اخیراً یکی از محکومین فتنه 88 و همچنین دو تن از افراد امضا کننده بیانیه های ضد امنیتی در وزارت بهداشت مشغول به کار شده اند.

به گزارش «پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما»؛ طی هفته های گذشته سید حسن هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی حکمی، علی تاجرنیا را به به عنوان نماینده سازمان نظام پزشکی در شورای عالی سلامت دهان منصوب کرد.

همچنین طی احکامی دیگر، امیررضا رکن را به عنوان نماینده انجمن دندانپزشکی ایران و فرشته بقایی، دانشیار دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران را به عنوان اعضای شورای سلامت دهان منصوب کرد.
این در حالی است که در دیدار تعدادی از دولت مردان با خاتمی در ایام نوروز یکی از این چهره ها علی تاجرنیا بود که به عنوان یکی از اعضای حزب منحله مشارکت یکی از متهمان در فتنه 88 هم بوده است.
همچنین گفته می شد یکی از گزینه ها برای ریاست هیئت مدیره باشگاه استقلال تاجر نیا بوده که با مخالفت های گسترده این امر صورت نگرفت.
تاجرنیا به عنوان فوق تخصص دندانپزشکی پیش تر و در سال 1384 به عنوان عضو هیات مدیره در باشگاه استقلال فعالیت کرده است. او زمانی در کادر مدیریتی این باشگاه حضور داشت که مدیرعامل استقلال حسین قریب بود.
همچنین امیر رضا رکن و فرشته بقایی، دو تن از افرادی هستند که اسامی آنها همواره در بیانیه های صادر شده از سوی معترضین دیده شده و همچنین این افراد تقریبا تمامی بیانیه های ضد امنیتی را امضا کرده اند.

منبع