صبح یک‌شنبه 28 دی اسماعیل ایزددوست، از سرمایه‌داران مقیم خارج از کشور به همراه چند تن از همراهان خود با حضور در مجموعه ورزشی «درفشی فر» از امکانات باشگاه فرهنگی–ورزشی پرسپولیس دیدن کرد.

به گزارش «پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما»؛ ایزددوست که مورد استقبال مسوولان این مجموعه قرار گرفته بود، ابتدا از سالن‌های کنفرانس و آکادمی این باشگاه دیدن کرد و سپس با حضور در رختکن این مجموعه با مدیریت درفشی فر گفت و گو کرد و درباره آخرین وضعیت این مجموعه کسب اطلاع کرد.


وی که از مشاهده امکانات درفشی فر تعجب کرده بود، گفت: فکر می‌کردم امکانات باشگاهی همچون پرسپولیس که محبوب‌ترین تیم آسیا است فراتر از این‌ها باشد اما متاسفانه این امکانات در حد تیم‌های معمولی اروپا هم نیست.
اما پایگاه خبری حامیان ولایت لازم می داند که با معرفی و شناساندن این فرد به یک سری از مسئولین، این هوشیاری را بدهد که با روی کار آوردن این فرد نه تنها شرایط پرسپولیس که مدت مدیدی است آشفته است و همه ی مدیرعاملی این باشگاه به زندان گره خورده اند،بهتر نمی کند بلکه قطعا و یقینا افتضاحات بیشتری را برای این باشگاه رقم می زند.
ایزددوست که خواهان خرید پرسپولیس شده است،در سال 80 و در شهر میانه مسئول ستاد انتخاباتی سید محمد خاتمی بوده است.

اما به عهده گرفتن مسوولیت ستاد انتخاباتی این رئیس فتنه ،پایان کار این فرد نبوده و این آقا برای درآمد زایی دست به اقدامات عجیبی زده است!
شبکه پی ان تی وی که در ماهواره هات برد پخش میشود متعلق به آقای اسماعیل ایزد دوست است. این شبکه از شهر آنکارا ترکیه پخش می شود.
ایزددوست متاهل و همسر ایشان خانوم برجو اووتاش ایزد دوست مدیرعامل شرکت آنالیز میباشد که دارای مجوز جذب سرمایه گزاری خارجی در ترکیه از بانک مرکزی ترکیه است و کمپانی آزاده پروداکشن که برگزار کننده کنسرتهای ایرانی در ترکیه میباشد متعلق به اسماعیل و پدر همسرشان آقای نوری اووتاش میباشد.
آقای نوری اووتاش اهل قونیه و بازنشسته سازمان اطلاعات ترکیه است.در تابستان سال ١٣٩٢ تعداد زیادی کنسرت در شهر آنتالیا برگزار شد و این کنسرتها بصورت مستقیم از شبکه پی ان تی وی پخش شد.کنسرتها توسط آرمین هاشمی صاحب کمپانی آونگ برای اسماعیل ترتیب داده شد. به علت اینکه ابراهیم حامدی معروف به ابی حاضر به همکاری با آزاده پروداکشن نشد کنسرتی رایگان این کمپانی ترتیب داد که جای تامل دارد که آیا امروزه برگزار کننده کنسرتی در دنیا حاضر میشود تا از سود خود بگذرد و کنسرت رایگان برگزار کند؟ !

(امیر قاسمی و خواننده لس آنجلسی-داریوش)

دربین دوستان ماهواره ای معروف است که پی ان تی وی متعلق به اسماعیل ,شبخیز و امیرقاسمی است .


حمید شبخیز هم در یک برنامه تلویزیونی در پی ان تی وی با خواهش های زیاد اسماعیل ایزددوست در برنامه حاضر میشود. میتوانید با تماس با امیر قاسمی و شبخیز به صحت این ادعا پی ببرید.کما اینکه هزینه های تبلیغ در کانال شبخیز توسط اسماعیل ایزددوست هنوز به شبخیز پرداخت نشده است!

(تبلیغ کنسرت در صفحه فیسبوک پی ان تی وی)

لارم به ذکر است که حسابهای پی این تی وی در ترکیه به علت آنکه پولشویی اعلام کردند بلوکه شده است .
تجربه ی رسانه کشورهای گوناگون نشان می دهد شبکه ای که در دنیا بدون تبلیغات فعالیت میکند شبکه ی است که صد در صد حمایت های مالی از طرف کشوری,گروهی یا جناحی میشود و یا دارامدش از راه های غیرقانونی بدست می آید .

(اسماعیل ایزددوست و مصاحبه با خواننده لس آنجلسی-قمیشی)

اینکه این فرد چطور به ایران آمده و هدفش از خرید پرسپولیس چیست را هنوز کسی نمی‌داند و دلیل اینکه چرا مسوولین وزارت ورزش اجازه ورود این فرد را به باشگاه پرسپولیس می دهند را نمی دانیم ولی این را میدانیم که سپردن یک تیم ایرانی به فردی غرب زده که از کمک به خوانندگان لس آنجلسی دریغ نمی کند و همواره تصاویر زننده ای را در شبکه ی اختصاصی خود پخش می کند،عملی است که سودی جز پشیمانی ندارد...

منبع

"Our President, analytical news site"