رژیم غاصب اسرائیل و حامیان مستکبر آن باید بدانند که فرزندان محمد و علی و فرزندان اصحاب راستین نبی مکرم اسلام، چنانکه اسلاف مطهرشان به فرموده قرآن “أَشِدَّاءُ عَلَی الْکُفَّارِ‌ رُ‌حَمَاءُ بَیْنَهُمْ” بوده‌اند، با غیظ و غضب، در برابر فرزندان شوم اسرائیل که باز به فرموده قرآن “أَحْرَ‌صَ النَّاسِ عَلَیٰ حَیَاةٍ” هستند، بپا خواهند خواست و به زودی و در ظل توجهات ولی‌الله اعظم (ارواحنا له الفدا) قدس شریف را از لوث وجود صهیونیست، پاک کرده و مسلمانان و کلیمی و نصرانی، بر پایه مشترکات دینی خود، به خوبی در کنار هم زندگی خواهند کرد.

 

به گزارش «پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما»؛ آیت‌الله سیدمحمود هاشمی شاهرودی نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری در بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن جنایات رژیم اسرائیل در غزه تاکید کرد: رژیم غاصب اسرائیل و حامیان مستکبر آن باید بدانند که فرزندان محمد و علی و فرزندان اصحاب راستین نبی مکرم اسلام، با غیظ و غضب، در برابر فرزندان شوم اسرائیل بپا خواهند خواست و به زودی قدس شریف را از لوث وجود صهیونیست، پاک خواهند کرد.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

«بسم‌الله الرحمن الرحیم

لتجِدَن أَشَد الناسِ عَدَاوَةً للذِینَ آمَنُوا الیَهُودَ وَالذِینَ أَشرَکُوا

الحمدلله رب‌العالمین و صلی‌الله علی سیدنا محمد و آله الطاهرین و صحبة المنتجبین

سلام و درود خدا و پیامبر عظیم‌الشأن اسلام بر ملت مجاهد و نستوه فلسطین، سلام و درود خدا و اولیای معظم الهی بر زنان و مردان مقاوم فلسطین، سلام و درود الهی بر کودکان مظلوم فلسطین، سلام بر امت بزرگ اسلامی که در جای جای عالم، یکسره به پشتیبانی و دفاع از ملت ستمدیده فلسطین برخاسته‌اند و به وصیت امیرمؤمنان و یعسوب‌الدین علی بن ابی‌طالب(ع) به حسنین که فرمود “کونا للظالم خصما و للمظلوم عونا” به درستی عمل نموده‌اند.

لعن و نفرین الهی و مؤمنان بر دولت‌های خوار و ذلیل عرب، که به رغم خواست توده‌های مردم خود، در برابر این نسل کشی گسترده، سکوت اختیار کرده یا حتی آب در آسیاب دشمن صهیونیست می‌ریزند.

تیره باد روی سازمان‌های به اصطلاح حقوق بشر، که در این فاجعه بزرگ انسانی، زبان تسلیم و خضوع در کام فرو برده، قدمی در برابر جنایت‌های بی حد و حصر رژیم سفاک اسرائیل و حامی مستکبر آن، آمریکای جهان خوار بر نمی‌دارند.

آن‌چه امروز در غزه رخ می‌دهد چیزی نیست جز یک قتل‌عام وحشتناک دیگر نظیر آن‌چه در هیروشیما و ناکازاکی به وقوع پیوست در حالی که اتفاقات امروز غزه در سانسور همه‌جانبه بنگاه‌های رسانه‌ای غرب و ایادی ایشان در منطقه، به وقوع می‌پیوندد و قتل زنان و کودکان مسلمان و سالخوردگان و غیر نظامیان در برابر دیدگان بی‌شرم سازمان‌های حقوق بشر و دولت‌های عرب، به تفریح فرزندان شوم صهیون تبدیل گردیده است.

تردیدی نیست آنچه در غزه رخ داده و می‌دهد بی‌ارتباط با توحش خباثت آلود و جنایت‌های مؤلم گروه‌های خارج از اسلام تکفیری در عراق و سوریه نبوده بلکه در ارتباط تنگاتنگ، تکه‌های یک طرح را در برابر عظمت بازیافته اسلامی به مرکزیت انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، نشانه رفته است و زهی خیال باطل که “یُرِ‌یدُونَ لِیُطفِئُوا نُورَ‌ اللهِ بِأَفوَاهِهِم وَاللهُ مُتِم نُورِ‌هِ وَلَو کَرِ‌هَ الکَافِرُ‌ونَ” (سوره مبارکه صف آیه ۸).

اینجانب ضمن عرض تسلیت به ساحت قدسی بقیةالله اعظم ارواحنا له الفدا، رهبر معظم انقلاب، علمای اسلام، امت اسلامی و به ویژه ملت نستوه فلسطین، همگان را به مجاهدت و قیام در برابر ظلم آشکار صهیونیست‌های جنایتکار فرا می‌خوانم.

شکی نیست که قیام در برابر این ستم انبوه و گسترده بر همه امت عظیم اسلامی، هرکس به قدر وسع خود، واجب الهی و تکلیف شرعی و وظیفه انسانی است. بر علما دین و نخبگان و اقشار تأثیرگذار فرض مسلم است که توجه توده‌های مردم و به ویژه جوانان را به این وظیفه مهم و آن خطر بالفعل یعنی صهیونیسم، جلب نمایند و رهبری جریان‌های مردمی بر ضد رژیم اشغالگر قدس و حامیان غربیش را به دست گیرند.

همچنین به دولت‌های اسلامی خاصه به حکام عرب عمیقا توصیه می‌نمایم، خود را با امت واحده اسلامی همراه نمایند و بدانند سر بقا و استمرار حکومت ایشان در تولی و دوستی و اتکا به ملت‌های مسلمان خود نهفته است و تولی اولیا طاغوت و مستکبران، هرگز قدرت و جایگاه ایشان را تثبیت نخواهد کرد آنچنان که ذات قدس ربوبی در قرآن می‌فرماید “یَا أَیهَا الذِینَ آمَنُوا لَا تَتخِذُوا الذِینَ اتخَذُوا دِینَکُم هُزُوًا وَلَعِبًا مِنَ الذِینَ أُوتُوا الکِتَابَ مِن قَبلِکُم وَالکُفارَ‌ أَولِیَاءَ ۚ وَاتقُوا اللهَ إِن کُنتُم مؤمِنِینَ” (سوره مبارکه مائده آیه ۵۷).

رژیم غاصب اسرائیل و حامیان مستکبر آن باید بدانند که فرزندان محمد و علی و فرزندان اصحاب راستین نبی مکرم اسلام، چنانکه اسلاف مطهرشان به فرموده قرآن “أَشِداءُ عَلَی الکُفارِ‌ رُ‌حَمَاءُ بَینَهُم” بوده‌اند، با غیظ و غضب، در برابر فرزندان شوم اسرائیل که باز به فرموده قرآن “أَحرَ‌صَ الناسِ عَلَیٰ حَیَاةٍ” هستند، بپا خواهند خواست و به زودی و در ظل توجهات ولی‌الله اعظم (ارواحنا له الفدا) قدس شریف را از لوث وجود صهیونیست، پاک کرده و مسلمانان و کلیمی و نصرانی، بر پایه مشترکات دینی خود، به خوبی در کنار هم زندگی خواهند کرد.

و در انتها به خود و همه مسلمانان، وعده‌های قطعی الهی را متذکر می‌شوم که می‌فرماید “وَلَا تَهِنُوا وَلَا تَحزَنُوا وَأَنتُمُ الأَعلَونَ إِن کُنتُم مؤمِنِینَ” (سوره آل‌عمران آیه ۱۳۹) یا می‌فرماید “إِن الأَرضَ لِلهِ یُورِ‌ثُهَا مَن یَشَاءُ مِن عِبَادِهِ ۖ وَالعَاقِبَةُ لِلمُتقِینَ” (سوره مبارکه اعراف آیه ۱۲۸).

ان تنصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم

سیدمحمود هاشمی شاهرودی»