رفتارهاي پرخاشگرانه علی مطهری و استفاده از ادبيات كوچه بازاري در صحن علني مجلس شورای اسلامی در طي روزهاي اخير باعث نگراني و خشم مردم انقلابي از وي شده است.

روز چهارشنبه مورخ 2 تیر 1389 گذشته بود كه این نماینده مردم تهران در خانه ملت هنگامي‌كه سخنان خود را در مخالفت با فوريت طرح معتبر بودن مصوبه شوراي عالي فرهنگي در خصوص دانشگاه آزاد اسلامي ايراد مي‌كرد با بيان اينكه اصولگرايان هيچ مشكلي غير از آقاي حسينيان و دوستانش ندارند با روسی دانستن ریشه خانوادگی کوچک زاده و خطاب قرار دادن وي به "كوچك‌اف" اين نماينده مجلس را از جمله آقایانی دانست که اصولگرایی را در مجلس دچار مشکل نموده است.
اين نماينده كه پيش از اين نيز در يك برنامه راديويي مناظره با مهدي كوچك‌‌زاده ديگر نماينده مجلس خود را بزرگ‌زاده خوانده بود بعد از عصبانيت و اعتراض كوچك زاده وي را با لفظ "خفه‌شو، بتمرگ، بتمرگ سر جات، ..." مورد خطاب قرار داد.(«پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما» از انتشار اين لفظ رکيک معذور است اما در فايل صوتي آن موجود است)" (اعتراض نمايندگان)

 

دانلود لینک مستقیم فیلم با حجم 4 مگابایت

 


در جلسه روز سه‌شنبه هفته قبل آن روز نیز ، مطهری در كميسيون فرهنگي، پس از ناكامي در متقاعد كردن اعضا در كنار زدن غلامعلي حدادعادل از رياست كميسيون فرهنگي، ادبيات كوچه بازاري خود را همراه با فحاشي به‌كار برده است.
در اين جلسه وي با اشاره به يحيي زاده گفت:‌ برخي از همين آقاياني كه الآن از آقاي حدادعادل دفاع مي‌كنند، وقتي من با آن‌ها جلسه خصوصي گذاشتم و از عملكرد كمسيسيون فرهنگي انتقاد كردم، اظهارات من را تأييد كردند.
در ادامه جلسه، ‌رسايي بعد از تكذيب يحيي زاده خطاب به مطهري گفت آقاي يحيي‌زاده مي‌خواسته شما را امتحان كند كه علي مطهري در واكنش به اين جمله رسايي، با لحن بي‌ادبانه‌اي گفت: "خفه‌شو مرتيكه"

دانلود لینک مستقیم فایل صوتی فحاشی علی مطهری به مهدی کوچک زاده

با حجم 1.66 مگابایت

جالب آنکه به فاصله یک سال بعد و در آستانه انتخابات مجلس نهم، زمانی که علی مطهری در مناظره با حجه الاسلام سید محمود نبویان در دانشگاه شریف حاضر شد باز هم سطح شعور و ادب خود را به نمایش گذاشت و ضمن «اراذل و اوباش» خواندن دانشجویانی که سال 89 در اعتراض به وقف دانشگاه آزاد مقابل مجلس تجمع کرده بودند، در پاسخ به نبویان که از ادبیات «چاله میدانی» مطهری در مجلس و فحاشی به منتقدانش اعتراض کرد، مطهری گفت: من معنای آن کلمه را نمی دانستم و حتی یک نفر هم در مجلس آن حرف را نشنید و فقط کسانی که از طریق رادیو صحن مجلس را گوش می دادند به آرامی متوجه شدند من آن حرف را زده ام! (خنده حضار) و من هم معنی آن کلمه را نمی دانستم (خنده حضار) مطهری در ادامه نیز تصریح می کند که بعدا رجانیوز و ... اعلام کردند مطهری در تریبون مجلس گفته پفیوز! (خنده حضار)

وی در ادامه نیز به حالت مطایبه و طنز، به بزرگ زاده بودن خود اشاره می کند که با توجه به بطن صحبت های مطهری می توان نگرش متکبرانه و خود برتر بینانه وی نسبت به دیگران را متوجه شد.

در همین زمینه بخوانید:

ـ نطق علی مطهری مجلس را متشنج کرد: صدا و سیما در ایام ۹ دی بر طبل تفرقه کوبید

ـ پایان موفق دومین سناریوی مشترک روحانی - مطهری

ـ مطهری نوچه هاشمی‌ست/ هاشمی مسائلی که جرات نمی‌کند بگوید توسط نوچه‌هایش مطرح می‌کند

ـ توهّم به سبک علی مطهری+فیلم

ـ کف گرگی علی مطهری به سپاهیان عمر سعد در مجلس!!!

ـ از مطهری پدر تا.......... مطهری پسر

ـ مردم عقب افتاده نیستند فرق پدر و پسر را می دانند