یک هفته بعد از وقوع انفجارهای مرگبار در بوستون،در حالی که اف بی آی همچنان روی مظنون 19 ساله بستری در بیمارستان سناریو خبری خود را پیش می برد امروز برخی از منابع رسانه‌ای امریکا تردیدهای جدی در اطلاع رسانی مسئولان این پرونده ایجاد کردند

همزمان با تلاش ماموران امنیتی و پلیس آمریکا برای معرفی کردن دو تبعه آمریکایی چچنی تبار به عنوان متهمان دخالت در انفجارهای بوستون، یک پایگاه خبری با انتشار اطلاعات و چند تصویر، ماموران دولتی را متهم اصلی بمب گذاری های دوشنبه گذشته خوانده است.
به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ˈاینفو وارزˈ Infowars مستند به تصاویر هک شده از شبکه سی.بی.اسی، دولت باراک اوباما نیز در این زمینه مقصر معرفی شده است.

ˈپل ژوزف واتسونˈ در گزارش خود نوشته است: گروهی از ˈهکتویستˈ ها تصاویری از افرادی که ماموران امنیتی آمریکایی هستند از شبکه ˈسی.بی.اسˈ به دست آورده اند که پیش و پس از انفجار بوستون احتمالا در یک مشق نظامی و امنیتی به سر می برده اند.

واتسون افزوده است: در تصاویر هک شده از حساب برنامه 60minute سی.بی.اس بر روی شبکه اجتماعی تویتر، دو فرد دارای کوله پشتی سنگین مشابه آنچه در جریان انفجار بوستون به جامانده، را با خود حمل می کنند.

اینفو وارز نوشت: تصاویری که توسط دوربین ها درست پیش و پس از وقوع انفجار بوستون گرفته شده حاکی است که رسانه های آمریکایی نوعی همکاری در مسکوت نگاه داشتن این ماجرا داشته اند.

انتشار این گزارش، تحقیق در بمب گذاری بوستون را زیر سوال می برد، زیرا افراد حاضر در تصاویر که کوله پشتی دارند، در صحنه بعد آن را با خود حمل نمی کنند و پیش و پس از انفجارهای بوستون نیز در حال استفاده از ارتباط تلفنی ماهواره ای هستند.

نویسنده مقاله مستند به تصاویر هک شده، پرسش های زیر را برای پاسخگویی مسئولان امنیتی آمریکا مطرح می کند:

- آیا افراد حاضر در تصاویر درگیر در یک مانور بمبگذاری در صبح روز مسابقه ماراتن بوستون بودند که شاهدان عینی نیز آنرا گزارش کرده اند؟

- چرا پلیس از تایید اینکه این افراد درگیر هرگونه مانوری بودند، سرباز می زند؟

اینفووارز در ادامه پرسش های خود افزوده است: چرا داستان ماجرای انفجار بوستون در اختیار اف.بی.آی آمریکا نهاده شد و کنفرانس خبری نیز با انتشار این تصاویر از سوی مقامات آمریکایی لغو شد؟

در این گزارش، اشاره پرسش برانگیز اصلی به نوع پوشش این افراد با لباس فرم شرکت امنیتی بین المللی ˈکرافتˈ Craft است که این شرکت هنوز توضیحی درباره دلیل حضور نیروهای خود در محل انفجارهای بوستون نداده است.

اینفو وارز نوشت: در پیام هایی که درارتباط با تصاویر هک شده در شبکه اجتماعی توییتر قرار گرفت آمده است ˈ عوامل واقعی انفجار بوستون در تصاویر دوربین همین ها و حرفه ای ها یی هستند که که تحت حمایت دولت آمریکا قرار دارندˈ.

در پیام تویتر دیگری آمده است:ˈدولت آمریکا مقصر انفجار بوستون استˈ.

نویسنده مقاله افزوده است: تمامی این پرسش ها بدون پاسخ باقی مانده و تنها با همکاری کردن رسانه ها و تسلیم آنها در برابر خواسته اف.بی. ای است تا نمایش این تصاویر و دیگر مظنونان در صحنه انفجار ˈمعتبر در نظرˈ گرفته نشوند.

در همین حال پایگاه اطلاع رسانی ˈمیل آنلاینˈ 15 آوریل (26فروردین ماه) با چاپ تصاویری از صحنه انفجار بوستون در تیتر مطلب خود نوشت: ˈاین افراد چه کسی هستندˈ و افزودˈفردی درست زمان وقوع انفجار پشت بام محل بمب گذاری راه می رودˈ.

همزمان با تلاش پلیس و سازمان های امنیتی آمریکایی برای معرفی دو شهروند آمریکا با تبار چچنی به عنوان مظنون انفجارهای بوستون، اطلاعات و گزارش های زیادی در رد این اقدامات منتشر شده است.

ماموران اف بی آی پس از قتل تیمور لنگ سارنایف 26 ساله برادر 19 ساله وی را نیز زخمی و بازداشت کردند.

http://www.infowars.com/hackers-hijack-cbs-to-claim-obama-involvement-in-boston-bombings