نه فقط مناظره احمدی نژاد ؛ بلکه مرام او از روز اول انتخاب شدنش به وسیله مردم مفت خواران را به فکر فتنه‌انگیزی انداخت! به این معنا او باعث فتنه بود.

به گزارش «پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما»؛ دکتر مهدی کوچک زاده در پاسخ به سوال « آقای دکتر احمدی نژادم فتنه گر بود؟ آیا می شود احمدی نژاد را با موسوی و کروبی مساوی بدانیم؟ » گفت : « نه فقط مناظره احمدی نژاد ؛ بلکه مرام او از روز اول انتخاب شدنش به وسیله مردم مفت خواران را به فکر فتنه انگیزی انداخت! به این معنا او باعث فتنه بود. »

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود : فکر و سخن و عمل امام هم از همان اول شاه را به فکر ریختن خون مردم انداخت. ایستادگی رهبر مقتدر و مظلوم هم آمریکا را به توطئه و خصومت وا می دارد. به قول شهید مطهری امیرالمومنین علی ابن ابیطالب علیه السلام هم دشمن ساز و ناراضی تراش بود آنجا که در کتاب جاذبه و دافعه علی علیه السلام می فرماید :

“حضرت علی(ع) مردی دشمن ساز و ناراضی تراش بود، این یکی از افتخارات اوست و هر انسان مسلکی و هدف دار و مبارز و بخصوص انقلابی که در پی عملی ساختن هدف های مقدس خویش است و مصداق قول خداست، دشمن ساز و ناراضی درست کن است و اگر دشمنانش در زمان خودش، اگر از دوستانش بیشتر نبوده اند، کمتر هم نبوده اند؛ بنابراین اگر شخصیت علی امروز تحریف نشود و همچنان که بوده ارائه شود بسیاری از مدعیان دوستی اش در ردیف دشمنانش قرار می گیرند.”
منبع: ساده نیوز