مرکز جهانی حمایت از حقوق بشر به همراه پایگاه خبری تحلیلی دیدبان آمریکا اقدام به رونمایی از دومین سند نقض حقوق بشر در ایالات متحده آمریکا (2014) نموده است.

به گزارش «پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما»؛ "مرکز جهانی حمایت از حقوق بشر" به همراه "پایگاه خبری تحلیلی دیدبان آمریکا" اقدام به رونمایی از دومین سند نقض حقوق بشر در ایالات متحده آمریکا (2014) نموده است.

این گزارش مستند 115 صفحه ای به بررسی موارد نقض حقوق آمریکایی ها در خاک این کشور از ابتدای ژانویه 2014 تا انتهای دسامبر 2014 پرداخته و به زبان های عربی و انگلیسی نیز ترجمه شده است. در گزارش مزبور تمام موارد ذکر شده به آمار رسمی حکومتی آمریکا و نهادهای معتبر ملی و بین المللی این کشور مستند است و از حیث روایی کاملا متقن و معتبر تلقی می شود.

از آنجا که گزارش مزبور به بررسی موارد نقض حقوق بشر در خاک ایالات متحده می پردازد، به هزاران مورد نقض حقوق بشر توسط دولت آمریکا در کشورهای دیگر ورود نکرده است. و طبیعی است که پرداختن به این موضوع، کار ویژه و جدایی می طلبد. البته پژوهشگران این مرکز در حال تدوین گزارش ذکر شده نیز می باشند.

پایگاه خبری تحلیلی دیدبان آمریکا در قالب فایل های ذیل امکان دسترسی به این گزارش را در فرمت های ورد و پی دی اف امکان پذیر ساخته است:

 

  PDF انگلیسی

=============

فارسی Word

فارسی PDF

دانلود لینک مستقیم فایل فشرده ورد و پی دی اف فارسی و انگلیسی

"Our President, analytical news site"