مجموعه "کوتاه برای تاریخ" به بازخوانی وقایعی می پردازد که باعث توجه بیشتر و عمیق تر به موضوعات سیاسی کشور خواهد شد . در روزهایی که مردم با بصیرت، یادواره شکست فتنه 88 و تجدید پیمان با رهبر معظم انقلاب را در 9دی گرامی می دارند، پای صحبت خواصی نشسته ایم که شاید دیدگاه های آنها بتواند گفتمان جدیدی را برایمان منعکس کند.

به گزارش «پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما»؛ مجموعه "کوتاه برای تاریخ" به بازخوانی وقایعی می پردازد که باعث توجه بیشتر و عمیق تر به موضوعات سیاسی کشور خواهد شد . در روزهایی که مردم با بصیرت، یادواره شکست فتنه 88 و تجدید پیمان با رهبر معظم انقلاب را در حماسه نهم دی گرامی می دارند، پای صحبت خواصی نشسته ایم که شاید دیدگاههای آنها بتواند گفتمان جدیدی را برایمان منعکس کند. در این مجموعه، سعی شده است با گزینش صحبت ها و سعی در ایجاز و اختصار در کلام، به نتیجه ی بهتر و سریع تری از وقایع روز کشور دست یابیم.

مجموعه حاضر، حاصل سلسله مصاحبه با حضرت با آیت الله علی اصغر دستغیب عضو مجلس خبرگان رهبری می باشد که ذیلاً قابل دریافت می باشد.

 

قسمت اول : امام (ره) فرمود: فقیه جامع شرایطی را که مجلس خبرگان به عنوان رهبر انتخاب کردند طاعتش بر همه واجب می شود.

دانلود لینک مستقیم مردودی های فتنه / قسمت اول: بر خط امام

 

قسمت دوم : عمارهای انقلاب وظیفه دارند در هر زمانی وارد معرکه شوند و روشنگری کنند.

 

دانلود لینک مستقیم مردودی های فتنه / قسمت دوم: مثل آفتاب در وسط آسمان

 

قسمت سوم : از دیدگاه رهبری، سکوت در برابر فتنه 88 نشانه مردودی خواص است.

 

دانلود لینک مستقیم مردودی های فتنه / قسمت سوم: مردودی ها

 

قسمت چهارم :توقف در امام خطر بزرگی برای انقلاب و جمهوری اسلامی محسوب می شود.

 

دانلود لینک مستقیم مردودی های فتنه / قسمت چهارم: واقفیه جدید

 

قسمت پنجم: برخورد رهبری با جریان فتنه در طول انقلاب شباهت بسیاری با برخورد حضرت علی (ع) با خوارج در جنگ های صدر اسلام دارد.

 

دانلود لینک مستقیم مردودی های فتنه / قسمت پنجم: علی و نهروانیان