نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از «وعده‌های غیرمنطقی به مردم» گفت: این‌که تنها وعده بدهیم و پیشرفت‌های دیگر کشورها را نبینیم، خدمت به مردم نیست. مدیریت جهادی با حرف محقق نمی‌شود اگر می‌خواهیم مدیریت جهادی کنیم باید تلاش‌مان را چند برابر کنیم.

مسعود پزشکیان با انتقاد از رضایت برخی مدیران از وضعیت فعلی گفت: فعلا از نفت می‌خوریم نه از تلاش‌مان و بسنده کردن به این وضعیت توسعه را به دنبال نخواهد داشت.

به گزارش «پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما» به نقل از ایسنا، مسعود پزشکیان در حاشیه بازدید وزیر راه و شهرسازی از پروژه‌های حمل و نقل استان در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: خیال می‌کنیم می‌خواهیم راه بسازیم و می‌خواهیم به توسعه دست یابیم اما با این وضعیت راه به جایی نمی‌بریم.

وی هم‌چنین با انتقاد از «وعده‌های غیرمنطقی به مردم» گفت: این‌که تنها وعده بدهیم و پیشرفت‌های دیگر کشورها را نبینیم، خدمت به مردم نیست. مدیریت جهادی با حرف محقق نمی‌شود اگر می‌خواهیم مدیریت جهادی کنیم باید تلاش‌مان را چند برابر کنیم.

وی با انتقاد از اظهار نظرهای غیرکارشناسی در حوزه اقتصاد گفت: مشکل اقتصاد را اقتصاددان حل می‌کند و من نوعی نمی‌توانم نسخه اقتصادی بپیچم.