اعضای تیم اقتصادی دولت دهم با ارسال یک نامه مشترک خطاب به دادستان کل کشور ، خواستار اطلاع رسانی شفاف دستگاه قضایی در باره مناسبات مالی شرکت امیرمنصور آریا و آقای بابک زنجانی یا هرگروه دیگری از این قبیل با اعضای دولتهای مختلف شدند.

به گزارش «پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما»؛ در این نامه که به امضای شش عضو تیم اقتصادی دولت دهم رسیده، اظهار امیدواری شده است که با اقدام دادستان کل کشور، از سلامتی و پاکی خدمتگزاران صدیق ملت صیانت شود و معدود افراد متخلف نیز برای ملت شناسایی شوند.
متن این نامه را آقایان سید شمس الدین حسینی، علی نیکزاد، رستم قاسمی و مهدی غضنفری به ترتیب وزرای سابق اقتصاد و دارایی ، راه و شهرسازی، نفت و صنعت ، معدن و تجارت و همچنین آقای بهروز مرادی معاون سابق برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور و آقای محمود بهمنی رئیس کل سابق بانک مرکزی امضاء کرده اند.
نامه مشترک اعضای تیم اقتصادی دولت دهم خطاب به دادستان کل کشور به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
حضرت حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای رئیسی
دادستان محترم کل کشور
با سلام و احترام
همانگونه که استحضار دارید اعضای هیات دولت یازدهم با استفاده از هر فرصت و در مناسبت ها و مقاطع گوناگون و با بهانه های مختلف و با صراحت خدمتگزاران مردم در دولت دهم را به انواع اتهامات ناروا از جمله در موضوع شرکت امیرمنصور آریا و شخصی به نام آقای بابک زنجانی متهم می نمایند. از جناب عالی به عنوان دادستان کل کشور که در جریان همه پرونده های مهم قضایی هستید اکیدا درخواست دارد که هرنوع رابطه مالی بین امیر منصور آریا و آقای بابک زنجانی و هرگروه دیگر از این قبیل با هر یک از اعضای هیات دولت دهم و همچنین دیگر دولتها را بدون ملاحظه و آشکارا و شفاف اعلام و ملت بزرگ را در جریان امر قرار دهید.
امیدوار است با این اقدام ضمن صیانت از سلامت و پاکی خدمتگزاران صدیق ملت و حراست از خدمات ارزشمند نظام جمهوری اسلامی ، معدود افراد متخلف نیز برای ملت شناسایی شوند.
توفیق جناب عالی را در انجام این مهم از خداوند منان مسالت دارد و حق پاسخگویی و پیگیری قضایی را برای خود محفوظ می دارد. “والعاقبه لاهل التقوی”