نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: اقدامات و خدمات این دولت فراتر از انتظارات ملت ایران است.

حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا حسنی توضیح داد: مردم از خدمات دولت های نهم و دهم رضایت کامل دارند، زیرا اقدامات و خدمات این دولت فراتر از انتظارات ملت ایران است، دولت در تمام زمینه ها همواره در اختیار مردم و در خط رهبر معظم انقلاب حرکت کرده و توانسته است نام ایران و ایرانی را در جهان بلند آوازه کند.

امام جمعه ارومیه گفت: نادیده گرفتن خدمات دولت و زیر سوال بردن تلاش های دولتمردان مکتبی، خطایی نابخشودنی است و در مقابل قدردانی از خدمات دولت نیز رسالت بزرگ ملت ایران است، ارج گذاری به این تلاش ها و اعلام خسته نباشیدی محکم به دولت عدالت محور نیز وظیفه تمام ملت است.

حجت الاسلام حسنی افزود: رنگ پیشرفت و آبادانی در روستاهای مرزی این استان در زمان دولت های نهم و دهم به صدا در آمد و امروز در تمام نقاط استان خودنمایی می کند، به درستی می توان گفت آذربایجان غربی در سایه این سفرها در مسیر توسعه قرار گرفته و در آینده ای نه چندان دور در بخش های مختلف اقتصادی رتبه های شاخصی را کسب خواهد کرد.

امام جمعه ارومیه تاکید کرد شایسته است در چهارمین سفر رئیس جمهوری و هیات دولت به استان، تمام اقشار جامعه با شور شوق به استقبال رئیس جمهوری و هیات دولت رفته و مراتب قدردانی خود را از دولت عدالت محور اعلام کنند. زیرا سفرهای استانی دولت حرکتی مردمی و بسیار پسندیده ای است که عمران آبادانی و توسعه متوازن را به بار آورده است.

به گزارش ایرنا وی گفت: این سفرها علاوه بر آثار بسیار مطلوبی که در حوزه اقتصادی برای مناطق مختلف کشور داشت، یک ارتباط نزدیک و عاطفی را بین مردم ، دولت و نظام اسلامی به وجود آورده که آثار بار عاطفی و انسانی آن به مراتب از آثار اقتصادی ارزشمندتر است.

حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا حسنی گفت: در سه سفری که هیات دولت به آذربایجان غربی داشته است، بیش از هر زمان دیگری اتحاد و همبستگی اقوام و مذاهب در این استان مستحکمتر شده و اقشار مردم برای پیشرفت و آبادانی و دفاع از ارزش های اسلامی وارد صحنه شده و تا کنون حماسه های بزرگی را 22 بهمن و انتخابات مجلس آفریده اند.

امام جمعه ارومیه شتاب روند توسعه و آماده شدن زیر ساخت های اقتصادی اعم از راه ها، پل ها، سدها و دهها پروژه مهم و اثرگذار و توسعه اشتغال را از آثار و برکات سفرهای استانی هیات دولت به آذربایجان غربی دانست و اظهار داشت: سفرهای استانی هیات دولت در آذربایجان غربی موجب شور و نشاط و سرزندگی و امید به آینده مردم شده است.