محمد نوری زاد که اقداماتش را علیه امنیت مردم و کشور افزایش داده است با ادامه فتنه گری های خود پس از سفر به کردستان، هم اکنون به کرمانشاه سفر کرده و پس از دوره گردی های روز گذشته خود فردا به ایلام می رود. اقدامات و سخنان او در این سفرها زمینه برای اقدام قاطع قانونی نسبت او را فراهم کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رئیس جمهور ما به نقل از مرصاد، نوری زاد بعد از دیدار با یک خانواده بهایی در کرمانشاه بدون آنکه شناختی از این محکوم امنیتی داشته باشد با اهانت بی پروا به مراجع تقليد، سربازان گمنام امام عصر و همچنین قضات محترم به دفاع از عنصر مرتبط با بیت العدل! جامعه بهائیان در اسراییل می پردازد

نوری زاد که اظهاراتش مضحکه خاص و عام شده گفته است: "ایقان شهیدی" جوان بیست و پنج ساله بهایی، یکسال و ده ماه است که به جرم تشکیل گروه غیرقانونی دفاع از تحصیل!!!! در زندان رجایی شهر به سر می برد.

دیشب به دیدن پدر و مادر او رفتم. دستشان را بگرمی فشردم و از جانب خیلی ها از آنان پوزش خواستم. بویژه از جانب مراجع بی خردی که بهاییان را نجس می پندارند و به ضرب یک فتوای جاهلانه آنان را از بهره مندی های اجتماعی -که حق حتمی هر انسانی در هرکجاست – محروم ساخته اند.

به گزارش مرصاد، اولا این موضوع که اقدامات فرقه ضاله بهاییت در چه سمت و سو و راستایی است و ارتباطات با رژیم صهیونیستی و بیت العدل توسط برخی مجرمین امنیتی چگونه و با چه نیاتی انجام می شود گزارشی مفصل را طلب می کند که به آن در آینده نزدیک خواهیم پرداخت.

اما وقتی با این همه مستند اقدامات نوری زاد مواجه می شویم این سوال پیش می آید که چرا چنین شخصی با چنین جرائم مشهودی بازداشت نمی شود! او با توهین های روشن و بی پروا به مراجع تقلید، سربازان گمنام امام عصر (عج)، قوه قضاییه و مردم انقلابی ایران آزادانه در حال سفر و اقدام علیه منافع مردم و کشور است.

تنها یک پاسخ می تواند برای این همه سوال وجود داشته باشد و آن هم اینکه مسئولان به این نتیجه رسیده باشند که نوری زاد به کلی عقل خود را از دست داده و مشمول قانون و حدود نمی شود.


نوری زاد در کنار پدر و مادر محکوم امنیتی بهایی در کرمانشاه

این محکوم امنیتی کیست؟

اولین بازداشت ایقان شهیدی در تاریخ ۱۱ اسفند ۱۳۸۸ بود.عضویت در گروهک غیر قانونی کمیته حق تحصیل پوشش فعالیت های فرقه های سری مرتبط با تشکیلات بهاییت در اسراییل ، اقدام علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ، عضویت در جامعه بهایی بیت العدل جرایم مشهود اوست. ایقان به همراه دوست صمیمی اش ، سما نورانی که به تازگی مورد عفو قرار گرفته است با جمعیت مبارزه با تبعیض تحصیلی که از آمریکا اداره میشود مرتبط بودند. این جمعیت توسط منوچهر محمدی از فتنه گران ۱۸ تیر ۱۳۷۸ اداره میگردد.تورج امینی یکی از نویسندگان بهاییت و از مدیران سایت نگاه نو، پایگاه جامعه بهائیان خارج از کشور دایی ایقان شهیدی است.دو جلد کتاب از تورج امینی در حمایت از فرقه ضاله بهاییت توسط نشر باران در سوئد چاپ شده است این انتشارات توسط مسعود مافان و برخی عناصر بهایی خارج از کشور در سال ۱۳۷۸ تاسیس شده است. همچنین طبق بررسی به عمل آمده از فیس بوک ایقان شهیدی ارتباط او با یکی از عناصر سلطنت طلب به نام فرامرز فروزنده از مدیران تلویزیون اندیشه (لس آنجلس) کشف شد.

طبق اطلاعات موثق نوری زاد سفری به ایلام خواهد داشت و از آنجا به خوزستان خواهد رفت و با برخی از افراد گروهک تضامن "خلق عرب" که از انگلستان تغذیه می شوند ملاقات خواهد کرد.

محمد نوری زاد در سفرهایی که به شهرهای مریوان و سنندج و کرمانشاه داشته در دیدارهای خود از ملاقات شوندگان درخواست داشته چنانچه توسط قوه قضاییه بازداشت شد در حمایت از او دست به اغتشاش بزنند!

نوری زاد در طاق بستان ۴ آذر ۱۳۹۲ – کرمانشاه

محمد نوری زاد به اصطلاح نویسنده و کارگردان حامی فتنه ۸۸ که مدتی را در زندان به سر برد، پس از آزادی جهت جلب توجه ضدانقلاب دست به دامان آنان شد و برای خشنودی دشمنان نظام دست به اقدامات مختلفی زد از جمله اقدامات او سیاه نمایی علیه نظام، مصاحبه با تلویزیون های ضدانقلاب و همراهی و هم سخنی با گروهک های معاند است که همگی اقدام علیه امنیت ملی است.

البته گویا قوه قضاییه به این دلیل که وی در شرایط عادی نیست او را رها کرده تا خودش در منجلاب دست ساخته گرفتار شود.

نوری زاد بعد از فتنه نامه نگاری هایش تصمیم به خودسوزی گرفت و باز هم صدایی از جایی نشنید برای همین با عصبانیت شدید اقدام به تولید اتهام علیه مسئولان نظام و رییس محترم قوه قضاییه کرد که باز هم به دلیل ذکر شده با وی برخورد نشد.

دوستان خارج نشین، نوری زاد را تحریکش کردند تا خود اقدامی انجام دهد.

وی پس از دریافت سر خط خارج از کشور به دیدار برخی افراد رفت که روزگاری هر چه توانستند بر علیه مردم و انقلاب انجام دادند، حمایت از فرقه ضاله بهاییت و دراویش گنابادی تا دیدار با بازماندگان گروهک های تروریستی و معاند خلاصه لجاجت کورکورانه نوری زاد است.

نوری زاد که هدفش از این سفرهای استانی را صلح و دوستی اعلام کرده! از ماموران امنیتی خواست که با وی در این سفرها کاری نداشته باشند زیرا به گفته خودش هدف او از این سفرها رساندن پیام صلح و دوستی است! اما پس از گذشت چند روز از آغاز سفرهایش به استان کردستان، راز سفرهای استانی نوری زاد کشف و معلوم شد که می‌خواهد دیدارهایی با فعالین فتنه ۸۸ داشته باشد.


مزار برادران ناهید که به جرم اقدام مسلحانه علیه نظام در سال ۵۸ اعدام شده اند

برای نمونه نوری زاد در این سفر بر سر مزار برادران ناهید که در درگیری های مسلحانه سال ۵۸ کردستان دست داشتند و به اعدام محکوم شده بودند حاضر شد و شب را با آنها گذراند این رفتار نوری زاد آنقدر غیر معمول و مشکوک بود که فعالین کوموله در فیس بوک نوشتند و هشدار دادند که وی نفوذی سازمان های امنیتی است!


دیدار نوری زاد با شاگردان کاک احمد مفتی زاده

وی همچنین در ادامه سفرش با شاگردان کاک احمد مفتی زاده دیدار کرد. احمد مفتی زاده سرکرده گروهک التقاط و غیرقانونی مکتب و یکی از مخالفین شیعه بودن دین رسمی کشور بود.

دیدار با خانواده عدنان حسن پور مقصد دیگر نوری زاد بود. وی به دیدار کسانی رفت که به اتهام جاسوسی برای آمریکا و همچنین عکسبرداری از برخی مراکز نظامی غرب کشور با استفاده از دستگاه GPS ، و داشتن ارتباط با سران احزاب ضدانقلاب و اقدام علیه امنیت ملی دستگیر شده است.