محمدرضا خباز درباره سفر ندا آقاسلطان به اسراييل گفت: طبيعتا بسياري از صحنه‌سازي‌هاي حوادث اخير توسط اسرائيلي‌ها صورت گرفت و كاسپين ماكان هم مي‌تواند يكي از مهره‌هاي بازي شطرنج اسرائيلي‌ها باشد كه با اقدامات خود قصد ايجاد اغتشاش و ناآرامي در كشور را داشت.

  محمدرضا خباز، عضو فراكسيون اقليت مجلس شوراي اسلامي در گفتگو با خبرنگار پارلماني خبرگزاري فارس در خصوص ديدار كاسپين ماكان، نامزد ندا ‌آقاسلطان با مقامات اسرائيلي اظهار داشت: اسرائيل دشمن شماره يك كشور ماست و هيچ ايراني واقع‌بيني روي اين مسئله شك ندارد.

 

وي افزود: همچنين همه مي‌دانند بزرگترين ضربه به اسرائيل از ناحيه انقلاب اسلامي ما صورت گرفت، چرا كه تا قبل از انقلاب خانه خلوت اسرائيلي‌ها در منطقه ايران بود و در دنيا ما را با عنوان اخ اليهود مي‌شناختند.

 

خباز ادامه داد: علت ضربه خوردن اسرائيل از انقلاب اسلامي ما اين بود كه تمام نفت اسرائيل آن زمان از ايران تهيه مي‌شد چرا كه در آن زمان اعراب كمي بيشتر از زمان حاضر غيرت داشتند و به اسرائيل نفت نمي‌دادند.

 

نماينده اصلاح‌طلب مردم كاشمر گفت: با توجه به تغيير و تحولاتي كه بعد از انقلاب صورت گرفت، سفارت اسرائيل در كشور تعطيل و سفارت فلسطين آغاز به كار كرد.

خباز خاطر نشان كرد: همه مي‌دانند كه لابي‌هاي اسرائيلي، آمريكا را اداره مي‌كند و بر اين اساس بايد گفت كه در ايام بعد از انتخابات بيشترين بهره از اغتشاشات كشور نصيب اسرائيلي‌ها مي شد.

 

وي با اشاره به اتفاقات بعد از انتخابات در كشور ادامه داد: طبيعتا بسياري از صحنه‌سازي‌هاي حوادث ياد شده توسط اسرائيلي‌ها صورت گرفت و كاسپين ماكان هم مي‌تواند يكي از مهره‌هاي بازي شطرنج اسرائيلي‌ها باشد كه با اقدامات خود قصد ايجاد اغتشاش و ناآرامي در كشور را داشت.