سناریوی« تجمعات جزیره ای و کوچک اما با سطح خشونت بالا و حذف فیزیکی»از جانب جریان فتنه کلید خورد.

پس از آشوب اسرائیلی پادوهای رژیم صهیونیستی که با صحنه گردانی منافقین،سلطنت طلبان،بهائی ها و گروهک های تروریستی در 25 بهمن بوقوع پیوست،اخبار دریافتی ازانطباق کامل رفتاری- تشکیلاتی فتنه گران با گروهک تروریستی منافقین حکایت دارد.
فتنه گران که به بهانه عجیب گرامیداشت شهدای آشوب اسرائیلی 25 بهمن به حضور در برخی میادین شهر می اندیشند ،یک پروسه تشکیلاتی را بر اساس مدل منافقین طراحی کرده و قرار است سناریوی« تجمعات جزیره ای و کوچک اما با سطح خشونت بالا و حذف فیزیکی» را عملیاتی سازند.
قرینه های این کار تشکیلاتی و الگو برداری از منافقین نیز، تماس هایی است که طی 48 ساعت گذشته از برخی باجه های تلفن عمومی به شهروندان شده و از آنان خواسته شده در میادین حضور یابند.البته بخش عمده ای از این تماس ها نیز از کشور آلمان انجام گرفته که از حامیان گروهک تروریستی منافقین می باشند.
گفتی است این تلاش های گروهکی که کاملا سازماندهی شده می باشد در حالی صورت می پذیرد که پیش از این نیز در جریان آشوب اسرائیلی 25 بهمن،گروهک های تروریستی 5 تن هموطنانمان را مورد اصابت تیر مستقیم قرار دادند که 2 تن از آنان به شهادت نائل آمدند.
در این همین زمینه یک منبع آگاه در گفتگو با«جوان آنلاین» تاکید کرد که عملا ورود فتنه گران به فاز نظامی و مسلحانه کلید خورده و آنان تلاش دارند خشونت را خمیرمایه بسیاری از تجمعات خود نمایند.