رئیس فراكسیون انقلاب اسلامی مجلس هشتم در خصوص سخنان مقام معظم رهبری گفت: هیچكس به ساده‌زیستی احمدی ‌نژاد نبوده و هیچ كاندیدایی با او قابل قیاس نیست.

روح‌الله حسینیان نماینده مردم تهران در جمع خبرنگاران در خصوص اعلام موضع رسمی از سوی فراكسیون اصولگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری دهم اظهارداشت: نامه‌ای از سوی نمایندگان اصولگرای مجلس به هیات‌رئیسه فراكسیون اصولگرایان ارائه شده كه در آن خواستار برگزاری مجمع عمومی فراكسیون شده‌ ایم.

 

وی با بیان اینكه فراكسیون اصولگرایان به عنوان یك گروه سیاسی نمی ‌تواند نسبت به انتخابات ریاست جمهوری بی ‌تفاوت باشد، تصریح كرد: در مجمع عمومی فراكسیون اصولگرایان جهت حمایت از كاندیدای واحد اصولگرایان تصمیم گیری خواهد شد.

 

حسینیان با اشاره به دیداری كه با رئیس مجلس داشته است، گفت: به لاریجانی گفتم كه ما قانع نمی‌شویم كه هیات‌رئیسه فراكسیون اصولگرایان تنها بیانیه ‌ای در كلیات انتخابات صادر كند.

 

وی همچنین در خصوص احتمال تغییر لاریجانی از ریاست فراكسیون اصولگرایان با بیان اینكه برخی دوستان بحث تغییر رئیس فراكسیون را مطرح می‌ كنند، خاطرنشان كرد: در مواقعی كه فراكسیون باید موضع‌گیری می ‌كرده، این كار را انجام نكرده است از این رو معتقدیم كه باید در هیات ‌رئیسه فراكسیون اصولگرایان تغییری ایجاد شود.

 

نماینده تهران در خانه ملت در خصوص سخنان مقام معظم رهبری از مصداق كاندیداهای ساده‌زیست، احمدی‌نژاد بوده است، یا میرحسین موسوی اظهار داشت: استنباطم این است كه هیچ‌كس به ساده‌زیستی آقای احمدی‌نژاد نیست و هیچ كاندیدایی با او قابل قیاس نیست.

 

وی درپایان درباره تفاوت میان میرحسین موسوی و احمدی نژاد در حمایت از نامزدی احمدی نژاد تاكید كرد: میان موسوی و احمدی ‌نژاد تفاوت از زمین تا آسمان است.