کمال الدین پیرموذن در سخنی قابل تامل ضمن حمایت از مواضع فتنه انگیزانه علی مطهری خبر از بیانیه فراکسیون رهروان ولایت! در حمایت از مواضع علی مطهری داده است و بیان می دارد: در جلسه روز گذشته فراکسیون بنده و آقایان حسینی و هروی درخواست کردیم که بیانیه ای در دفاع از مطهری توسط فراکسیون رهروان ولایت تنظیم و ارائه شود که این بیانیه هم اکنون در حال تدوین است و به زودی صادر خواهد شد.

سخنان هفته گذشته علی مطهری در صحن علنی مجلس شورای اسلامی در حمایت از سران فتنه و اتهامات وی به دستگاه قضا با خوشحالی و سوت و کف ضد انقلاب، اپوزیسیون و اصلاح طلبان داخلی روبرو گردید.

سخنان ساختار شکنانه و دشمن شاد کن علی مطهری به حدی غیرقابل دفاع بود که اصولگرایان معتدل مجلس نیز که در موارد متعددی از موضع گیری های شاز علی مطهری حمایت می نمودند مجبور به سکوت گشته و حتی محمد رضا باهنر در جایگاه نائب رئیس مجلس در پاسخ به سخنان یکی از نمایندگان اصلاح طلب در حمایت از مطهری ضمن دفاع از اقدام دادستانی واکنش نشان داد.

محمدرضا باهنر در پاسخ به تذکر محمدرضا تابش مبنی بر اینکه نمایندگان در انجام وظیفه قانونی خود حق اظهارنظر دارند و نباید تحت تعقیب قرار بگیرند، گفت: نمایندگان مجلس برای انجام وظیفه نمایندگی خود آزادند و می توانند اظهارنظر کنند، اما اگر این اظهارنظر مجرمانه باشد و به طور مثال نماینده ای بگوید فلان وزیر دزد است، اینجا نمی توان گفت نماینده اجازه هر نوع حرفی را دارد. چرا که اگر اینطور باشد حتما باید مستند و قانونی باشد، آبرو و حیثیت افراد را نمی توان به دلیل اختیارات نمایندگی سلب کرد.

اما اصلاح طلبان مجلس بیکار ننشسته و در موارد مختلفی به حمایت از سخنان فتنه انگیزانه علی مطهری حمایت نمودند و در همین رابطه محمد رضا تابش که اتفاقاً خواهر زاده یکی از سران فتنه هم می باشد در نطقی در مجلس بیان می دارد: نمایندگان در راستای ایفای وظایف نمایندگی شان در اظها رنظر و رای خود آزاداند و نمی توان آنها را به سبب اظهاراتشان در مجلس تحت تعقیب یا توقیف قضایی قرار دهد.

روز گذشته عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان! رهروان ولایت در مصاحبه با خبرگزاری ایلنا ضمن حمایت از مواضع فتنه انگیزانه علی مطهری بیان داشت: "قاطبه نمایندگان مجلس مدافع مطهری و اظهارات او هستند. مطهری نیز باور مردم و تحلیل خود را بیان کرد و نباید به این دلیل او مورد کم لطفی قوه قضاییه قرار گیرد."

کمال الدین پیرموذن در سخنی قابل تامل خبر از بیانیه فراکسیون رهروان ولایت! در حمایت از مواضع علی مطهری داده است و بیان می دارد: در جلسه روز گذشته فراکسیون بنده و آقایان حسینی و هروی درخواست کردیم که بیانیه ای در دفاع از مطهری توسط فراکسیون رهروان ولایت تنظیم و ارائه شود که این بیانیه هم اکنون در حال تدوین است و به زودی صادر خواهد شد.

در صورت صحت ادعای این نماینده عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان موسوم به رهروان ولایت باید منتظر واکنش بزرگان و حامیان اصلی این فراکسیون در مجلس و بالاخص رئیس محترم مجلس شورای اسلامی که با حمایت این فراکسیون توانست صندلی ریاست مجلس شورای اسلامی را کسب نماید بود.

لازم به ذکر است علی مطهری هفته گذشته در سخنانی در صحن علنی مجلس با انتقاد شدید از عملکرد قوه قضائیه در نحوه برخورد با میر حسین موسوی و مهدی کروبی گفت: «رییس قوه قضائیه به جای شعار در دادن عمل کند.»علی مطهری در بخش دیگری از سخنانش قوه قضائیه را متهم کرد که تحت تاثیر دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی است.