انتشار سخنان اهانت آمیز وی علیه مسئولین ارشد نظام و روسای قوا در سایت یوسف صانعی و بی توجهی به تذکرات قبلی در سال 89 موجب شد که سایت وی از دسترس کاربران خارج و فیلتر شود.

در همین خصوص با خبر شدیم که اخیراً سایت شیخ یوسف صانعی با تغییر آدرس و انتقال مطالب قبلی بدون هیچ گونه تغییر محتوایی مجدداً فعالیت خود را آغاز نموده است.
به گزارش «پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما»، 12 دی ماه سال 88 بود که جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با انتشار بیانیه ای در پاسخ به پرسش جمعی از اساتید و فضلای حوزه علمیه قم پیرامون صلاحیت شیخ یوسف صانعی برای تصدی عنوان مرجعیت و نظرات شاز ایشان، عدم صلاحیت شیخ یوسف صانعی را تصدی عنوان مرجعیت اعلام نمود.

شیخ یوسف صانعی که در فتنه 88 به عنوان پدر معنوی فتنه گران به صورت تمام قد علیه نظام وارد میدان شده بود با خشم و انزجار چند باره طلاب، فضلا و مردم قم روبرو گردید.

انتشار سخنان اهانت آمیز وی علیه مسئولین ارشد نظام و روسای قوا در سایت یوسف صانعی و بی توجهی به تذکرات قبلی در سال 89 موجب شد که سایت ایشان از دسترس کاربران خارج و فیلتر شود.

روی کار آمدن دولت یازدهم و عدم موضع گیری صریح مسئولان دولتی نسبت به سران و عناصر فتنه سال 88، فضا را برای حضور مجدد خطاکاران و فریب خوردگان دشمن در فعالیت های سیاسی و اجتماعی باز نمود.

از سوی دیگر طرح مسئله رفع فیلتر فیس بوک از سوی حجت الاسلام هاشمی و پیگیری این موضوع از سوی وزیر ارشاد موجب گردید که زمزمه هایی مبنی بر رفع فیلتر سایت های معاند نیز شنیده شود.

در همین خصوص با خبر شدیم که اخیراً سایت شیخ یوسف صانعی با تغییر آدرس و انتقال مطالب قبلی بدون هیچ گونه تغییر محتوایی مجدداً فعالیت خود را آغاز نموده است.

آغاز به کار مجدد سایت شیخ یوسف صانعی در حالی می باشد که طبق قوانین فیلترینگ سایت هایی که محتوای مجرمانه منتشر نموده اند پس از حذف محتوای مذکور و با نظر کارگروه مصدایق مجرمانه می توانند به فعالیت خود ادامه دهند.