سایت خبری جهان نیوز (نزدیک به علیرضا زاکانی) که یکی از اصلی‌ترین محرک‌های فضای رسانه‌ای علیه محمود احمدی‌نژاد و دولت‌هایش طی سال‌های اخیر بوده و در بحث القای جریان موهوم انحرافی بسیار فعال ظاهر شده بود، در چرخشی 180 درجه‌ای به حمایت از رئیس‌جمهور سابق و دستاوردهایش پرداخته است!

این سایت در دو مطلب با عنوان «حمله به خانه صد متری احمدی‌نژاد» و «سنت‌شکنی پسندیده احمدی‌نژاد / دلمان برای دکتر تنگ می‌شود» به منتقدان و مخالفان احمدی‌نژاد تاخته است. در مطلب «حمله به خانه صد متری احمدی‌نژاد» آمده است: «داستان دشمنی بعضی خبرگزاری‌ها و احمدی‌نژاد نیاز چندانی به توضیح ندارد! احمدی‌نژاد مدت‌ها معترض بود که بعضی رسانه‌ها که از پول دولت ارتزاق می‌کنند، نقش دشمن دولت را بازی می‌کنند. نشانه‌های این اختلاف را هر ناظر عاقلی می‌توانست ببیند! از نقل اخبار فراوان در مورد برکناری وزرای دولت در مقاطع پایانی کار تا پیدا کردن امامان جمعه‌ای که همیشه حرف‌هایی علیه احمدی‌نژاد در چنته داشتند و تا دمیدن بر اختلاف دولت و مجلس! »
گفتنی است این چرخش 180 درجه‌ای رسانه متعلق به علیرضا زاکانی در حالی صورت می‌گیرد که مدعیان اصولگرایی پس از شکست در انتخابات ریاست جمهوری، احساس می‌کنند باید از ظرفیت اجتماعی رئیس‌جمهور سابق برای تنفس در فضای سیاسی کشور بهره ببرند.