وقتی مردم دعا دعا می کنند تا احمدی نژاد برگردد، دستپاچگی اردوگاه اصلاحات فرامی گیرد، همه دست به دست هم می دهند، تا بازگشت احمدی نژادی که فعلا به خاطر مصلحت کشور سکوت کرده را منفی جلوه دهند.

به گزارش «پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما»؛ هر اظهار نظری که بازتاب منفی در خصوص احمدی نژاد در اذهان عمومی داشته باشد به سرعت تیتر یک روزنامه های زنجیره ای می شود. احمد خرم، وزیر راه ترابری دولت خاتمی، که توسط مجلس هفتم استیضاح شد. دلایلی همچون؛ افتتاح ناموفق فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره)، آمار های میلیاردی ضد و نقیض از هزینه های همین افتتاح ناموفق، خرید هواپیما های دست دومی که نمی توانستند پرواز کنند ،خارج شدن یک قطار از خط، تصادفی هولناک که منجر به سوختن چندین دستگاه خودرو می شود و ۲۰هزار نفر تلفات جاده ای در سال، کافی بودن که وی را تا استیضاح بکشانند.

احمد خرم، در گفتگو با آفتاب یزد با تاکید بر تلاش اصولگریان برای بسته ماندن پرونده احمدی نژاد گفت: در ۶ ماه اول از ارودگاه اصولگریان خبری دریافت کردم که آنها به جد به دنبال القای این مطلب در جامعه هستند که روحانی رئیس جمهور یک دوره است.

استاندار همدان در دولت هاشمی در ادامه گفت: مردم اگر حواسشان جمع باشد که جمع است هرگز تندروها به امور اجرایی کشور باز نخواهند گشت.

این اظهارات خرم، از ترس و واهمه اردوگاه اصلاحات از بازگشت احمدی نژاد حکایت دارد.