شاید تصویر ثبت شده از مراسم ختم پدرزن سید محمد خاتمی بتواند به چرایی انتقادات آن روز نقویان نسبت به مسائل مدیریتی کشور پاسخ دهد.

به گزارش «پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما» به نقل از میدان ۷۲، ناصر نقویان در دی ماه سال ۹۱ در سخنرانی خود در دانشگاه تربیت مدرس، به دلیل عزل یکی از استانداران که گویا در زمره پامنبری های وی بوده است، به انتقاد از رئیس جمهور وقت پرداخت و گفت: در حالیکه در دامداری‌های کشورهای غربی، دوشندگان شیر گاوها را عوض نمی‌کنند تا مبادا گاوی که به بوی بدن آن شیردوش عادت کرده است، شیرش کم نشود. گاوها هم اصل «ثبات در مدیریت» را که یک اصل اولیه و بدیهی است می‌دانند امّا …..

البته نقویان بعد از انتقادهایی که نسبت به سخنان جنجالی اش شده بود، گفت: چنین مطلبی کذب محض است و هیچ اهانتی از ناحیه بنده به رئیس‌جمهور صورت نگرفته است.

این درحالی بود که فایل صوتی منتشر شده از سخنان نقویان بر چیز دیگری گواهی می داد.

شاید تصویر ثبت شده از مراسم ختم پدرزن سید محمد خاتمی بتواند به چرایی انتقادات آن روز نقویان نسبت به مسائل مدیریتی کشور پاسخ دهد. نقویانی که در یکی از سخنرانی هایش بعد از فتنه ۸۸ مدعی شده بود: ”پسر من برای رأی آوردن این شخص[ احمدی نژاد ] کتک خورده، من هم به همین آدم رأی دادم.”