سایت هاشمی باز هم سخنان منتشر نشده وی را منعکس کرده که به نظر می رسد این سخنان در راستای پاسخگویی به اعتراضات مردم در خصوص برگزاری جشن میلیاردی دولت برای زنان در محل کاخ است.

به گزارش «پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما»  به نقل از دانا، در این سایت از زبان هاشمی نوشته شده است: امام (ره) می‌گفتند پابرهنگان بر کاخ‌نشینها مزیت دارند، اما هیچوقت نمی‌گفتند که اینها همیشه پابرهنه بمانند. آیا اگر بخواهیم در خط امام باشیم باید پابرهنگان جامعه را بیشتر کنیم!

این سوء برداشت از بیانات امام خمینی(ره) به خاطر توجیه ثروتمندانی است که خود را در خط امام خمینی و در مسیر انقلاب می دانند.

این افراد می خواهند هم اشرافی زندگی کنند و در جشن های اشرافی بگیرند و هم اینکه خود را هم صدا با انقلاب اسلامی و هم درد مستضعفین نشان دهند.

سیره امام خمینی نیز به خوبی نشان می دهد که ایشان هم زندگی ساده ای را داشتند و همیشه خود را در حد پایین ترین مردم نگاه می داشتند.

زندگی مقام معظم رهبری نیز به عنوان رهبر انقلاب اسلامی زندگی ساده ای است و از تجملات و اشرافی گری به دور است.

انتشار این سخنان منتشر نشده که اکنون پس از سال های زیادی که از رحلت امام خمینی می گذرد، نشان می دهد که برخی که خود را صاحبان این انقلاب می دانند نمی‌توانند از دنیا دل ببرند و در راستای اینکه نشان بدهند انقلابی هستند، به جای گام برداشتن در مسیر انقلاب، دست به تحریف بیانات امام خمینی(ره) می زنند.

باید از این سایت و گردانندگان آن سوال کرد که چرا این اظهار نظر های ویژه که به نوعی به امام خمینی و صحبت های ایشان مربوط می شوند در زمان حیات ایشان منتشر نشدند؟

همچنین امام خمینی بارها در صحبت های خود و همچنین در وصیت نامه خود تأکید کرده اند که هیچ صحبتی پس از من را قبول نکنید و هرچه که بوده است در این وصیتنامه آورده ام.