نامزد شدن برادر اسحاق جهانگیری، پسر نهاوندیان، برادر عراقچی، داماد محمد شریعتمداری، برادر حجاریان و پسر عارف در انتخابات اتاق بازرگانی.

به گزارش «پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما»؛ روزنامه شرق از موج تمایل دولتی‌ها برای حضور در انتخابات اتاق بازرگانی گزارش داده و با اشاره به نامزد شدن برادر اسحاق جهانگیری، پسر محمد نهاوندیان، برادر عباس عراقچی، داماد محمد شریعتمداری، برادر سعید حجاریان و پسر محمد عارف نوشته است: گفته‌ها حاکی از حضور احتمالی «محمد نهاوندیان»، رییس دفتر رییس‌جمهوری در این انتخابات دارد که بدون تردید حضور این فرد در فهرست انتخابی هر گروهی، روند انتخابات را تحت‌تاثیر قرار خواهد داد، هرچند دولتی‌بودن این فرد، احتمال حضور وی را کمرنگ می‌کند. افزون بر اینکه بنابر آخرین فهرست اسامی، محسن نهاوندیان پسر وی جای پدر را گرفته و وارد کارزار شده است...
افزون بر اینکه «ائتلاف برای فردا» با محوریت «پدرام سلطانی»، «مسعود خوانساری» و «فاطمه مقیمی» نیز در این کارزار وارد شده‌اند و یکی از شاخص‌ترین چهره‌های این طیف، «مهدی جهانگیری» (برادر اسحاق جهانگیری) است... آنچه در این میان به‌وضوح قابل رویت است حضور افراد وابسته به دولت در این انتخابات است که در صورت تایید آنها احتمال دولتی‌ترشدن اتاق ایران دور از ذهن به نظر نمی‌رسد.

"Our President, analytical news site"