رادیو فرانسه: به نظر می رسد که این بخش از اظهارات رئیس جمهوری ایران پاسخی تلویحی به آخرین اظهارات رهبر جمهوری اسلامی آیت الله خامنه ای است که در روزهای گذشته “غفلت از دشمن خارجی را خطای راهبردی بزرگی دانسته” بود که، به گفتۀ او، نظام مذهبی ایران را دچار خسارت می کند.

به گزارش «پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما»؛ به نقل از رادیو فرانسه، حسن روحانی در دیدار با جمعی از چهره های جریان اصولگرایی در پاسخی غیرمستقیم به اظهارات اخیر رهبر جمهوری اسلامی گفت : اشتباه است اگر “دشمن” را به بیرون محدود کنیم. زیرا رکود، تورم، بیکاری و فساد اداری، همگی دشمنان داخلی هستند که زندگی مردم را تحت فشار قرار داده و آسیب های سنگینی به بار می آورند.

به نظر می رسد که این بخش از اظهارات رییس جمهوری ایران پاسخی تلویحی به آخرین اظهارات رهبر جمهوری اسلامی آیت الله خامنه ای است که در روزهای گذشته “غفلت از دشمن خارجی را خطای راهبردی بزرگی دانسته” بود که، به گفتۀ او، نظام مذهبی ایران را دچار خسارت می کند.

لازم به ذکر است که در این جلسه افرادی چون حداد عادل، ابوترابی فرد، لاله افتخاری ، محمدنبی حبیبی ، حسین فدایی، حسین طلا، حسن غفوری فرد، اسدالله بادامچیان، مهرداد بذرپاش، حسین مظفر، غلامرضا مصباحی مقدم، حسین کچوئیان، امیر محبیان، بیژن نوباوه، عبدالحسین روح الامینی، حسن سبحانی نیا حضور داشتند.
منبع: میدان 72