عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام عملکرد مثبت احمدی‌نژاد در هشت سال تصدی ریاست جمهوری را ۱۱ مورد ذکر و تشریح کرد.

حبیب‌الله عسگراولادی در جمع خبرنگاران گیلان در مجتمع شهید مطهری چابکسر با بیان اینکه هر جا احمدی‌نژاد کار مثبت انجام دهد همراه او هستم، اظهار کرد: هر جا که اشکالی ببینم به خاطر آخرت خودم نمی‌توانم سکوت کنم همانگونه که در دوران هاشمی و خاتمی سکوت نکردم.

وی عملکرد مثبت احمدی‌نژاد در هشت سال ریاست جمهوری ایران را ۱۱ مورد عنوان کرد و گفت: کم کردن فاصله طبقاتی یکی از خصلت‌های خوب احمدی‌نژاد است.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی هدفمندی یارانه‌ها را از دیگر اقدام‌های مثبت احمدی‌نژاد دانست و اذعان کرد: دو رئیس جمهور قبلی این طرح را آماده کرده بودند اما جرٱت اجرای آن را نداشتند و احمدی‌نژاد این خطرپذیری را انجام داد.

وی عملکرد مثبت دیگر احمدی‌نژاد را در زمینه سهام عدالت نام برد و تصریح کرد: سهام عدالت برای متمکن کردن فقرای کشور است و بیش از یک سال سهام عدالت برای عده‌ای سودآور بوده است.

عسگراولادی مسکن مهر را از دیگر عملکرد مثبت احمدی‌نژاد ذکر کرد و افزود: احمدی‌نژاد به اندازه ۲۸ سال گذشته برای محرومان مسکن ساخته است.

وی با تصریح بر اینکه مسکن ۴۰ تا ۷۰ درصد سبد زندگی مردم را پر می‌کند، سفرهای استانی را از دیگر عملکرد مثبت احمدی‌نژاد بیان کرد.

عضو تشخیص مصلحت نظام اضافه کرد: سفرهای استانی سنت پسندیده‌ای است که احمدی‌نژاد آغاز کرد.

وی نامه‌های مردمی در سفرهای استانی را از ویژگی‌های این سفرها دانست و خاطرنشان کرد: در سفرهای استانی ۱۰۰ موضوع از مشکلات مردم با تشکیل جلسه‌ها مطرح و حدود ۷۰ درصد مشکلات برطرف شد.

عسگراولادی با بیان اینکه احمدی‌نژاد در اتفاق‌های اعماق کشور حضور دارد، از نحوه اجرای هدفمندی یارانه‌ها انتقاد کرد.

وی با اشاره به اینکه درباره یارانه‌ها نقد دارم، اذعان کرد: به احمدی‌نژاد نقد کردم که اگر مردم ایران حقوق‌بگیر باشند برای آینده آنها خوب نیست و هیچ نظارتی بر یارانه‌ها نمی‌شود.

عضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام (ره) و رهبری، با تصریح بر اینکه پول باید در اشتغال مردم هزینه شود، متذکر شد: به احمدی‌نژاد نقد کردم که یارانه‌ها بدون نظارت وارد بازار می‌شود و تورم قابل کنترل نیست.
وی با اشاره به اینکه رسانه‌ها نقاط ضعف را صمیمانه تنظیم و نقاط مثبت را بیان کنند، خاطرنشان کرد: حضرت آقا می‌فرمایند مثبت‌ها را بگویید و منفی‌ها را توضیح دهید.