علیرضا نوری زاده ضد انقلاب فراری مقیم لندن مدعی شد: نظام دولتی ایران ، فاسد، جائر ، آدمکش و وابسته به بیگانگان است و علیه استقلال و وحدت ملی حرکت می کند، از این رو باید با هر وسیله ممکن آن را نابود کرد.

 

به گزارش صراط ،نوری زاده که در برنامه اختصاصی خود موسوم به "پنجره ای رو به خانه پدری" در تلویزیون کُرد زبان "روژهه لات" سخن می گفت، افزود: نابودی رژيم ايران دستورالعمل جهان آزاد است و به همین دلیل باید آن را با هر وسیله ممکن نابود کرد.

 

نوری زاده که در کانال وابسته به گروهک تروریستی "پژاک" سخن می گفت، در ادامه افزود: پسر مطهری (برادر زن لاريجاني) يكي از مهمترين مدافعان جنبش سبز ملي (!) است.

 

نوری زاده که سابقه همکاری با رادیو رژیم صهیونیستی و صدای آمریکا و چند کانال ضد انقلاب دیگر را در کارنامه خود دارد، ادامه داد: محمود احمدی نژاد با آن شال سبز در اهواز مضحک بود. آنچنان که دفعه گذشته دش داشه و چفیه و قبل از آن لباس بختیاریها را پوشیده بود و مانند قلدران فریاد می کشید.

 

نوری زاده در پایان به نمايندگي از سازمان سيا خاطر نشان ساخت: احمدی نژاد نمادی از یک هیتلر کوچک است که می خواهد نه تنها بر ایران ،‌بلکه بر تمام جهان احاطه داشته باشد!