رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل با بیان اینکه امروز و در این مقطع مدیر توانمند و آگاه به مسائل می‌خواهیم که هرگز به فکر ماجراجویی نباشد، گفت: لاریجانی کاندیدا نمی‌شود و شاید حداد عادل بیاید.

کمال‌الدین پیر‌موذن امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار داشت: به دلیل همزمانی انتخابات ریاست جمهوری با شوراها در حوزه مدیریت شهری و شوراها نیز نظارت‌ها از سوی مجلس با برنامه‌ریزی دقیق آغاز شده و قطعاً انتخابات شوراها نیز با شور و حرارت خاص پیگیری می‌شود.

عضو فراکسیون مدیریت شهری و شوراها یکی از ضعف‌های شوراها را در سطح کشور تلاش برای بر‌آورده کردن منافع شخصی بیشتر از خدمت‌رسانی به شهروندان اعلام کرد و یادآور شد: البته این روحیه در بین شوراهای اسلامی اردبیل نبوده و آنها سعی کردند مشکلات مردم را اولی‌تر از منافع خود در نظر بگیرند.

پیرموذن گفت: نقدهای زیادی به شوراها وارد است و نظر دولت نیز در مورد شوراها به هیچ‌وجه مثبت نیست و محال به نظر می‌رسد که مدیریت واحد شهری از طریق شوراها و شهرداری‌ها اجرایی و عملیاتی شود.

وی حمایت نمایندگان مجلس از کاندیداهای شوراها را شایعه دانست و خاطرنشان کرد: به هیچ‌وجه بنده از کاندیدایی حمایت نکرده و در زمان انتخابات نیز در این حوزه ورود پیدا نمی‌کنم، چرا که به اندازه کافی مشغله دارم و زمان حمایت یا حضور در ستادهای انتخاباتی کاندیدایی را ندارم.

لاریجانی کاندیدا نمی‌شود، شاید حداد عادل بیاید

رئیس مجمع نمایندگان استان در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه ما امروز و در این مقطع مدیر توانمند و آگاه به مسائل می‌خواهیم که هرگز به فکر ماجراجویی نباشد، چرا که کشورمان به خاطر سوء مدیریت‌ها در 34 سال گذشته تاوان سختی را داده است و قطعاً‌ امروز به تعامل بهتر با دنیا نیاز داریم، گفت: لاریجانی کاندیدا نمی‌شود و شاید حداد عادل بیاید.

پیرموذن افزود: بنده علاقمند هستم تا ولایتی رئیس جمهور آینده شود و قالیباف نیز در این مجموعه معاون اول رئیس جمهور باشد، چرا که این تیم برنامه قوی در تعامل با کشورهای دیگر و برطرف کردن مشکلات اقتصادی داخلی دارد.

حمایت از استاندار سابق را افتخار خود می‌دانم

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با قدردانی از استاندار اردبیل در تلاش و جدیت برای رفع مشکلات استان به همدلی نمایندگان با استاندار اشاره کرد و ادامه داد: بنده در زمان سید حسین صابری نیز از استاندار حمایت می‌کردم و مشکلی در این زمینه در مقطع کنونی نیز وجود ندارد.

پیر‌موذن گفت: بنده به خاطر این حمایت بارها مورد سرزنش قرار گرفته‌ام، اما به حمایت‌ام از صابری استاندار سابق اردبیل افتخار می‌کنم.

وی در پایان با بیان این موضوع که در این 9 ماه فرصت نمایندگی حتی برای دو نفر نیز اشتغالی فراهم نکرده‌ام، تصریح کرد: به رغم آنکه بیشترین مراجعات ما به دفتر از سوی بیکاران بوده‌ است، اما هرگز سعی نکرده‌ام خارج از قاعده و ضابطه برای دیگران شغلی فراهم کرده و یا سفارشی را در این زمینه به مدیران داشته باشم.