در پی وخیم شدن حال حجةالإسلام و المسلمین سید عبدالعزیز حکیم، رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق، ساعاتی پیش به بیمارستان انتقال داده شد و زیر نظر تیم پزشکی ویژه قرار گرفت.

در همین راستا یک منبع آگاه عراقی پس از اعلام این خبر به خبرنگار پایگاه خبری "شیعه آنلاین"، گفت: بلافاصله بعد از انتقال سید عبدالعزیز حکیم به بیمارستان، بخش روابط عمومی دفتر مجلس اعلای اسلامی عراق در تهران بیانیه‌ای صادر نمود و این خبر را رسما اعلام کرد.

 

گفتنی است سید عبدالعزیز حکیم مدتهاست که از بیماری رنج می برد و اکنون حدود دو سال است که زیر نظر پزشکان تحت درمان قرار دارد. چندی پیش پس از بهبود نسبی حال وی، به منزلش در شمال تهران انتقال یافت و در آنجا بستری شد.

 

متن بیانیه مجلس اعلای اسلامی عراق

 

بسم الله الرحمن الرحيم

بیماری حجةالإسلام و المسلمین سید حکیم(شافاه الله تعالى) وخیم شده از همین رو یک بار دیگر به بیمارستان منتقل شد تا زیر نظر دقیق تیم ویژه پزشکی قرار گیرد.

در همین حال تیم پزشکی اعلام کرد که وضعیت سید حکیم در حال حاضر به دقت زیر نظر است و در این ماه مبارک رمضان از تمام ملت عراق و تمام مسلمانان جهان می‌خواهیم که برای بهبود حال ایشان نزد خداوند دعا کنند و شفای او و تمام بیماران اسلام را از خداوند متعال بخواهند.

 

و السلام عليكم و رحمة الله و بركاته