همزمان با سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اقشار و آحاد مختلف مردم در سراسر کشور شعار «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» سر دادند.

به گزارش «پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما»؛ همزمان با آغاز سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مردم سراسر کشور با حضور انقلابی و پرشور در میادین اصلی شهر حماسه حضور خود را در این ایام رقم زدند.

جشن پیروزی انقلاب، حضور اقشار مختلف مردم در راهپیمایی 22 بهمن و سخنرانی افراد برجسته و مطرح از مهمترین برنامه های پیش رو در این روز است.

پیش از این نیز مسیرهای راهپیمایی و محدودیت‌های ترافیکی در همه استان‌ها اعلام شده است.

جشن انقلاب در لرستان

همزمان با سراسر کشور راهپیمایی 22 بهمن با حضور پرشور مردم و زیر بارش باران در استان لرستان آغاز شد.

راهپیمایی 22 بهمن‌ماه در خرم‌آباد از ساعت 10 از میدان شهدا به‌سمت میدان 22 بهمن آغاز شد و سخنران این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین سیداحمد میرعمادی است.

در بروجرد این راهپیمایی از ساعت 10 از میدان قیام به سمت گلزار شهدا آغاز و سخنران مراسم نیز حجت‌الاسلام ترابی، امام جمعه شهرستان است و در شهرستان دورود نیز از ساعت 10 از میدان امام خمینی(ره) به‌سمت میدان امام حسین(ع) راهپیمایی آغاز و سخنران مراسم نیز ‌معاون ‌شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه است.

در ازنا نیز این راهپیمایی از ساعت 10 صبح از میدان شهید صادقی به سمت میدان ولیعصر(عج)آغاز  و سخنران مراسم نیز حجت‌الاسلام هراتی‌مطلق، امام جمعه شهرستان است.

در شهرستان الیگودرز نیز مراسم راهپیمایی 22 بهمن از ساعت 10 از میدان 17 شهریور به‌سمت میدان امام خمینی(ره) آغاز و حجت‌الاسلام کرمی، مسئول نماینمدگی ولی‎فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان سخنران است.

در پل‌دختر نیز راهپیمایی از ساعت 9:30 از میدان شهید بهشتی به‌سمت پل هفت تیر، در کوهدشت از ساعت 10 از مسجد صاحب‌الزمان(عج) به سمت چهارراه الله اکبر، در سلسله از ساعت 10 از میدان امام خمینی(ره) به‌سمت مصلی نماز جمعه آغاز شده است.

مسیرهای راهپیمایی 22 بهمن در دلفان از ساعت 10 از میدان بعثت به‌سمت میدان امام خمینی(ره)، در چگنی از ساعت 10 از مسجد صاحب‌الزمان(عج) به‌سمت خیابان ولی‌عصر(عج) و در رومشگان نیز از ساعت 10 صبح از مسجد امام علی(ع) به‌سمت میدان امام خمینی(ره) آغاز شده است.

سخنران مراسم راهپیمایی در پل‌دختر، حجت‌الاسلام لروند، امام جمعه شهرستان، در کوهدشت، حجت‌الاسلام طهماسبی، امام جمعه شهرستان، در سلسله، حجت‌الاسلام موسوی، امام جمعه شهرستان، در دلفان، سوری، نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، در چگنی حجت‌الاسلام حسین‌زاده آملی، امام جمعه شهرستان و در رومشگان نیز حجت‌الاسلام مهدوی، مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان خواهد بود.

جشن انقلاب در کرمانشاه

نمایش عزت و اقتدار ملت ایران اسلامی در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن از دقایقی پیش در هوایی بارانی در سراسر استان کرمانشاه آغاز شد.

راهپیمایی 22 بهمن نمادی برای تجدید میثاق با آرمان‌های امام و انقلاب، شهدا و رهبری معظم انقلاب است که عزت و سربلندی ملت ایران را به دنبال دارد.

نمایش عزت و سربلندی مردم شهر کرمانشاه از چهارراه مدرس به سمت چهارراه بسیج در قسمت جنوبی شهر و از سه‌راه 22بهمن به سمت چهارراه بسیج در قسمت شمالی شهر به منصه ظهور می‌رسد.

گلباران مسیرهای راهپیمایی 22 بهمن، حمل پرچم یک کیلومتر، اجرای سرودهای انقلابی توسط 1357 دانش‌آموز از جمله برنامه‌های این حضور باشکوه در شهر کرمانشاه است.

سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین سخنران ویژه مراسم راهپیمایی 22بهمن در شهر کرمانشاه است.

در اسلام‌آباد غرب راهپیمایی 22 بهمن از میدان امام خمینی(ره) آغاز و با تجمع راهپیمایان در چهارراه کارخانه قند به اتمام می‌رسد و در کنگاور نیز از میدان امام خمینی(ره)، میدان آیت‌الله عراقی و بلوار انقلاب آغاز و راهپیمایی در میدان آزادی تجمع می‌کنند.

در پاوه راهپیمایی 22 بهمن از میدان شهدا آٰغاز و به سمت میدان مولوی ادامه دارد، در جوانرود از میدان مولوی بهسمت میدان بسیج، در روانسر از مقابل بانک ملت به سمت فرمانداری و در ثلاث باباجانی از میدان معلم به سمت مسجد جامع قدیم راهپیمایی 22 بهمن برگزار می‌شود.

راهپیمایی 22بهمن در سرپل‌ذهاب از میدان امام خمینی(ره) به سمت مصلی نماز جمعه، در قصرشیرین از مقابل دبستان لاله به سمت میدان مهدیه و در گیلان‌غرب از میدان 22بهمن به سمت میدان توحید برگزار می‌شود.

نمایش شور و شعور مردم دالاهو در راهپیمایی 22بهمن از مسجد المهدی(عج) آغاز می‌شود و راهپیمایی با تجمع در میدان امام خمینی(ره) با آرمان‌های امام و شهدا و انقلاب اسلامی تجدید بیعت می‌کنند.

راهپیمایی 22بهمن در سنقر از میدان سپاه پاسداران به سمت میدان پانزده خرداد، در صحنه از سه‌راه‌مولوی به سمت میدان شهید مطهری و هرسین از میدان آزادی به سمت میدان جمهوری اسلامی برگزار می‌شود.

جشن انقلاب در خراسان جنوبی

تمام مردم خراسان جنوبی اعم از زن و مرد، پیر و جوان، کودک و نوزاد امروز به خیابان آمدند تا قدرت ایران را به تمام کشور نشان دهند.

راهپیمایی 22 بهمن‌ماه در خراسان جنوبی از ساعت 10 صبح در 50 نقطه این استان آغاز شده و هم اکنون در حال برگزاری است.

سخنران راهپیمایی با شکوه 22 بهمن در شهرستان بیرجند حجت‌الاسلام رئیسی دادستان کل کشور و نماینده مردم خراسان جنوبی در مجلس خبرگان است.

به گفته خبرنگاران اعزامی به راهپیمایی 22 بهمن خیابان ابوذر و مرکز شهر بیرجند لحظه به لحظه مملو از جمعیتی می‌شود که با شور و شوق فریاد مرگ برآمریکا و مرگ بر اسرائیل سر می‌دهند.

راهپیمایی 22 بهمن در مرکز استان از میدان شهدا به سمت میدان ابوذر، خیابان ارتش، خیابان پاسداران و میدان قدس ادامه دارد.

مردم خراسان جنوبی از ابتدای مسیر راهپیمایی در این روز به یادماندنی، با شعارهای «مرگ برآمریکا»، «مرگ براسرائیل» و «مرگ برمنافق کور دل» مسیر خود را ادامه دادند.

همچنین آنان با شعارهای خونی که در رگ ماست هدیه به رهبرماست، در بهار آزادی جای امام و شهدا خالی است و تا آخرین نفس ایستاده ایم نیز از دیگر شعارهای مردم غیور و ولایت مدار و انقلابی خراسان جنوبی بود.

مردم دیاربهارستان علم وادب بار دیگر در طلوع سی و ششمین بهار آزادی به خیابان ها، میادین و معابر اصلی شهرها و رستاها آمادند تا ثابت کنند اگر سی وشش سال از پیروزی انقلاب گذشته، اگر سال های دیگر و قرن ها هم بگذرد باز هم با خیابان ها خواهیم آمد و یاد امام و شهدا را گرامی خواهیم داشت.

خیابان های اصلی مسیر راهپیمایی مردم بیرجند آنچنان ازدحام جمعیت زیاد بود که تردد مردم به سختی امکان پذیر بود.در طول مسیر راهپیمایی کودکان پرچم های سه رنگ جمهوری اسلامی، بادکنک ها و پلاکاردهای حاوی پیام های انقلاب و 22 بهمن بردست داشتند و هم دوش پدران و مادران خود در این راهپیمایی شرکت کردند.

بنابراین گزارش، در طول مسیر راهپیمایی مردم شهرستان بیرجند ماکت ماهواره سفیر امید نیز به نمایش گذاشته بود. خبرنگاران، عکاسان و فیلمبرداران صحنه های به یادماندنی فجر36 را به تصویر کشاند تا بگویند مردم این دیار گل کاشتند.

کمیته کودک و نوجوان ستاد دهه فجر خراسان جنوبی به منظور آشنایی بیشتر کودکان و نوجوانان با نمادهای انقلاب اسلامی یک‌هزار شاخه گل لاله سه بعدی را بین کودکانی که در مراسم راهپیمایی 22 بهمن شرکت کرده‌اند، توزیع کرد.

گل‌های لاله سه بعدی از جنس کاغذ به همت کتابخانه سیار شهری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ساخته شده است.

همچنین در حاشیه مراسم راهپیمایی 22 بهمن امسال، ایستگاه نقاشی «کودک و انقلاب» و کارگاه حضوری آموزش کاغذ و تا با ساخت گل‌های لاله کاغذی در پارک وحدت بیرجند برپا شده است.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان از کودکان بیرجندی شرکت کننده در مراسم راهپیمایی خواست با حضور در ایستگاه نقاشی در پایان راهپیمایی، تصاویر ذهنی خود را از مراسم راهپیمایی در ایستگاه نقاشی به تصویر بکشند.

جشن انقلاب در تبریز

قطار انقلاب در حرکت شکوهمند خود به سمت قله‌های افتخار و سربلندی اینک در ایستگاه سی وششم جشن حماسه و حضور را با بصیرت‌مندی مردمانش برگزار کرد.

حماسه حضوری که با رمز مقدسی متبرک شده که همنام پیامبر رحمت و الفت و مهربانی است و مردمانی به حماسه‌آفرینی آمده‌اند که نام انقلابشان را با نام اسلام زینت دادند و در 36 سال گذشته ذره‌ای از اسلامیت انقلابشان کوتاه نیامدند.

امروز مرد و زن، پیر و جوان، کوچک و بزرگ و همه و همه در سیل خروشان راهپیمایی سالانه 22 بهمن حاضر شدند تا بار دیگر با امام و رهبری تجدید بیعت کردند.

مردم همیشه در صحنه و ولایت مدار آذربایجان به ویژه تبریز با شعارهای«مرگ بر آمریکا»، مرگ بر داعش آمریکایی»، «مرگ بر اسراییل»، «لبیک یا رسول الله» و «هیهات مناالذله» در پاسخ به یاوه‌گویی‌های استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا از مسیرهای تعیین شده به سمت میدان نماز کردند.

حماسه حضور مردم امسال با سال‌های گذشته تفاوت زیادی دارند و در سیمای مردم غیور تبریز و آذربایجان تعصب دفاع از نام نبی مکرم اسلامی موج می‌زد.

سیل خروشان مردم  از مسیرهای  چند گانه تعیین شده به سمت میدان نماز تبریز حرکت کردند و در مراسم نهایی با همخوانی سرود ملی جمهوری اسلامی ایران و لبیک گویی به قطعنامه حرکت خود را به پایان رساندند.

جشن انقلاب در خراسان شمالی

خراسان شمالی امروز در سراسر نقاط شاهد حضور پرشور مردم مومن و ولایت‌مداری است که با حضور پرشور خود، بار دیگر حمایت خود از ولایت فقیه، آرمان‌ و ارزش‌های انقلاب و امام خمینی(ره) و شهدای انقلاب را به گوش جهانیان می‌رسانند.

مراسم راهپیمایی مرکز استان خراسان شمالی در میدان شهید آغاز شده و مردم گنجینه فرهنگ های هم اینک در حال شعار «مرگ برآمریکا» و «مرگ بر اسرائیل هستند» هستند.

لحظه به لحظه بر حضور پرشور مردم  بجنورد در این مراسم افزوده می‌شود و با این حضور شعف و شور مراسم هم به طور وصف‌ناشدنی در حال افزایش  و راهپیمایی تا مصلی امام خمینی (ره) بجنورد ادامه دارد.

راهپیمایی مردم خراسان شمالی در 8شهرستان و تمامی شهرها و روستاها هم اکنون در حال برگزاری است.

جشن انقلاب در بوشهر

در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی صبح امروز مردم همیشه در صحنه  بوشهر با شرکت باشکوه و پرشور در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر بر ترفندهای دشمنان خط بطلان کشیدند.

ساکنان دارالحماسه بوشهر سرزمین موج‌های خروشان از دقایقی پیش راهپیمایی 22 بهمن را آغاز کردند.

مردم با شعار الله اکبرکه گلبانگ پیروزی انقلاب اسلامی است راهپیمایی را شروع کردند.

در این مراسم که امام جمعه و استاندار بوشهر و  تمامی قشرها و گروهای مختلف حضور دارند راهپیمایان با شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر انگلیس، درود بر امام خامنه‌ای، و رهبرما زنده باد راه امام پاینده باد و لبیک یا محمد(ص) مسیر راهپیمایی را طی کردند.

همه در آیین جشن سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب حضور دارند، هم کسانی که 22 بهمن 57 را درک کرده‌اند هم ادامه دهندگان راه آنها یعنی نسل‌های سوم و چهارم انقلاب دراین مراسم باشکوه حضوری فعال دارند.

زن مرد پیر جوان وخردسال همه برای تجدید بیعت با آرمان‌های امام راحل به راهپیمایی آمده‌اند.

راهپیمایان در بوشهر این مراسم را از بسیج مرکزی آغاز کرده‌اند و قرار است بعد از گذشتن از مسیر میدان قدس در کنار ساحل خلیج فارس گرد هم آیند و سی و ششمین بهار انقلاب را جشن بگیرند.

جشن انقلاب در استان مرکزی

دقایقی پیش هم‌زمان با سراسر کشور راهپیمایی 22 بهمن با حضور پرشور مردم در استان مرکزی آغاز شد.

راهپیمایی 22 بهمن‌ماه در اراک از ساعت 10 از میدان شهداء به‌سمت پل‌خیبر، خیابان محسنی، خیابان ادبجو آغاز شد و به سمت مصلی بیت‌المقدس شهر اراک می‌روند تا گوش به سخنان نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی، آیت‌الله قربانعلی دری‌نجف‌آبادی دهند.

مردمی که با شور و اشتیاق فراوان از ساعت 9:30 در میدان شهداء تجمع کرده بودند و با در دست داشتن عکس‌هایی از حضرت امام خمینی(ره) و مقام‌معظم رهبری حضور خود را در این راهپیمایی اعلام کرده بودند.

افراد از اقشار مختلف، جوانان دیروز و جوانان امروز و آینده‌سازان فردای کشور گروه گروه از خیابان‌های فرعی به این تجمع می‌پیوستند تا با حضورشان به دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی اعلام کنند که همچنان دست از حمایت ولی فقیه و دین اسلام بر نداشته و در برابر مستکبران ایستادگی می‌کنند.

بنرهایی که شعار "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل" بر روی آن حک شده بود در دستان جمعیت به چشم می‌خورد و با این شعارها اعلام کردند که به هیچ‌وجه از مواضع خود کوتاه نمی‌آیند.

دیگر شهرستان‌های استان نیز مردم با خروش حضور خود را در مراسم راهپیمایی اعلام کردند.

مردم شهرستان خمین، زادگاه امام خمینی(ره) از ساعت 10:30 از میدان 15 خرداد به سمت میدان شهید مدرس حرکت کرده و با سر دادن شعارهایی بر ضد رژیم آمریکا و رژیم غاصب صهیونیسم و حامیان این رژیم‌های مستکبر حمایت خود را از مواضع کشور اعلام کردند.

شهرستان ساوه نیز در همین ساعت شاهد حضور مردم در میدان انقلاب، خیابان شهید اسدی، میدان شهداء، میدان امام خمینی(ره) و رسیدن به خیابان شریعتی و تجمع در دبیرستان باقرالعوم است.

شهرستان شازند باحضور مردم در میدان امام خمینی(ره)، خیابان امام خمینی(ره)، خیابان شهید مطهری، خیابان جمهوری اسلامی، خیابان انقلاب اسلامی و مصلی این شهرستان بوده که در طول مسیر با شعارهای انقلابی حمایت خود را مقام‌معظم رهبری و دین مبین اسلام اعلام کرده و با آرمان‌های انقلاب و امام راحب(ره) تجدید بیعت می‌کنند..

در تفرش راهپیمایی پرشور 22 بهمن از ساعت 10 و از کوی امام خمینی(ره)، میدان امام خمینی(ره)، رسیدن به میدان آزادی و تجمع در مصلای ولایت این شهرستان است. و در مسیر دیگری که برای این روز در این شهرستان تعیین شده میدان مطهری، چهار راه مدرس، میدان آزادی و حضور در مصلای ولایت این شهرستان است.

در آشتیان مردم بار دیگر با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر بیعت خود را با آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی اعلام کردند و در طول مسیر از میدان آزادی، خیابان جمهوری اسلامی، خیابان شهید کاشفی، خیابان استقلال، بلوار امام خمینی(ره) و مصلی آیت‌الله دانش شعارهایی را بر ضد مستکبران اعلام کردند.

در دلیجان از ساعت 10 مردم با شور و نشاط ویژه با تجمع در مسجد جامع و گذر از مسیرهای تعیین شده از جمله میدان شهید عسگری، میدان بسیج، خیابان علامه عبدالهادی، خیابان امام خمینی(ره) و حضور در مسجد جامع این شهرستان که سال‌هاست شاهد حضور مردم برای حمایت از اهداف انقلاب اسلامی ایران بوده می‌شود.

شهر گل و گیاه استان نیز همزمان با سایر شهرستان‌های استان مرکزی از میدان استقلال به سمت میدان حاج آقا مصطفی خمینی، میدان چنار و رسیدن به مسجد القائم و همصدایی با دیگر مردم ایران انزجار خود را دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اعلام کردند.

شهرهای دیگر استان نظی کمیجان، مأمونیه، خنداب و فرمهین از این قافله عقب نماندند و با حضوری پر شور و سردادن استقلال آزادی، جمهوری اسلامی اعلام کردند که همچنان مقتدارانه از مواضع کشور حمایت می‌کنند.

مردم کلانشهر اراک همگام با مدیران و مسئولان استانی با جوشش و خروش یک‌صدا با یکدیگر مسیر تعیین شده برای راهپیمایی 22 بهمن‌ماه را با سردادن شعارهایی مانند "مرگ بر اسرائیل"،"مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر ضد ولایت فقیه" سپری کردند.

خیل جمعیتی که آمده بودند تا با اعلام حضور خود به دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اعلام کنند که آمده‌اند تا از آرمان‌ها و ارزش‌های حضرت امام خمینی(ره) و شهداء حمایت کنند.

آنان بار دیگر به دشمنان اسلام ثابت کردند که همگی یک شعار را سر می‌دهند و آن حمایت از خط ولایت فقیه بوده تا پرچم اسلام را همچنان در جهان برافرازند.

مصلی بیت‌المقدس شهر اراک در حالی پذیرای مردم انقلابی این شهر بود که حجت‌الاسلام تاج‌الدینی به‌عنوان سخنران این روز قرار است تا ایراد سخن کند.

سرپرست استانداری مرکزی و معاونان استانداری مرکزی به همراه عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی، رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولان و مدیران استانی با مردم در این روز همراهی می‌کنند.

جشن انقلاب در خراسان رضوی

راهپیمایی 22 بهمن همزمان با سراسر کشور در خراسان رضوی نیز آغاز شد.

مردم شهرستان‌های مختلف استان از نخستین ساعات امروز با تجمع در میادین اصلی شهر خود، بار دیگر با آرمان‌های امام و انقلاب بیعت کردند.

چناران، نیشابور، سبزوار، کاشمر، خلیل آباد، بردسکن، گناباد و سراسر خراسان رضوی امروز همگام با سراسر کشور فریاد استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را سر می‌دهند و بار دیگر به دشمنان ایران اسلامی ثابت می‌کنند که تهدید و تحریم کوچک ترین اثری در اراده ملت ایران ندارد.

اقشار مختلف مردم، اعم از پیر و جوان در این راهپیمایی حضور دارند، از نکات بارز راهپیمایی 22 بهمن امسال در خراسان رضوی خضور پرشور جوانان، دانش آموزان و دانشجویان است که در قالب تشکل‌های مختلف در این راهپیمایی حاضر شدند.

راهپیمایی مردم مشهد مقدس نیز از میدان 15 خرداد آغاز شده است و لحظه به لحظه به تعداد حاضران در مراسم افزوده می‌شود.

مراسم پایانی راهپیمایی 22 بهمن در مشهد مقدس در حرم مطهر رضوی با سخنرانی آیت الله دری نجف آبادی برگزار می‌شود.

جشن انقلاب در اصفهان

مراسم راهپیمایی 22 بهمن اصفهان از دقایقی پیش و همزمان با سراسر کشور در مسیرهای 8 گانه آغاز شد.

مردم اصفهان از سراسر شهر برای گرامیداشت سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گرد هم جمع آمدند و در مسیرهای 8گانه به راهپیمایی پرداختند.

مردم اصفهان از مسجد مصلی- میدان قدس – خیابان هاتف- میدان امام علی (ع)- چهارراه شکرشکن- خیابان حافظ تا میدان امام خمینی (ره) شروع به راهپیمایی کردند.

در مسیر دیگر نیز مردم از مسجد آیت‌الله خادمی- میدان شهدا- خ چهارباغ پایین- میدان امام حسین (ع) –خیابان سپاه تا میدان امام خمینی (ره) راهپیمایی کردند.

مردم اصفهان در مسیر شماره 3 از مسجد صاحب‌الزمان (عج)- خیابان صاحب‌الزمان (عج)- چهارراه ولی‌عصر- میدان احمدآباد- مسجد الله- خیابان احمدآباد- چهارراه شکرشکن- خیابان حافظ تا میدان امام خمینی (ره) راهپیمایی کردند.

همچنین مسجد نورباران- چهارراه نورباران – خیابان شریف واقفی – چهارراه نقاشی- چهارراه شکرشکن- خیابان حافظ و میدان امام خمینی (ره) دیگر مسیر راهپیمایی بود.

مسجد حجت اکبر- خیابان شیخ صدوق- پل فردوسی –خیابان فردوسی- مسجد الاقصی – میدان فلسطین- خیابان استانداری – خیابان سپاه  و میدان امام خمینی (ره) دیگر مسیر راهپیمایی امروز بود.

مسجد الهادی – میدان انقلاب – چهارباغ عباسی – میدان امام حسین (ع) – خیابان سپاه  و میدان امام خمینی (ره) دیگر مسیر امروز راهپیمایان اصفهان به شمار می‌رفت.
مسجد جامع گورتان –مسجد بهاران‌چی- خیابان آتشگاه – فلکه جهاد – خیابان صارمیه – خیابان طالقانی – میدان امام حسین (ع) – خیابان سپاه – میدان امام خمینی (ره) و مسجد موسی‌بن جعفر - خیابان حکیم نظامی - خیابان نظر شرقی - خیابان توحید - خیابان شهید مطهری - میدان انقلاب - چهارباغ عباسی- میدان امام حسین (ع) - خیابان سپاه - میدان امام خمینی (ره) نیز مسیرهای دیگر راهپیمایی امروز بود.

قرار است علی لاریجانی پس از مراسم راهپیمائی 22 بهمن مردم نصف جهان، در میدان نقش‌جهان اصفهان به سخنرانی بپردازد.

اجرای حامد زمانی، خواننده اصفهانی در جمع مردم اصفهان به مناسبت 22 بهمن امسال نیز از دیگر برنامه‌های مراسم راهپیمائی 22 بهمن به شمار می‌رود.

راهپیمایان با در دست داشتن تصاویر امام خمینی (ره)، رهبر معظم انقلاب، پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی و پوسترهای لبیک یا محمد رسول الله حمایت خود را از انقلاب و دستاوردهای آن نشان می‌دهند.

مردم شهرضا با شکوه تر از سال‌های گذشته در جشن بزرگ انقلاب حضور یافتند و بار دیگر با آرمان‌های معمار کبیر انقلاب و رهبر معظم انقلاب تجدید میثاق می‌کنند و فریاد ندای اتحاد مسلمانان و انزجار از دشمنان را سر می‌دهند.

امروز همه آمدند تا فریاد استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی، الله اکبر، ما ملت دلاوریم، پیرو امر رهبریم سر دهند و به دشمنان بگویند که ما تا آخر ایستاده‌ایم.

مراسم راهپیمایی 22 بهمن در شهر چادگان از ساعت 10 صبح از میدان ساعت آغاز شد و پس از طی مسیر تعیین شده در محل میدان الله به پایان رسید.

مراسم راهپیمایی 22 بهمن همزمان با سراسر کشور از ساعت 10 صبح در شهر گلپایگان آغاز شد و میدان 17شهریور، خیابان امام(ره) و میدان فردوسی مسیر‌های راهپیمایی شهر گلپایگان بودند.

مراسم راهپیمائی 22 بهمن نطنز از ساعت 10:30 دقیقه صبح از مقابل حسینیه ارشاد علیا نطنز آغاز شد و بعد از طی مسیر تعیین شده، در محل گلزار شهدای گمنام به پایان رسید.

مردم شهرستان سمیرم هم‌گام با دیگر هموطنان با حضور باشکوه خود در راهپیمایی 22 بهمن وحدت و همدلی خود را به نمایش گذاشتند و لرزه بر اندام دشمنان و بدخواهان نظام انداختند.

مردم شهرستان خمینی‌شهر نیز با طی کردن مسیرهای تعیین شده در نهایت به میدان اصلی شهر رسیده و سی و ششمین پیروزی انقلاب اسلامی را جشن گرفتند.

مردم مبارکه نیز با آغاز مسیر راهپیمایی از مقابل مسجد جامعه این شهرستان، خیابان های امام خمینی، میدان انقلاب، شریعتی، میدان جهاد، خیابان سلمان را طی کرده و پیروزی انقلاب اسلامی را جشن گرفتند.

در سایر شهرستان‌های استان اصفهان نیز مسیرهای راهپیمایی همچون سایر سال‌ها در مسیرهای اصلی سطح شهرستان برگزار شد.

حواشی راهپیمائی 22 بهمن اصفهان که با حضور پرشور مردم نصف جهان برگزار شده بود، به شرح زیر است:

* استقبال قابل توجه مردم اصفهان از این مراسم نسبت به سال‌های گذشته، توجه همه را به خود جلب کرده بود و میدان امام خمینی(ره) اصفهان، امروز با جمعیت عظیم مردمی، پر شده بود.

* حضور مسئولان شهری و استانی در بین مردم ولایتمدار اصفهان، امروز نشان از همبستگی مردم و مسئولان بود و هم‌چنین حضور  جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس در این مراسم باشکوه چشم‌گیر بود.

* مردم اصفهان با پلاکارد‌هایی که بر روی آنها شعارهائی نظیر "مقاومت و ایستادگی، پیشرفت علمی، حق مسلم ملت ایران است"، "ما تا پای جان برای آرمان‌هایمان ایستادگی می‌کنیم"، "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل" نقش بسته، در مسیر راهپیمائی قرار داشتند.

* امروز و در حاشیه این مراسم، آدمک‌های استکبار دست‌ساز کودکان و نوجوانان در غرفه‌های ضلع شرقی میدان امام اصفهان به آتش کشیده شد.

* ورزشکاران اصفهانی از میدان امام حسین(ع) حرکت کرده و به میدان امام رسیدند؛ این ورزشکاران با لباس‌های متحدالشکل در راهپیمایی حضور داشتند.

* علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی میهمان ویژه مراسم 22 بهمن در میدان نقش جهان اصفهان بود که از دقایق ابتدائی راهپیمائی در جمع مردم ولایتمدار اصفهان حاضر شد.

* ‌استقبال مردم از حامد زمانی، خواننده جوان کشور به میزان قابل توجهی بود و قبل و بعد از اجرای حامد زمانی، مردم برای گرفتن عکس یادگاری و امضا از وی، به سمت او هجوم بردند.

* در ضلع شرقی میدان امام، غرفه‌هایی برای مردم تشکیل شده بود که فعالیت‌های فرهنگی در این غرفه‌ها ادامه داشت.

* استقبال رسانه‌های گروهی و عکاسان و تصویربرداران از این مراسم قابل توجه بود.

* به دلیل ازدحام مردم و شلوغی بیش از اندازه میدان امام(ره) اصفهان، در دقایقی از آغاز مراسم، جمعیت بسیاری در خیابان‌های منتهی به میدان امام اصفهان، منتظر روان شدن و ورود به میدان بودند.

جشن انقلاب در گیلان

همزمان با یوم‌الله 22 بهمن خروش ملت گیلان با فریادهای "الله اکبر" آغاز شد، مردم گیلان حرکت مقتدرانه خود را از مسیرهای تعیین شده به طرف میدان اصلی تجمع بزرگ 22 بهمن آغاز کردند.

36 کبوتر نیز به مناسبت سی‌ و ششمین بهار آزادی در آسمان رشت به پرواز درآمده است و محل تجمع راهپیمان رشتی نیز با پرچم آمریکا و اسرائیل مفروش شده است.

شرکت کنندگان در راهپیمایی با سر دادن شعارهایی علیه مستکبران و قدرت‌های خودکامه و سلطه‌گر شوریده و در رأس آن‌ها آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی، نابودی نظام کفر و طاغوت و سلطه و در رأس آن اسرائیل غاصب را فریاد می‌زنند.

مردم رشت در ابتدای صبح امروز با حضور در مسیرهای شش‌گانه به صورت منسجم و یکپارچه به طرف میدان شهدای ذهاب این شهر در حرکت هستند تا در حماسه‌ای دیگر اقتدار و عظمت خود را به دنیا نشان دهند.

گیلانیان با در دست داشتن پلاکاردهایی با شعارهای ضد آمریکایی و ضد صهیونیستی انزجار قلبی خود را از آمریکا و صهیونیست جنایتکار اعلام کردند، مردم ولایی و همیشه در صحنه گیلان، از زن و مرد، پیر و جوان، کودک و خردسال با در دست داشتن پلاکارد و پرچم‌هایی در محکومیت جنایت‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی در این راهپیمایی شرکت پرشور دارند.

حضور گسترده گروه‌های مختلف مردم به ویژه جوانان و کودکان،‌ جلوه‌ای خاص به این راهپیمایی 22 بهمن در گیلان داده است.

راهپیمایان گیلانی با حمل پارچه نوشته‌هایی با مضمون "مرگ بر آمریکا" و " مرگ بر اسرائیل" بار دیگر با تجدید میثاق با امام راحل و رهبری و آرمان‌های انقلاب و با خلق حماسه‌ای دیگر در کارنامه انقلاب اسلامی، خشم خود را از جنایات آمریکا و اسرائیل اعلام داشتند.

پرچم آمریکا و رژیم صهیونیستی در آتش خشم مردم ولایت‌مدار گیلان سوخت.

تعدادی از راهپیمایان نیز با دست‌نوشته‌های "حضور ما، تودهنی به سران آمریکا" یاوه‌گویی سران استکبار را محکوم کردند.

مردم گیلان با شعارهای استکبارستیزانه با زبان گیلکی، تالشی و ترکی آمریکا را شیطان بزرگ خواندند.

خبرنگاران تسنیم از شهرستان‌های گیلان نیز گزارش می‌دهند که در برخی شهرها همچون رودبار، فومن، رودسر، لنگرود، آستارا، رودبار، تالش و لاهیجان به دلیل حضور پرشور مردم، مسیرهای راهپیمایی به کندی طی می‌شود.

همزمان با سراسر کشور مردم ولایتمدار و غیور شهرستان مرزی بندر آستارا با حضور پرشور خود بار دیگر با آرمان های والای شهیدان و امام راحل و امام خامنه ای تجدید بیعت کردند.

امروز 22 بهمن که سرآغاز طلوع اسلام،‌ خاستگاه ارزشهای اسلامی، مقطع رهایی ملت ایران بود مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان مرزی بندر آستارا همزمان با سراسر کشور بار دیگر با آرمان های والای امام شهیدان و ولایت مطلقه فقیه تجدید بیعت کردند.

امروز شهرستان مرزی بندر آستارا پر از شور و هیجان است وهمه آمده اند تا بگویند هیچ ابر قدرتی نمی تواند این وحدت و همدلی ملت غیور ایران اسلامی را از آنان بگیرد.

امروز ملت مرزدار شهرستان آستارا با ندای الله اکبر و با سلام به روح خدا "حضرت امام خمینی (ره)" و با خلف صالحش حضرت امام خامنه ای تجدید میثاق کرده و اعلام داشتند که تا آخرین قطره خون پاسدار ولایت فقیه هستند.

حضور گسترده اقشار مختلف مردم اعم از اهل تشیع و تسنن در این مراسم بسیار چشمگیر است . فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل در خیابان‌های آستارا طنین‌انداز شد مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه شهرستان مرزی بندر آستارا با حضور پرشور و انقلابی خود در راهپیمایی 22بهمن حماسه ای دیگر آفریدند.

مردم رودبار نیز با شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر انگلیس و مرگ بر اسرائیل نفرت خود را شمرهای زمانه اعلام کردند.

جمعی از مادران شهدا نیز با دست داشتن تمثال شهدا در راهپیمایی یوم‌الله 13 ابان و همایش بزرگ عاشوراییان استکبار ستیز حضور داشتند.امت حزب الله و شهید پرور شرق گیلان نیز در لاهیجان، رودسر، املش، سیاهکل، آستانه‌اشرفیه،دیلمان، رودبنه و سایر شهرها با برگزاری راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن، شعار مرگ بر آمریکا سر دادند.

در این راهپیمایی که جمع کثیری از مردم انقلابی شرق گیلان حضور داشتند با سر دادن شعارهای مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا  انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام کردند.

گیله مردان و گیله زنان همان فرزندان میرزا کوچک نام آشنا و مبارز یک بار دیگر در صحنه آزمون ولایت مداری حاضر شدند تا به همه دنیا اعلام کنند ایران اسلامی در برابر تمام تهدیدها و سختی‌ها ایستاده است و پیشرفت و تعالی را حق مسلم خود می‌داند.

امروز ایران اسلامی برای دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی و سربلندی خود در میدان نبرد با دشمنان شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی را سر می‌دهند و با «آری» حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن از اهداف کشور حمایت می‌کند.

یک دانشجو در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، با اشاره به حضور پرشور جوانان و نوجوانان گیلانی در راهپیمایی 22 بهمن، اظهار داشت: کسانی که معتقدند جوانان ایران اسلامی از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب فاصله گرفتند بدانند ما ارزش خون پاک شهیدان را خوب می‌دانیم و از اهداف انقلاب فاصله نگرفته‌ایم.

رضا مولایی افزود: با مطالعه به تاریخ گذشته ایران در قبل از پیروزی انقلاب در می‌یابیم که کشور همواره وابسته به نظام سلطه بوده و پس از انقلاب به رهبری امام راحل دریافتیم که انسان آزاد و رها است و حق دارد برای سرنوشت خود تصمیم بگیرد.

وی با بیان اینکه جوانان ایران اسلامی نشان دادند تحریم‌ها میدان نبرد دیگری در برابر توطئه‌های دشمنان است، تصریح کرد: وظیفه همه مردم است که در برابر مشکلات مقاومت کنیم زیرا تجربه به ما نشان داد بیگانه، بیگانه است.

پیرمرد 85 ساله در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در گفت‌وگو با تسنیم، اظهار داشت: مطمئن بودم مردم با حضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن به دنیا نشان می‌دهند که همواره حامی مقام معظم رهبری و اندیشه‌های امام راحل هستند.

وی با بیان اینکه نهال انقلاب با خون شهدا آبیاری شد، افزود: وظیفه ما مبارزان انقلابی است که اندیشه‌های امام راحل و اهداف انقلاب و نظام را به درستی به نسل جدید بیان کنیم و مطمئن باشیم این جوانانی که امروز ظاهرشان عوض شده ذاتشان از همان نسل‌های گذشته است که در برابر ظلم سکوت نمی‌کنند.

این پیرمرد گفت: تا روزی که نفس در بدن دارم قلبم برای سرافرازی ایران اسلامی و نظام می‌تپد و در راهپیمایی حضور فعال خواهم داشت تا دین خود را به انقلاب ادا کنم.

مادری که با دختر سه ساله‌اش به راهپیمایی آمده بود به خبرنگار تسنیم، اظهار داشت: زنان یک بار دیگر نشان دادند که تمام عرصه‌های انقلاب حضور دارند.

زهرا ملکی افزود: مردم گیلان با حضور دراین روز مهم نشان دادند پیرو ولایت فقیه هستند و تا آخرین نفس از آرمان‌های انقلاب خود دفاع می‌کنند و هیچ گاه در برابر ظلم سکوت نمی‌کنند.

وی حضور گسترده اقشار مختلف مردم را برای خنثی‌سازی توطئه دشمنان مهم دانست و گفت: امروز نشان دادیم که ما حامی مسئولان نظام و دولتمردان هستیم.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در رشت، با تجلیل از حضور پرشور ملت در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن، اظهار داشت: مردم ایران اسلامی حماسه شکوهمندی را ثبت کردند.

آیت‌الله زین‌العابدین قربانی با بیان اینکه این حضور مقتدرانه در صحنه‌های مردمی نشانه حمایت ملت از حق و حقوق دینی، سیاسی و اجتماعی آنها است، افزود: مردم با حضور پرشور در راهپیمایی‌ یوم‌الله 22 بهمن حماسه آفریدند.

وی حضور پرشور ملت در راهپیمایی 22 بهمن را پاسخی محکم به یاوه‌گویی سران آمریکا و استکبار دانست و گفت: حضور میلیونی ملت در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن پشتوانه مستحکمی برای تیم مذاکره کننده هسته‌ای برای ایستادگی در برابر زیاده‌خواهی‌های غرب است.

جشن انقلاب در اردبیل

در این جوشش و خروش مردم ولایی و انقلابی اردبیل که از ساعت 10 صبح امروز آغاز شد، ملت یکپارچه و متحد به خیابان‌ها آمده تا بار دیگر مهر تائیدی بر ارزش‌های نظام اسلامی و آرمان‌های انقلاب بزنند و این حضور سیل‌آسا را به رخ جهانیان بکشند.

در این حضور حماسی مردم شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر انگلیس»، «مرگ بر ضد ولایت فقیه»، «مرگ بر فرانسه»، «لبیک یا محمد»، «نشریه فرانسه تعطیل باید گردد»، «هیهات من‌الذله»، «نصرمن‌الله و فتح قریب»، «این همه لشکر آمده، به عشق رهبر آمده»، «دست خدا بر سر ما خامنه ای رهبر ما»، « ما همه سرباز توایم خامنه‌ای، گوش به فرمان توایم حامنه‌ای»، «ای رهبر آزاده آماده‌ایم آماده»، «وای اگر خامنه‌ای حکم جهادم دهد، ارتش دنیا نتواند که جوابم دهد»، «انرژی هسته‌ای حق مسلم ماست»، «لغو همه تحریم‌ها شرط مذاکرات است»، «اردبیللی اویاخدی، انقلابا دایاخدی» و شعارهای ارزشی و انقلابی به زبان محلی و آذری سر داده و پشتیبانی و حمایت خود را از جمهوری اسلامی ایران به دنیا اعلام کردند.

آن چه در راهپیمایی 22 بهمن ماه اردبیل نمایان بود حضور مردم از هر قشر، حزب و گروه از پیر و جوان، مرد و زن، کوچک و بزرگ بود که همه آمده بودند تا اقتدار و صلابت جمهوری اسلامی ایران را به جهانیان نشان داده و به همه اعلام کنند که نمی‌توانند کوچکترین آسیب و صدمه‌ای به این نظام وارد کنند.

مردم با شور و حال خاصی در این مراسم شرکت کرده و در حالی که پلاکاردهایی به مضامین ارزشی و دفاع از انقلاب اسلامی و ارزش‌های والای نظام در دست داشتند با اشتیاق و حال و هوای خاصی که مملو از شور و حماسه انقلابی بود مسیر راهپیمایی را به سمت مصلای اردبیل می‌پیمایند.

حضور حماسی و سیل‌آسای مردم اردبیل در  روز غرور و اتحاد ملی آنچنان پرشور است که مسیرهای منتهی به مصلای اردبیل و خیابان‌های همجوار مملو از جمعیت بوده و مردم با دادن شعارهای قاطعانه در پاسداری از انقلاب و ولایت فقیه به دشمنان اعلام می‌کنند که هر اقدامی علیه جمهوری اسلامی ایران با ولایتمداری و اتحاد مردم محکوم به نابودی است.

امروز همه مردان و زنان، جوانان و نوجوانان، سالخوردگان و کودکان در این دیار سترگ و سبلان سرافراز، متحد و یکپارچه  با شعارهای اصیل انقلاب یاد و خاطره 36 سال صلابت بی‌نظیر خود را جشن گرفته و به دنیا اعلام کردند که نام و یاد این ملت برای همیشه در تاریخ ثبت شده است.

مردم شهر اردبیل با توجه به برودت هوا از همان ساعات اولیه راهپیمایی در مسیرهای تعیین شده حضور داشتند و با مشت‌های گره کرده نفرت خود را از دشمنان ایران و انقلاب به گوش جهانیان رساندند.

همه مردم اعم از کودک و بزرگ، پیر و جوان، در این راهپیمایی شرکت کرده و با شعارهای ارزشی و انقلابی توام با انزجار از استکبار جهانی و دشمنان اسلام به تمام جهانیان نشان دادند که هیچ کشوری نمی‌تواند نگاهی زورگویانه و جاه‌طلبانه به کشور ایران اسلامی داشته باشد.

در راهپیمایی امروز اردبیل اقشار مختلف مردم، گروه‌ها و هیئت‌های مذهبی، جامعه ورزشی استان و تمامی ارگان‌ها و ادارات استان از محل ایستگاه سرعین و میدان شریعتی راهپیمایی خود را به سمت میدان مصلا، با شور و شوق فراوان شروع کرده و نشان دادند که مردم اردبیل پس از 36 سال از پیروزی انقلاب اسلامی، همچنان به آرمان‌های امام راحل (ره)، انقلاب و نظام اسلامی پایبند هستند و هم اکنون نیز از رهبر فرزانه خود حمایت می‌کنند.

هم اکنون مردم ولایی شهر اردبیل، در میدان مصلا جمع شده‌اند و با شعارهای «هیهات من الذله» و «مرگ بر ضد ولایت فقیه»، راهپیمایی خود را به پایان رسانده‌اند.

هم اکنون تجمع با شکوهی در میدان مصلای اردبیل توسط مردمی که در راهپیمایی شرکت کرده‌اند به وجود آمده و لحظاتی پیش استاندار اردبیل سخنرانی خود را در این محل شروع کرده است.

جشن انقلاب در سمنان

راهپیمایی 22 بهمن در شهرها و روستاهای استان سمنان با حضور خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان و روحانیون، فرهنگیان و دانشجویان و اقشار مختلف مردم همیشه درصحنه و ولایت مدار استان سمنان در مسیرهای اعلام‌شده آغاز شد.

مردم شهرها و روستاهای استان سمنان با حضور حماسی در راهپیمایی 22 بهمن طنین ندای الله‌اکبر، مرگ بر آمریکا، مرگ بر منافق، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر تروریست  سر دادند.

همزمان با سی و ششمین بهار آزادی مردم استان ولایت مدار سمنان در نقاط مختلف شهری و روستایی عزت و اقتدار ملت ایران اسلامی را به نمایش گذاشتند و برگ زرین دیگری در تاریخ پرافتخار استان سمنان ثبت کردند.

راهپیمایی 22 بهمن در شهر سمنان از میدان مشاهیر به‌سوی میدان امام خمینی (ره) آغازشده است و  رئیس دفتر رئیس‌جمهوری و سرپرست نهاد ریاست جمهوری در پایان راهپیمایی سخنرانی خواهد کرد.

راهپیمایی 22 بهمن در شهر شاهرود  از میدان جمهوری اسلامی به‌سوی میدان آزادی با سخنرانی رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی و در دامغان از میدان امام خمینی (ره) به‌سوی میدان شهدای این شهر با سخنرانی نایب‌رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در حال برگزاری است.

مردم شهر گرمسار نیز با حضور حماسی خود از میدان انقلاب اسلامی به سمت میدان امام خمینی (ره) راهپیمایی می‌کنند و سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی سخنران پایانی این جشن بزرگ پیروزی انقلاب خواهد بود.

راهپیمایی 22 بهمن در شهر مهدی‌شهر نیز  از میدان شهدا به‌سوی میدان امام رضا (ع) آغازشده و با سخنرانی نماینده مردم شهرستان‌های سمنان، سرخه و مهدی‌شهر در مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود.

راهپیمایی مردم در شهرهای میامی، سرخه، آرادان و شهمیرزاد نیز با حضور مردم ولایت مدار این شهرها آغازشده است و ائمه جمعه این شهرها سخنران پایانی راهپیمایی فجر سی و ششمین بهار آزادی هستند.

مردم ولایت مدار استان سمنان در دیگر شهرها و روستاهای استان سمنان نیز با حضور در مراسم راهپیمایی اقتدار و عظمت ایران و انقلاب اسلامی را به نمایش می‌گذارند.

جشن انقلاب در مازندران

مردم علوی تبار و شیعی استان مازندران، امروز بار دیگر در 22 بهمن 93 حضوری پرشور و حماسی خلق کرده و خود را به خیابان‌های شهرهای استان رساندند تا بار دیگر تبعیت محض از ولایت فقیه را به جهانیان نشان دهند.

مردم شهرستان ساری که امروز میزبان وزیر کشور دولت یازدهم بوده، به همراه خانواده‌های شهدا، ایثارگران، جانبازان و سایر اقشار بسیجی، دانشجویی، دانش آموزی، ورزشکاران و اصناف و کسبه استان خود را در این حماسه حضور بی بدیل حاضر کردند.

راهپیمایان شهرهای مختلف استان در این مراسم مردمی پرشور ضمن سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل، انزجار خود را از نشریه فرانسوی شارلی اعلام و خواستار برخورد جدی با توهین کنندگان به ساحت پیامبر گرامی اسلام شدند.

مردم شهرهای مازندران، از روستاها و بخش‌های اطراف استان نیز به شهرها آمده تا جشن‌ طلیعه سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن بگیرند.

صادق علی رنجبر، استاد دانشگاه‌های مازندران در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن مردم ساری به خبرنگار تسنیم گفت:: قبل از انقلاب اگر کسی می خواست کاری بزرگی انجام می داد باید حتما زیر سلطه بیگانگان بود و بزرگترین افتخار شاه نوکری آمریکا بود.

وی افزود: مردم ایران باید برای حفظ و پایداری انقلاب اسلامی تلاش کنند و تمام وجود و هستی را  برای حفظ دست اوردهای انقلاب بگذاریم.

استاد دانشگاه‌های مازندران افرود: ما گاهی اوقات دشمن را فقط درقالب نظامی می‌بینم  دشمن در همه جوانب برای ما برنامه دارد و اگر بتوانیم این برنامه را شناسایی کنیم بر توطئه های دشمن غلبه می‌کنیم.

رنجبر گفت: دشمن قصد دارد با فشار اقتصادی اهداف سیاسی خود را بر کشور تحمیل کند.

وی به شبکه‌های اجتماعی ماهواره اشاره کرد و گفت: بسیاری از رسانه ها بیگانه به دنبال اهداف سیاسی هستند و برنانه دارند بین صفوف مردم تفرقه ایجاد کند.

عبدالوحید فیاضی، نماینده مردم نور در محمودآباد نیز در حاشیه مراسم راهپیمایی 22 بهمن شهرستان نور به خبرنگار ما گفت: 22 بهمن یاداور حماسه بزرگ است  و روز آزادی ملت ایران است.

وی افزود: امروز سی و هفتمین بهار انقلاب  را جشن می گیریم مردم انقلابی شهرستان‌های نور و محمود اباد و شهرهای تابعه امروز مانند همه ملت ایران برای تجدید میثاق با آرمان های انقلاب وارد صحنه شدند.

نماینده مردم نور و محمود آباد  در مجلس افزود: در حال حاضر مردم موج موج  با حضور اگاهانه و انقلابی مردمی است که برای سی و شمین سال انقلاب جشن رهایی انقلاب را برپا می‌کنند.نماینده  مردم  شرق مازندران در خانه  ملت نیز در جمع راهپیمایان بهشهری به خبرنگار ما گفت: بهمن57 ،بهار انقلاب بود که امام خمینی (ره) توانست فرعون زمان را  با توکل  به  خدا و اتحاد مردم  شکست دهد و حکومت 2500ساله شیطان را برای همیشه از کشور پاک کند.

احمدعلی مقیمی افزود: تاثیرگذاری امام موجب شد تا حکومت اسلامی ایران  به  درستی استقرار یابد و امروزه شاهد هستیم که موج انقلاب درکشورهای دیگر نیز بروز کرده  است.

وی  به نقش مهم مردم در پیروزی انقلاب اسلامی ایران اشاره  کرد و افزود: مردم عاشوراییان واقعی بودند که همیشه  در کنار امام بودند و جان و مال خود را فدای انقلاب  کردند والان حفظ این سنگر بر عهده ماست.

مقیمی با اشاره به  اینکه هدف امام  پایه‌گذاری جامعه  مردم‌سالاری دینی بود، بیان داشت: امام خمینی(ره) امام معمار و هم بنیان‌گذار بودند که توانست اقتدار و شکوه و عظمت را برای ملت  ایران به ارمغان بیاورد.

مردم شهرستانهای رامسر، تنکابن، چالوس،کلاردشت، نوشهر، نور، محمود آباد و شهرهای سلمانشهر،مرزن آباد، کجور، کلارآباد، سادات شهر، ایزد شهر، روسان، کجور و پول همه آمدند تا همگام با دیگر مردم ایران اتحاد و همدلی خود را به رخ جهانیان بکشند.

نوجوان،جوان،پیر زن و مرد همه آمدند و با فریاد های مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل انزجار خود را از استکبار اعلام کردند.

شرکت کنندگان در این راهپیمایی با طی کردن مسیرهایی از پیش تعیین شده شعارهایی در حمایت از ادامه فعالیت‌های هسته‌ای، اطاعت از فرامین رهبری و محکوم کردن اقدام گروه تکفیری داعش در منطقه سر دادند.

دانشجوی رامسری در حاشیه راهپیمایی امروز در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: امروز پرشور تر از سالهای گذشته مردم آمدند تا به دنیا ثابت کنند کشور ایران را دوست دارند.

زهرا قاسمی گفت: امروز قطعا دشمنان ایران اسلامی این حضور را ببینند تن آنها به لرزه می افتد و اتحاد مردم ایران آنها را به وحشت می اندازد.

احمدی از بازاریان چالوس نیز گفت: امروز مردم ثابت کردند در مبارزه با دشمن هم گام و هم اتحاد هستند و صدای مرگ بر آمریکا امروز ملت قطعا ستونهای کاخ سفید را به لرزه درآورده است.

وی گفت: مردم امروز نشان دادند تحریم ها هیچ فایده ای ندارد و مردم پای این انقلاب هستند.

امام جمعه چالوس نیز در حاشیه این راهپیمایی گفت: امروز مردم با حضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن نشان دادند تحریم ها هم مانع دوست داشتن نظام و انقلاب نمی شود.

حجت الاسلام محمد مهدی راشدی نوری اظهار کرد: با توجه به شرایط کنونی دنیا برای ایران پیش آورده فکر می کردند که مردم دلسرد شدند اما اتحاد و همدلی مردم که نمونه بارز آن را در راهپیمایی امروز دیدیم مشت محکمی بر دهن دشمنان بود.

وی ادامه داد: دشمنان نظام و انقلاب امروز دیدند که هر چه از عمر این نظام و انقلاب می‌گذرد، بر دوستداران و وفاداران آن افزوده می‌شود.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی چالوس نیز گفت: مردم غیور و ولایی شهرستان چالوس  بار دیگر به صحنه آمده تا به دشمنان ثابت کنند، همچنان نسبت به انقلاب و آرمان‌های آن وفادار هستند و هیچ‌گاه دست از نظام و انقلاب خود نخواهد رسید.

حجت الاسلام علی اسفندیاری افزود: روز پس از این راهپیمایی دشمنان انقلاب شاهد خواهند بود که ملت ایران قدمی از ارزش‌های خود عقب‌نشینی نکرده و نمی‌کند.

وی ادامه داد: مسئله هسته‌ای را امروز مردم با حضور خود در این راهپیمایی حل می‌کنند، چرا که به برکت این حضور استکبار هم به خواهد فهمید که ملت بزرگ ایران در برابر زورگویی تسلیم نخواهد شد.

شرکت کنندگان در این راهپیمایی با در دست داشتن پلاکاردهایی در حمایت از انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای، حمایت خود را از ارزش‌های انقلابی و حضرت امام(ره) در استکبار ستیزی اعلام کرده و نفرت خود را از دشمنان نظام فریاد زدند.

یکی از راهپیمایان به خبرنگار ما گفت: راهپیمایی 22 بهمن نمایش اقتدار ملت ایران در حمایت از آرمان‌ها و اهداف انقلاب است.

نیما سلیمانی  افزود: دشمنان باید بدانند هیچ‌گاه نخواهند توانست بر این ملت تسلط پیدا کنند، چرا که تسلط بر مردمی که در نظامی برخاسته از دین و شریعت زندگی می‌کنند ممکن نیست.

مردم همیشه در صحنه نوشهر  با در دست داشتن تصاویر امام امت، مقام معظم رهبری و پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی با حضور خود در خیابان‌ها و تجدید پیمان با امام، رهبری و شهدای بزرگ خود رنگ و بوی روزهای اول انقلاب را در ذهن‌ها زنده کردند.

شرکت کنندگان در این راهپیمایی ضمن محکوم کردن توطئه‌های فتنه‌گران داخلی و خارجی علیه نظام و انقلاب با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و اسرائیل انزجار خود را از دشمنان نظام و انقلاب اعلام کردند.

محکوم کردن توطئه‌های فتنه‌گران داخلی علیه نظام و انقلاب و حمایت از مقام معظم رهبری با شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل انزجار خود را دشمنان نظام و انقلاب اعلام کردند.

یکی از شهروندان نوشهری  به خبرنگار ما گفت: با گذشت 36 سال از پیروزی انقلاب اسلامی هر روز حقانیت و کفر ستیزی انقلاب ایران بیشتر برای جهانیان هویدا می‌شود که این مهم موجب استبداد ستیزی دیگر کشورهای مسلمان جهان نیز شده است.

حسن تیموری بیان کرد: راهپیمایی حماسی 22 بهمن با توجه به زیاده خواهی استکبار جهانی نسبت به سال‌های گذشته از حساسیت و اهمیت بیشتری برخوردار بود که مردم با حضور پر شور خود نشان دادند که زمان‌شناس هستند.

مردم تنکابن در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن با حضور گسترده خود در صحنه بار دیگر حماسه‌آفرینی کردند و گروه 5+1 را با به تماشا نشستن این عظمت به عقلانیت دعوت کردند.

در یوم‌الله 22 بهمن امروز مردم تنکابن  بار دیگر حماسه آفرینی کردند و همانند بهمن ماه سال 57 حضوری پر شور را رقم زدند تا بار دیگر به دنیا بفهمانند همچنان پاسدار انقلابی هستند که خود آن را پایه گذاری کردند.

قشرهای مختلف مردم تنکابن  با حرکت در مسیر راهپیمایی و سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا مرگ بر سلطه‌گر بار دیگر به دنیا ثابت کردند که همواره با اقتدار و صلابت از نظام خود پاسداری کرده و پیرو رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای هستند.

مردم ولایت‌دوست و بااقتدار شهرستان آمل مروز با حضور در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن حماسه‌ای دیگر همچون حماسه اسلامی و تاریخی ششم بهمن سال 60 آفریدند.

مردم غیور و با غیرت شهرستان آمل به همراه زنان و کودکان، پیر و جوان هم‌گام با مسئولان دستگاه‌های اجرایی در جایگاه‌های مختلف کشوری، استانی و شهرستانی با حضور در صحنه راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر دست پیوند و پیمان دوستی خود را با ولایت فقیه فشردند.

این مردم سراسر یکپارچه، وحدت و یکدلی با آمدن خود در خیابان امام‌رضا(ع) این شهرستان و تجمع ده‌ها هزار نفری هم سو با راه بنیانگذار کبیر انقلاب امام راحل(ره) و میثاق با خون شهدا با استواری و با مشت‌های محکم« مرگ بر آمریکا» و « مرگ بر اسرائیل» گام برداشتند تا به دشمنان نظام جمهوری اسلامی بفهمانند که در مقابل تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی مردم آمل همچون قله دماوند استقامت دارند تا زمانی که پرچم ولایت و امامت را به صاحب اصلی، نائب حقش آقا امام زمان(عج) بسپارند.

آملی‌ها اعم از مرد و زن، خرد و کلان برای همراهی با خانواده‌های معزز شهدا، جانبازان، ایثارگران و آزادگان صبح زمستانی از منازل خود خارج شده و در تجمع در مسجد امام‌رضا(ع) این شهر با سربلندی و سینه‌های ستبر جلو داده در مقابل دشمنان و زورگویان نظام به سمت مصلی قدس حرکت کردند تا بار دیگر با مقام معظم رهبری بیعت کنند.

روستاییان دو بخش دابودشت و دشت‌سر برای بار دوم پس از حضور بیش از 3 هزار نفری راهپیمایی پرشکوه آخرین جمعه ماه رمضان، روزقدس، در سالروز فجر نور،  22 بهمن حضور یافتند و از پاسگاه نیروی انتظامی شهر دابودشت تا مصلی بزرگ نماز جمعه این شهر با سر دادن شعارهایی علیه دشمنان اسلام و با دست گرفتن نوشته‌هایی چون «پیروی از خط ولایت فقیه، پیروی از امام است»،« خط ما، خط رهبر» به راهپیمایی پرداختند.

همچنین مردم بخش و شهر سلحشور و غیرت‌مردان و حافظان نوادگان علویان، امام‌زاده عبدالله(ع) برای اولین بار با حضور چشم‌گیر خود در میدان امام در راهپیمایی 22 بهمن جمع شدند و با اقتدار و مردانگی یکپارچه با سرافرازی ایرانی پایدار در انرژی هسته‌ای به سمت مصلی این شهر حرکت کردند.

مردم بخش لاریجان این شهرستان نیز به منظور شرکت در راهپیمایی با وجود فصل سرما، سور و برف از خانه‌های گرم خود دل کندند و به همراه مسئولان شهر وبخش‌شان هم‌گام شدند و در شهر گزنگ به راهپیمایی پرداختند.

در بین همه مردم پنج بخش شهرستان آمل شور و نشاط، سرافرازی و افتخار، ایستادگی و مقاومت، ایثار و مردانگی مشاهده می‌شد و آن هم به این خاطر بوده که در نظام جمهوری اسلامی ایران با وجود اقشار مختلف با صلح و دوستی زندگی می‌کنند.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن‌ مصارف با سالروز بیش از سه دهه پیروزی انقلاب اسلامی در بین مردم بخش دابودشت مازندران با ابراز خرسندی از حضور گسترده و پرشکوه مردم ولایت‌مدار و با بصیرت بخش دابودشت یادآور شد: انقلاب اسلامی با درایت معمار کبیر و وحدت و همدلی این مردم به ثمر رسیده و با نثار خون شهدا ریشه‌های تنومند آن رشد کرده است.

عزت‌الله یوسفیان‌ملا با تاکید براینکه امروزه مشت هر یک از ایرانیان در راهپیمایی، اقتدار و سربلندی آنها در عرصه‌های مختلف علمی، فرهنگی، سیاسی، ورزشی و اجتماعی در دنیا را بیان می‌کند، ابراز داشت: نظام جمهوری اسلامی ایران با گذشت سه دهه از سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با وجود جنگ تحمیلی هشت ساله توانسته بدون وابستگی به هیچ کشور بیگانه‌ای در مقابل بسیاری از مشکلات ایستادگی کند.

وی ادامه داد: این مردم در هر منطقه‌، بخش، شهر، استان اقتدار مردم ولایت‌مدار را به جهانیان اثبات می‌رسانند و بیداری اسلامی را در میان مسلمانان جهان را گسترش می‌دهند.

یوسفیان‌ملا با بیان اینکه با توجه به ترفندهای 1+5 و فشار در مذاکرات هسته‌ای از سوی آمریکا بر اجرای تحریم‌ها و مشکلات اقتصادی به جایی نخواهند رسید، تاکید داشت: این تحریم‌ها موجب استقامت و وحدت و وفاق بیشتر مردم ما می‌شود همانگونه که در این راهپیمایی‌های هرساله رسانه‌های خارجی و داخلی در شبکه‌های مختلف مشاهده می‌شود.

امام جمعه آمل نیز در بین مردم بااقتدار و حماسه‌آفرین واقعه تاریخی ششم بهمن سال 60 در گفت‌وگو با خبرنگار ما حضور این مردم را میثاق با امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس بیان و عنوان کرد: این حضور پرشکوه ادامه راه بینانگذار کبیر انقلاب و خط ولایت فقیه است.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی رحمانی با تاکید براینکه امروز چشم همه دنیا بویژه مستکبران و ستیزه‌جویان مسلمانان به راهپیمایی بزرگ و باشکوه 22 بهمن است تا با ترفندهای گسترده اهداف خود را دنبال کنند، ابراز داشت: آنها نمی‌دانند که با گذشت سی‌وشش سال از پیروزی انقلاب اسلامی با وجود مردم ولایت‌مدار و ولایت‌دوست نمی‌توانند این وحدت و همدلی را به راحتی و با اجرای اهداف‌های بی‌پایه و اساس‌شان از بین ببرند.

وی افزود: مردم ما با بصیرت و هوشیاری در خط ولایت فقیه قرار گرفتند و در پشت‌سر امام راحل(ره) قدم برداشتند.

رحمانی با بیان اینکه هر ساله جوانان ما با حضور در صحنه‌های مختلف علمی و رسیدن به دستاوردهای انرژی هسته‌ای مشت محکمی بر دهن دشمنان اسلام می‌زنند، بیان داشت: اگر چه امروزه نابودی هویت فرهنگی نظام جمهوری اسلامی را هدف قرار داده‌اند اما نمی‌توانند ریشه‌های عمیق این فرهنگ را از بین ببرند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل نیز با اشاره به اینکه مردم آمل همیشه در صحنه‌های مختلف با حضور گسترده خود وفاداری به امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری را ثابت کرده‌اند، اذعان داشت: مردم این شهرستان با ایستادگی و مقاومت در مقابل کمونیست‌ها و نابودی اهداف آنها، برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی به ثبت رساندند.

غلامحسین شفیع‌زاده تاکید داشت: آمل به عنوان شهر فقه و علما، نخستین سرزمین حکومت علویان، شهر دو قطب صنعت و کشاورزی، در عرصه علم و دانش خط مقدم قرار دارد.

وی مطرح کرد: حضور پرشور مردم در راهپیمایی امروز موجب اقتدار تیم مذاکره کننده  و خنثی شدن توطئه‌های دشمنان انقلاب و نظام می‌شود.

جشن انقلاب در ایلام

امروز آنچه که در خیابان‌های شهرهای استان ایلام مشاهده می‌شد عشق به استقلال و آزادی و جمهوری اسلامی بود، عشقی که پیر و جوان و زن و مرد و خردسال را به خیابان‌ها کشانده بود، آن هم در هوایی آلوده و غبارآلود که بنابر اعلام مسئولان ستاد بحران هوای ایلام در وضعیت بحرانی و اضطرار است.

اما باید گفت که هوای قلب مردم ایلام مانند سایر مردم اسلام دوست ایران عزیز هوایی سرشار از لطافت و شادی پیروزی انقلاب است.

در 10 شهرستان استان ایلام از شما گرفته تا جنوبی‌ترین شهرستان ایلام در قلب و نقطه صفر مرزی در مهران و دهلران سرافراز فریاد‌های الله اکبر، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائل و مرگ بر فرانسه و لبیک یا رسول الله طنین انداز شد.

اینجا آنگونه مردم از دل و جان حضور خود را نشان دادند که غربی‌ها دریابند که جایی در میان این ملت و مردم ندارند و هرگز استقلال خود را به دست نااهلان نمی‌سپارند.

نماینده ولی فقیه در استان ایلام در حاشیه راهپیمایی امروز مردم در 22 بهمن در گفت‌و‌گو با تسنیم، اظهار داشت: سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به همه مردم تبریک می‌گویم.

وی افزود: مردم ما در سی و شش سال پیش با دستان خود انقلاب بزرگی را رقم زدند که در تمامی دنیا نمونه آن وجود ندارد.

حجت الاسلام والمسلمین محمدنقی لطفی عنوان کرد: دشمن باید بفهمد که ملت ما بر روی آرمان‌های امت اسلامی این پیروزی بزرگ را خلق کرده است.

مردم مرزدار و انقلابی شهرستان دهلران امروز هم صدا و همگام با ملت سرافراز ایران در جشن سالروز پیروز انقلاب اسلامی شرکت با شکوهی داشتند.

در این مراسم که از همه نسل‌های انقلاب را می‌توان در به نظاره نشست مردم با سردادن شعارهای انقلابی خشم و نفرت خود را از دشمنان این نظام و اتحاد و یکپارچگی خود را در حمایت از دستاوردهای انقلاب به نمایش گذاشتند.

مردم مرزدار مهران نیز نواهای خاطره انگیزی که همیشه بوی عزت و بوی افتخار و سربلندی می‌دهد، را در خاکی که هزاران شهید را به انقلاب تقدیم کرده است، سر دادند.

مردم شهرستان‌های دره شهر، آبدانان، سیروان، چرداول، بدره، ملکشاهی و ایوان نیز با شکوه هر چه تمام‌تر در راهپیمایی 22 بهمن حضور یافتند.

باید گفت که امروز سراسر عشق به انقلاب و عشق به مقام معظم رهبری بود ...

جشن انقلاب در قزوین

مردم دارالمومنین این بار نیز حماسه‌ای دیگر آفریدند و با حضور باشکوه خود در راهپیمایی 22 بهمن ماه نشان دادند که همواره پشتیبان ولایت فقیه و نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

مردم قزوین با فریاد "مرگ بر اسرائیل" و "مرگ بر آمریکا" به استکبار جهانی این هشدار را دادند که حق همیشه پایدار و باطل نابود است و ملت ایران اسلامی با تبعیت از ولی مسلمین حضرت امام خامنه‌ای(مدظله) مسیر سعادت را ادامه می‌دهد.

در شهر قزوین مردم با حضور پرشور خود مسیر میدان آزادی، خیابان پیغمبریه تا مزار شهدا را راهپیمایی کرده و با سر دادن شعارهای ضداستکباری، بار دیگر با ارزش‌ها و آرمان‌های والای شهدا و امام راحل تجدید میثاق کردند.

حجت‌الاسلام محمود علوی وزیر اطلاعات مهمان ویژه راهپیمایی 22 بهمن امسال در قزوین است.

بر اساس گزارش رسیده، در شهرستان‌ها و شهرهای استان قزوین نیز مردم حضوری بی‌سابقه داشته‌اند و در 76 نقطه  راهپیمایی مردم ولایت‌مدار استان انجام شده است.

در راهپیمایی 22 بهمن ماه استان قزوین همه اقشار حضور داشتند و یک صدا و همدل یک پیام را به دشمنان اسلام و انقلاب اعلام کردند تا آن‌ها بدانند که ملت ایران اسلامی مسیر شهدای خود را ادامه داده و نمی‌گذارند خون آن‌ها پایمال شود.

سیدمرتضی حسینی نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قزوین اظهار کرد: مردم استان قزوین در تمام صحنه‌های انقلاب حضور داشته‌اند و از نظام و انقلاب حمایت کرده‌اند.

وی افزود: مردم استان امسال نیز حضوری پرشور در راهپیمایی دارند و به کشورهای غربی گفتند که هیچگاه ما از حقوق خود کوتاه نمی‌آییم و نمی‌گذاریم حقوق کلت ایران ضایع شود.

داود محمدی نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی نیز در این باره گفت: مردم استان قزوین امروز احساس وظیفه کردند و همانند سال‌های گذشته در راهپیمایی شرکت دارند.

وی عنوان کرد: دنیا به این راهپیمایی چشم دوخته است و باید بدانیم که قطعا حضور مردم در راهپیمایی اقتدار ما را در دنیا بیشتر می‌کند و مسئولان ما مقتدرانه‌تر می‌توانند در مذاکرات حضور یابند.

مرتضی روزبه استاندار قزوین نیز در این رابطه تصریح کرد: مردم استان با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن ماه پیام خود را به غرب اعلام کردند.

وی اظهار کرد: مفاهیم و ارزش‌های انقلاب باید به نسل جدید نیز انتقال یابد که راهپیمایی 22 بهمن این فرصت را فراهم آورده است.

با این اوصاف، مردم دارالمومنین امسال نیز با حضور حداکثری خود برگ زرینی را به افتخارات خود اضافه کردند و باری دیگر عشق و ارادت خود به انقلاب، نظام و ولایت فقیه را نشان دادند.

راهپیمایی 22 بهمن ماه امسال رنگ و بوی دیگری داشت چراکه نسل چهارمی‌های انقلاب حضوری چشمگیر در این راهپیمایی داشتند و در کنار پدران و مادران خود شعار "مرگ بر آمریکا"، "مرگ بر اسرائیل" و "لبیک یا خامنه‌ای(مدظله)" سر می‌دادند.

این کودکان در راهپیمایی 22 بهمن ماه با در دست داشتن پوسترهایی با عناوین "من عاشق حضرت محمد(ص) هستم"، " لبیک یا رسول‌الله"، "ما تا آخر ایستاده‌ایم"، "مطیع امر رهبریم" و "اسرائیل نابود باید گردد" عشق و ارادت خود را نسبت به انقلاب اعلام کردند و به استکبار گفتند که نسل چهارم انقلاب نیز راه پدران و مادران خود را ادامه داده و هیچگاه عرصه را خالی نمی‌گذارند.

همچنین بسیاری از مادران به همراه شیرخوارگان خود در این مراسم باشکوه حضور پیدا کرده بودند که این نیز قابل توجه بود.

در راهپیمایی 22 بهمن ماه امسال همه و همه حضور داشتند از ورزشکاران و هنرمندان گرفته تا مسئولان و اقشار مختلف مردم حضوری پرشور در این مراسم داشتند.

اما در سوی دیگر جوانان سال 57 با حضور در این راهپیمایی خاطرات خود را که 36 سال از آن خاطرات می‌گذرد، یادآوری کردند.

این جوانان که امروز دیگر آنگونه که باید و شاید نشاط جوانی را ندارند، اما کماکان شور و نشاط انقلابی در آن‌ها زنده است و 22 بهمن ماه آن‌ها را به خیابان‌ها می‌کشاند.

در حاشیه این راهپیمایی هنرمندان برای کودکان و نوجوانان برنامه‌های متنوعی را اجرا کردند و آهنگ‌های انقلابی نیز فضای راهپیمایی را سرشار از شور و شعف کرده بود.

همچنین ورزشکاران زورخانه‌ای در راهپیمایی 22 بهمن قزوین به اجرای برنامه‌های ورزشی پرداختند و رزمی‌کاران استان حضوری پرشور در این راهپیمایی داشتند.

حجت‌الاسلام سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات مهمان راهپیمایی 22 بهمن قزوین بود که در این مراسم به سخنرانی پرداخت.

حجت‌الاسلام عبدالکریم عابدینی امام جمعه موقت قزوین در این رابطه با اشاره به حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن ماه اظهار کرد: پیروزی انقلاب اسلامی سبب شد تا ملت ایران استقلال خود به دست آورده و در صحنه بین‌المللی به اقتدار دست یابند.

وی بیان کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی ما به دستاوردهای بسیار خوبی دست یافته‌ایم و امروز جایگاه کشور در جهان بسیار برجسته است.

حجت‌الاسلام علی معبودی نماینده ولی فقیه در سپاه قزوین در این باره تصریح کرد: ما باید ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب را به نسل چهارم انقلاب انتقال داده و در راستای حفظ و حراست از دستاوردهای این انقلاب تلاش کنیم.

وی عنوان کرد: راهپیمایی مردم در 22 بهمن ماه مشت محکمی بر دهان استکبار بوده و حضور مردم در این راهپیمایی نشان‌دهنده عشق مردم نسبت به انقلاب است.

حجت‌الاسلام علی رمضانی مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد قزوین نیز گفت: شعار استقلال و آزادی امروز به معنای واقعی در کشور تحقق یافته است و حضور مردم در 22 بهمن ماه سبب یأس و ناامیده دشمنان شده است.

وی عنوان کرد: دشمنان با ابزارهای مختلف درصدد آسیب زدن به انقلاب هستند که حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن موجب شد تا آن‌ها در این زمینه نیز شکست بخورند.

راهپیمایی 22 بهمن ماه در 76 نقطه استان قزوین برگزار شد و مردم حضور پرشور و باشکوهی در این راهپیمایی داشتند.

جشن انقلاب در البرز

مردم شهرستان کرج با مشت‌های گره کرده خود همزمان با سراسر کشور به خیابان‌ها آمدند و راهپیمایی عظیم خود را در دفاع از انقلاب و اسلام انجام دادند.

شهرستان‌های استان البرز نیز همزمان با مرکز استان و کشور راهپیمایی عظیم خود را انجام داده و در این میان حضور شهری و روستایی، جوان و پیر، مرد و زن همه و همه به چشم می‌خورد.

سخنران ویژه مراسم راهپیمایی در کرج حجت‌الاسلام منتظری ردیس دیوان عدالت اداری بود.

نماینده ولی وفقیه در استان و امام جمعه کرج٬ مسئولان استان٬ فرماندهان نظامی و انتظامی ٬ روحانیون٬ فرهنگیان٬ دانشگاهیان٬ ورزشکاران٬ بسیجیان٬ کسبه٬ در این راهپیمایی حضور دارند.

راهپیمایی در شهرستان‌های کرج، فردیس، ساوجبلاغ، نظرآباد، اشتهارد و طالقان نیز با شکوه خاص در شهرها و روستاها انجام شد و مردم بار دیگر به یاد روزهای انقلاب به خیابان‌ها آمدند تادشمنان این ملت بداند مردم ایران همیشه بیدار بوده و صحنه را ترک نمی‌کنند.

از نکات قابل توجه حضور جوانان پرشور و انقلابی در این راهپیمایی بزرگ است که این حضور مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی است.

به گزارش خبرنگاران تسنیم  راهپیمایی 22 بهمن امسال در شهرستان‌های البرز با شکوه و صلابت خاصی انجام شده و مردم در هوای بارانی به خیابان‌ها ریخته‌اند.

جشن انقلاب در کهگیلویه و بویراحمد

همزمان با سراسر کشور راهپیمایی باشکوه 22 بهمن و جشن سالگرد سی و ششمین پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در سراسر استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

مردم مومن، انقلابی، ولایتمدار و همیشه در صحنه استان کهگیلویه و بویراحمد امروز با حضور گسترده و باشکوه خود در راهپیمایی 22 بهمن حماسه‌ای دیگر خلق کردند و این حماسه را در تاریخ به ثبت رساندند.

امروز در کهگیلویه و بویراحمد از یاسوج تا دنا، از گچساران تا باشت، از دهدشت تا بهمئی، از چرام تا لنده همه و همه آمدند و با شعارهای خود پاسخ محکمی به استکبار جهانی و زورگویان عالم دادند.

استان کهگیلویه و بویراحمد امروز صحنه « وحدت »، « عشق و لبیک به امام خامنه‌ای »، « استکبارستیزی » و « عشق به میهن اسلامی » بود و مردم این استان بار دیگر ولایتمداری خود را به نمایش گذاشتند.

امروز مردم مومن و انقلابی استان کهگیلویه و بویراحمد به دشمنان نشان دادند که ملت ایران اسلامی با وحدت و لبیک به امام خامنه‌ای از نظام جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی دفاع و حمایت می‌کنند و در این راه حاضر هستند که از جان خود بگذرند.

امروز در استان کهگیلویه و بویراحمد در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن و جشن پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی همه آمدند از مرد و زن گرفته تا پیر و جوان، از دانشجو تا دانش‌آموز، از کارگر تا کارمند و از همه اقشار آمدند تا بار دیگر نشان دهند که از ارزش‌های اسلام و انقلاب اسلامی دفاع می‌کنند.

امروز مردم کهگیلویه و بویراحمد با شعارهای « مرگ بر آمریکا »، « مرگ بر اسرائیل » و « مرگ بر انگلیس » بار دیگر استکبارستیزی خود را نشان دادند و اعلام کردند.

جشن انقلاب در چهارمحال و بختیاری

راهپیمایی 22 بهمن همزمان با سراسر کشور از ساعت 10 صبح امروز در مسیرهای 43 گانه چهارمحال و بختیاری با حضور پرشور و گسترده مردم این استان آغاز شد.

شهرستان‌های 9 گانه چهارمحال و بختیاری در یوم الله 22 بهمن 93 صحنه تجدید پیمان با امام راحل(ره)، مقام معظم رهبری، آرمان‌های شهدا و خلق حماسه‌ای دیگر مردم مومن، ولایتمدار، شهید پرور و غیوراستان بود.

اقوام بختیاری، قشقایی، ترک و فارس زیر بارش باران و در سرمای هوا همه و همه یک صدا و هم قدم در جای جای چهارمحال و بختیاری به خیابان‌ها آمدند و با مشت‌های گره کرده، حمل پارچه نوشته و پلاکارد، شعار «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «تا زنده‌ایم رزمنده‌ایم» سر دادند تا ندای آزادی و استقلال طلبی ملت غیور ایران را در گوش جهانیان فریاد زدند.

مردم چهار محال و بختیاری به راهپیمایی 22 بهمن آمدند تا حمایت خود را از آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی ایران، ولایت فقیه و ارزش‌های انقلاب اسلامی اعلام کنند و به سران کشورهای دنیا بگویند هیچ‌گاه زیر بار زورگویی و زیاده‌خواهی‌های دشمنان اسلام نمی‌روند.

امروز روز شکرگزاری از پروردگار به دلیل گستردگی سایه اسلام بر سر این ملت بود.

شرکت‌کنندگان در این مراسم ملی از مسئولان به ویژه مذاکره‌کنندگان هسته‌ای ایران نمایش اقتدار، حفظ ارزش‌های نظام جمهوری اسلامی و دفاع از حقوق ملت غیور ایران را خواستار شدند.

خورشید فجر پیروزی طلوع کرد و تاریکی ظلم رژیم ستم‌شاهی را به روشنایی طلیعه ظهور انقلاب اسلامی مبدل کرد تا صدای ظلم‌ستیزی ملت ایران به رهبری بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران، امام خمینی‌(ره) در تمام دنیا شنیده شود.

جشن انقلاب در فارس

تمام مردم استان فارس اعم از زن و مرد، پیر و جوان، کودک و نوزاد امروز برای نشان دادن اقتدار ایران اسلامی و تجدید بیعت با آرمان‌های امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری به خیابان‌ها آمدند.

راهپیمایی 22 بهمن‌ماه در سراسر استان فارس از ساعت 10 صبح آغاز شد و طنین صدای استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی سراسر استان را فرا گرفت.

سخنران ویژه راهپیمایی با شکوه 22 بهمن در شیراز حجت‌الاسلام سعیدی، نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران بود و بعد از پایان سخنرانی قطعنامه راهپیمایی 22 بهمن قرائت شد.

بر پایه گزارش خبرنگاران اعزامی به راهپیمایی 22 بهمن خیابان آزادی و زند شیراز مملو از مردم ولایتمدار شیراز بود که با شور و شوق فریاد «مرگ برآمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» سر می‌دادند.

راهپیمایی 22 بهمن در مرکز استان از میدان شهدا به سمت خیابان زند و میدان آزادی بود.

مردم شیراز از ابتدای مسیر راهپیمایی در این روز به یادماندنی، با شعارهای «مرگ برآمریکا»، «مرگ براسرائیل» و «مرگ بر استکبار» مسیر خود را از از میدان شهدا به سمت محل تجمع مردمی 22 بهمن پیمودند.

در مسیر راهپیمایی شعارهای انقلابی «خونی که در رگ ماست هدیه به رهبرماست»، «در بهار آزادی جای امام و شهدا خالی است» و «تا آخرین نفس ایستاده ایم» نیز از دیگر شعارهای مردم غیور و ولایت مدار و انقلابی شیراز بود.

در طول مسیر راهپیمایی کودکان پرچم‌های سه رنگ جمهوری اسلامی، بادکنک‌ها و پلاکاردهای حاوی پیام‌های انقلاب و 22 بهمن در دست داشتند و هم دوش پدران و مادران خود در این راهپیمایی شرکت کردند.

در حاشیه مراسم راهپیمایی 22 بهمن امسال، ایستگاه نقاشی و غرفه‌های فرهنگی و ایستگاه‌های صلواتی برپا شده بود.

جشن انقلاب در شهرستان‌های استان تهران

مردم شهرستان های شهریار،ملارد،رباط کریم و بهارستان با شرکت در راهپیمایی 22 بهمن مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و استکبار جهانی کوبیدند .

مردم شهرستانهای شهریار ، ملارد، رباط کریم و بهارستان در کنار مسئولان خود در مسیر های تعیین شده راهپیمایی حضور پور شوری داشته و حماسه ای دیگر را خلق کردند و مشت محکمی براستکبار زدند.

بر اساس این گزارش مردم ولایت مدار شهرستان شهریار در شهرهای مختلف این شهرستان در مسیر خیابان اصلی شهر که منتهی به مصلی و امام زاده های متبرک این شهرستان میشد حضور پیدا کردند.

مردم شهرشهریار نیز در کنار دیگر همشهریان خود در سطح شهرستان با حضور در مقابل مصلی شهرستان و حرکت به سمت خیابان طالقانی و عبور از خیابان شهید مصطفی خمینی (ره) و گذر از خیابان ولیعصر به میدان امام خمینی شهر شهریار رسیده و با گذر از خیابان انقلاب مقابل امام زاده اسماعیل(ع) و گلزار پنج شهید گمنام ایستادند و در تمام مسیر لبیک گویان به ندای انتقلاب یکپارچه شعار میداند.

مردم شهرستان ملارد نیز در کنار مسئولان تلاشگر خود با وجود سرما در مسیر راهپیمایی حضور پیداه کرده چنان که این حضور بیش از پیش بود آنچنان که حرکت در مسیر تعیین شده  برای اهپیمایی 22بهمن 93 به کدی صورت میگرفت.

مسیر حرکت مردم شریف این شهرستان نیز سه مسیر بود که  اولین مسیر از مقابل مسجد جامع این شهرستان  صورت گرفت و مسیر دوم و سوم به سمت میعادگاه راهپیمایان که بلوار الغدیر شهر ملارد بود  از مقابل مسجد حضرت ابوالفضل (ع) و ابتدای خیابان امام خمینی (ره) تعیین شده بود که از همان آغاز راهپیمایی با خیل جمعیت روبرو شده بود.

مردم شهرستانهای رباط کریم  نیز ازدقایق آغازین راهپیمایی 22 بهمن در محل تعیین شده برای راهپیمایی حضور پیدا کردند و در کنار یکدیگر یاد و خاطره روزهای انقلاب را زنده کردند .

همچنین این راهپیمایی با حضور ائمه جمعه و جماعات و مسئولان عالی رتبه شهرستان و شهری پر شور تر برگزار شد و مردم در کنار مسئولان و در صف های بهم گره خورده مسیر حرکت به سمت میعادگاه راهپیمایان آغاز سی و ششمین سالگرد پیروزی را طی کرده و در مسیر نیز با دادن شعار های اصلی نظام جمهوری اسلامی که همان ایستادگی در مقابل ظلم و حمایت از مظلومان است  فضا را پر از شور و شعور کرده بودند.

شهرستان بهارستان نیز با حضور گسترده و انبوه مردم مؤمن، انقلابی، ولایت مدار و عاشورایی در راهپیمایی 22 بهمن 93سراسر شور و شعور بود و به واقع این شهرستان نیز در کنار دیگر شهرستانهای غرب استان تهران حماسه ای  حضور دیگر آفریدند و  همگام با خروش یکپارچه ملّت بزرگ و فهیم ایران اسلامی و غیور فریاد"مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل" سر دادند.

در این شهرستان نیز راهپیمایی در دو بخش بوستان و گلستان برگزار شد که مسیر راهپیمایی در بخش گلستان از میدان سعدی(فلکه دوم) گلستان تا ابتدای بلوار گلستان بلوار آیت الله سعیدی و شهروندان بخش بوستان  از میدان شهید رجایی نسیم شهر تا میدان هفت تیر بود که در این مسیر ها نیز مردم از آغاز راهپیمایی حضور پیدا کرده و مسیر تا پایان محل تجمع بسیر پر ازدهام بود تمام اقشار جامعه حضور داشتند.

شایان ذکر است جامعه ورزشکاران و فرهنگیان ، اصحاب رسانه و مطبوعات  و صنعتگران این شهرستانها  در این حماسه حضوری پر رنگ و چشمگیر داشتند و این حماسه حضور در سی ششمین سالگرد پیرورزی انقلاب  اسلامی ایران باعث خواهد شد که استکبار جهانی بداند که مردم ولایت مدار ایرا اسلامی در هر شرایطی پشت انقلاب و ولایت فقیه هستند و تا آخرین نفس در این راه قدم برداشته و بر خواهند داشت.

امت مسلمان، شهید پرور و خداجوی شهرستان های جنوب شرق استان تهران  با حضور در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر با ارمان های امام راحل و مقام معظم رهبری تجدید بیعت کردند.

مردم مومن و ولایتمدار شهرستان ورامین از قشرهای مختلف  از ساعات ابتدای اغاز راهپیمایی با حضور در مسیرهای راهپیمایی با سرد دادن شعارهای یاد امام خمینی پاینده باد" ، "راه شهیدان وطن زنده باد" و "ما همه سرباز توئیم خامنه ای گوش به فرمان توئیم خامنه ای را فریاد زدند.

وارثان قیام 15 خرداد سال 42 در این راهپیمایی پرچم های سه رنگ جمهوری اسلامی ، تصاویر امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب  و  پلاکارتهای در حمایت از انقلاب و پارچه نوشته های با مضامین مرگ بر آمریکا ، انگلیس و اسرائیل را با خود حمل می کردند.

برپایی ایستگاه های فرهنگی  امدادی و مشاوره ای،اجرای حرکات نمایشی توسط ورزشکاران،پوشش تصویری راهپیمایی با بالگرد به همت نیروی انتظامی  و حضور پرشور  عکاسان و خبرنگاران شهرستان ورامین در راهپیمایی 22 بهمن از نکات بارز  این راهپیمایی  بود.

مردم دیار 15 خرداد در پایان راهپیمایی 22 بهمن در کنار زمین  چمن کارخانه قند ورامین تجمع کردند و با شعارهای الله اکبر خود مفاد قطعنامه  گرامیداشت سی وششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تایید کردند.

در شهرستان قرچک نیز مردم انقلابی و ولایتمدار  از ساعات اولیه صبح با حضور در مسیرهای راهپیمایی  از میدان کلانتری تا مصلی نماز جمعه را راهپیمایی کردند و  ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلابی اسلامی و امام شهدا  با ارمانهای رهبر انقلاب تجدید بیعت کردند.

حضور پرشور مسئولان شهرستان قرچک و اقشار مختلف مردم از بسیجیان روحانیون دانش اموزان ورزشکاران  در کنار  برپایی ایستگاه های صلواتی و نمایشگاه های فرهنگی و ماکت های سران استکبار جهانی موجب شور و نشاط خاصی در میان راهپیمایان شد.

مردم مومن  و ولایتمدار قرچک با سر دادن شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل، خشم و انزجار خود را از دسیسه های استکبار جهانی ضد انقلاب و نظام اسلامی اعلام کردند و بعد از طی مسیر راهپیمایی در مصلی قرچک  تجمع کردند.

در شهرستان پیشوا نیز  راهپیمایی با شکوه یوم الله 22 بهمن رأس ساعت 9 صبح از مقابل مسجد امام خمینی (ره) اغاز و پس از طی مسیرهای راهپیمایی   مردم مومن  و ولایتمدار پیشوا در میدان شهید چمران تجمع کردند.

مردم انقلابی شهرری در مراسم یوم الله 22 بهمن با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تجدید میثاق کردند.

اقشار مختلف مردم که از ساعات اولیه در محل‌های مشخص شده حضور داشتند با شعارهایی مانند «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و شعارهای انقلابی دیگر با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تجدید میثاق کردند.

امروز همزمان با جشن پیروزی انقلاب اسلامی در سال 57 مردم انقلابی و مومن شهرری از ساعات اولیه صبح با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن با آرمانهای امام راحل، مقام معظم رهبری و شهدای انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

در این راهپیمایی که از اقشار مختلف متدین و مومن مردم اعم از خانواده شهداء و ایثارگران، ائمه جمعه و روحانیون، مسئولان و مدیران اجرایی، سپاه پاسداران، نیروی انتظامی، طلاب، دانشجویان و دانش‌آموزان حضور داشتند.

اقشار مختلف مردم که از ساعات اولیه در محل‌های مشخص شده حضور داشتند با شعارهایی مانند «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و شعارهای انقلابی دیگر با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تجدید میثاق کردند.

بسیاری از مردم مومن و انقلابی شهرری با پیروری از فرمایش رهبر معظم انقلاب با بستن سربندهای «من انقلابی هستم» و همچنین با در دست داشتن پلاکاردهای تحت عنوان «نه تحریم نه ذلت، مذاکره با عزت» « توافقات ننگین مایه ذلت ما است» در این راهپیمایی حضور داشتند.

مراسم یوم‌الله 22 بهمن شهرری علی‌رغم سردی هوا و بارندگی با شکوه خاصی برگزار شد، همچنین برخی تشکل‌ها و نهادهای مردمی و دولتی با برپایی ایستگاه‌های صلواتی و غرفه‌های سرگرمی و فرهنگی شور و نشاط خاصی به این مراسم داده بودند.

در ادامه این مراسم حجت‌الاسلام عبدالله صادقی جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه عنوان کرد: مسئولانی که توفیق خدمت به این ملت را دارند باید از این فرصت که عین عبادت است استفاده کنند و به نحو شایسته به مردم خدمت کنند.

حجت‌الاسلام صادقی گفت: مردم ایران ابرقدرت‌های دنیا را به ذلت کشانده و ولایت الله را به متجلی کردند.

وی بیان با اشاره به دو نعمت رهبری و امت اسلامی بیان کرد: همه ما باید به خاطر دو نعمت امت بصیر که روحیه انقلابی داشته و به خاطر رهبرانی آگاه که در طول 36 سال انقلاب را رو به جلو حرکت می‌دهند خدا را شکرگذار باشیم.

در پایان این مراسم بیانه انقلابی مردم شهرری قرائت شد.

پیش از ظهر امروز مردم شهید پرور و ولایتمدار اسلامشهر همچون سایر نقاط ایران اسلامی حضور باشکوهی در راهپیمایی 22 بهمن داشتند.

اقشار مختلف مردم اسلامشهر از جمله فرهنگیان، بسیجیان، ورزشکاران، امدادگران، نیروهای نظامی و انتظامی و سایر مردم دیار شهیدپرور اسلامشهر پیش از ظهر امروز در راهپیمایی 22 بهمن حضور یافتند.

راهپیمایان اسلامشهری با شعارهایی همچون: " انرژی هسته ای حق مسلم ماست، مذاکره با قدرت نشان عزت ماست"، " ما پیرو علی و پیغمبریم، حامی این کشور و این رهبریم"، " 22 بهمن یوم الله است یوم الله؛ رهبر نهضت ما روح الله است روح الله است"، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل تنفر خود را از استکبار جهانی بیان کردند و خواستار حفظ اقتدار و عزت کشور در مذاکرات با غربی ها شدند.

مسئولان اسلامشهر نیز در کنار سایر اقشار مردم در راهپیمایی امروز مشارکت داشتند.

انجام حرکات ورزشی توسط قهرمانان ورزشی شهرستان، برپایی ایستگاه های صلواتی، برپایی ایستگاه های ثبت نام گروه های فرهنگی و مذهبی، اجرای گروه سرود و برگزاری مسابقه نقاشی برای کوکان از جمله برنامه های در نظر گرفته شده برای حاضران در این مراسم بود.

دانش آموزان درقالب گروه های  متعددی تحت پوشش تشکل های دانش آموزی حضور فعالی در راهپیمایی امروز داشتند.

در حاشیه راهپیمایی امروز شهرستان اسلامشهر طوماری توسط حاضران در راهپیمایی جهت حفظ اقتدار کشور در مذاکرات هسته ای به امضا رسید.

پرچم بزرگ سه رنگ کشورمان در طول مسیر راهپیمایی از مقابل ناحیه حضرت سیدالشهدا(ع) اسلامشهر تا مصلای شهرستان بر روی دستان راهپیمایان به اهتزاز درآمد.

مردم ولایی و انقلابی شهرقس در سی و ششمین بهار آزادی، لبیک گویان به مقام معظم رهبری حماسه‌ای بی نظیر خلق کردند.

در سی و ششمین بهار آزادی از همان ساعات  اولیه آغاز راهپیمایی با شکوه 22 بهمن که با بارش رحمت الهی همراه بود،مردم شهیدپرور و ولایی  شهرقدس با پلاکاردهایی  با مضمون مرگ برآمریکا  و مرگ بر اسرائیل ، لبیک یا رسول لله خود را به محل تجمع
رساندند.

مسئولان ولایی شهر نیز  پیشاپیش مردم  در صحنه حضور داشتند و زن و مرد و پیر جوان دست در دست هم  آمده بودن تا باردیگربه ندای رهبر خود لبیک گویند. جوانان و قشر عظیم دانش آموزان و دانشجویان نیز در این راهپیمایی حضوری پرشور داشتند.

جشن انقلاب در کردستان

مردم متدین و غیور استان کردستان امروز با حضور تاریخی خود در راهپیمایی 22 بهمن تداوم ایستادگی در سایه غیرت و مردانگی را از این خطه سرافراز به سراسر دنیا مخابره کردند.

بر اساس گزارش خبرنگاران تسنیم از سراسر استان کردستان مردم این استان باوجود نامناسب بودن شرایط جوی و بارش شدید باران ساعاتی قبل از شروع راهپیمایی در محل‌های تعیین شده برای تجمع اولیه حضور یافتند.

راهپیمایان در سنندج با تمع در میادان آزادی این شهر به طرف خیابان فردوسی، میدان انقلاب و خیابان امام خمینی(ره) حرکت کرده و با تجمع در سه راه حبیبی شنونده سخنرانی استاندار کردستان شدند.

در  سقـز به عنوان دومین شهرستان بزرگ استان کردستان هم مردم با تجمع اولیه میدان قدس به طرف خیابان جمهوری حرکت کرده و در میدان آزادی راهپیمایی خود را به پایان رساندند.

مردم غیور قـروه هم از صبح امروز با تجمع در سه راه آیت الله طالقانی به طرف  میدان اتحاد حرکت کرده و با سر دادن شعارهای انقلابی پایبندی خود به آرمان‌های انقلاب و شهدا را بار دیگر به نمایش گذاشتند.

در مریوان هم راهپیمایان از چهار راه بیمارستان تا میدان شهید فهمیدهراهپیمایی کرده و با تجمع در خیابان جمهوری این شهر راهپیمایی خود را به پایان رساندند.

مردم ولایت‌مدار بیجار هم صبح امروز با تجمع در میدان شهید رحمانی به طرف خیابان توحید، تقاطع خیابان آزادگان و میدان آیت الله فاضل گروسی حرکت کرده و به سخنرانی امام جمعه بیجار گوش دادند.

در بانه هم راهپیمایان با تجمع اولیه مقابل اداره اوقاف و امور خیریه به طرف میدان امام خمینی(ره) و آموزش و پرورش این شهرستان حرکت کرده و با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر استکبار حضور خود در صحنه را بار دیگر به نمایش گذاشتند.

راهپیمایان در کامیاران هم با  تجمع اولیه میدان امام (ره) به سمت چهار راه اصلی شهر حرکت کرده و پشتیبانی خود از نظام و انقلاب اسلامی را اعلام کردند.

مردم متدین دیواندره هم از صبح امروز با تجمع اولیه در میدان قلم به طرف میدان امام(ره) این شهر حرکت کرده و با سردادن شعارهای انقلابی همراه با سایر مردم استان کردستان غیرت دینی و ملی خود را بار دیگر به نمایش گذاشتند.

در سروآباد هم مردم با تجمع در میدان زکات(مقابل مسجد جامع) این شهر به طرف خیابان معلم حرکت کرده و با تجمع در میدان شهید مرادی این شهر تکبیرگویان مفاد قطع‌نامه پایانی راهپیمایی را تأیید کردند.

مردم دهگلان هم از ساعات اولیه صبح امروز با وجود بارش باران با تجمع اولیه در میدان بسیج  به طر میدان ساعت این شهر حرکت کرده و با تجمع در میدان معلم دهگلان به راهپیمایی خود پایان دادند.(+)

"Our President, analytical news site"