هاشمی رفسنجانی اظهار کرد: مردم فهیم و زمان‌شناس کشورمان، اولین گام را در انتخابات برای تغییر شرایط اداره کشور و تعیین حرکت انقلاب در مسیر اعتدال و عقلانیت را خوب برداشتند و اکنون زمان همدلی و همراهی با دولت آینده فرا رسیده است.

 اکبر هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام و دکتر حسن روحانی رییس‌جمهور منتخب ملت ایران روز پنجشنبه دیدار و گفت‌وگو کردند.

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی بعداز این دیدار که در محل استقرار موقت رئیس‌جمهور منتخب برگزار شد، گفت که دکتر روحانی سازماندهی خوبی کرده‌اند و کارها بخوبی پیش می‌رود.

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: امیدوارم اقدامات آقای روحانی بزودی به نتیجه برسد.

روحانی نیز در این دیدار مباحث مختلف روز و آینده را مطرح و تصریح کرد که ما همیشه از مشورت‌های خوب شما بهره‌مند شده‌ایم و خواهیم شد.

هاشمی رفسنجانی نیز تاکید کرد که ما هم متقابلا از مشورت‌های آقای روحانی استفاده کرده‌ایم.

 

 

هاشمی رفسنجانی: مردم زمان‌شناس کشورمان، اولین گام را برای تغییر شرایط اداره کشور خوب برداشتند

 

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آگاهی و هوشیاری به موقع مردم توفیقی بزرگ برای کسب دستاوردهای اخیر کشور بود.

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی همچنین در دیدار جمعی از فعالان سیاسی حوزه علمیه قم، با تسلیت شهادت شهید مظلوم دکتر بهشتی و یارانش در فاجعه هفتم تیر، به شرایط کشور پس از حماسه سیاسی 24 خرداد ماه اشاره و اظهار کرد: مردم فهیم و زمان‌شناس کشورمان، اولین گام را در انتخابات برای تغییر شرایط اداره کشور و تعیین حرکت انقلاب در مسیر اعتدال و عقلانیت را خوب برداشتند و اکنون زمان همدلی و همراهی با دولت آینده فرا رسیده است.

وی با اشاره به حجم مشکلات در عرصه‌های مختلف گفت: مشکلات پیش روی دولت آینده بسیار زیاد است و همه مسوولان دلسوز و مردم متعهد کشورمان، باید دست در دست یکدیگر، دولت آینده را در راه تحقق برنامه‌ها و اهداف خود یاری و پشتیبانی کنند.

وی آگاهی و هوشیاری به موقع مردم را توفیقی بزرگ برای کسب دستاوردهای اخیر کشور دانست و گفت: لطف خداوند همواره شامل نظام اسلامی و مردم کشورمان بوده است و برای داشتن چنین مردمی بزرگوار، وفادار و قدرشناس باید خداوند را شاکر باشیم.