سید رضا اکرمی گفت: رئیس جمهور سابق را در طول دوران ریاستش بر قوه مجریه فردی قانون شکن، حرمت شکن و خود رأی می دانستم. احمدی نژاد هم اکنون هم در حال ادامه این تحرکات با همین سبک و سیاق است. به اندازه کافی در مجلس هشتم شورای اسلامی از حضور وی زجر کشیدم.

به گزارش «پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما»؛ سید رضا اکرمی، رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری در گفت و گو با خبرگزاری نزدیک به خانواده هاشمی رفسنجانی رئیس جمهور سابق کشورمان را مورد اهانت قرار داد. بهانه سید رضا اکرمی برای این اقدام، انتشار خبر کذب تماس تلفنی دکتر احمدی نژاد بادفتر محمد خاتمی توسط همین خبرگزاری بوده است.

سیدرضا اکرمی به ایسکانیوز گفت: رئیس جمهور سابق را در طول دوران ریاستش بر قوه مجریه فردی قانون شکن، حرمت شکن و خود رأی می دانستم. احمدی نژاد هم اکنون هم در حال ادامه این تحرکات با همین سبک و سیاق است. به اندازه کافی در مجلس هشتم شورای اسلامی از حضور وی زجر کشیدم.
عضو جامعه روحانیت مبارز خاطرنشان کرد: نمی توان تحلیل خاصی از رفتارهای وی ارائه داد. اخیرا تلاش هایی از سوی محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان به منظور برقراری ارتباط تلفنی و دیداری با شخصیت ها و چهره های شاخص جریان رقیب یعنی اصلاح طلبی صورت گرفته که می توان به نمونه دیدارش با آیت الله سید حسن خمینی در مرقد بنیانگذار انقلاب اسلامی اشاره داشت.
سید حسن رسولی عضو بنیاد باران پیش از این در خبری کذب گفته بود: احمدی نژاد شخصا یا با واسطه به برخی چهره های اجتماعی و فرهنگی اصلاح طلب تماس گرفته و از آنها درخواست کرده تا در انتخابات آینده در لیست انتخاباتی وی قرار گیرند.
سعید حجاریان چندی پیش در واکنش به حمله شدید سید رضا اکرمی به وی، به کنایه یادآور شد که رئیس فعلی شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری صاحبخانه حسن روحانی بوده و رئیس جمهور فعلی کشور در سال های پیش از انقلاب در منزل سید رضا اکرمی اجاره نشین بوده است.