در نشست این هفته قوه قضائیه، اخبار منتشر شده مبنی بر صدور حکم بدوی "اعدام" برای یک "روحانی نما"در دادگاه ویژه روحانیت قم تایید شد.

به گزارش «پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما» به نقل از شهدای ایران،"حجت‌الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای در گفت‌وگو با آنا در خصوص اخبار منتشر شده درباره حکم اعدام یک روحانی معروف با هویت «م.ج.ت» تصریح کرد: این حکم از سوی دادگاه ویژه روحانیت صادر شده است. وی تاکید کرد: حکم صادرشده برای این فرد، بدوی بوده و می‌توان به این حکم اعتراض کرد و طبق قانون، قابل تجدیدنظر است.
چرا
بنا بر این گزارش در همین خصوص حجت‌الاسلام محمدجعفر منتظری رئیس دادگاه ویژه روحانیت، پیش از این درباره این پرونده گفته بود: بنا نداریم اخبار خاص مربوط به دادگاه ویژه روحانیت را منتشر کنیم.
صحت این حکم در حالی از سوی سخنگوی قوه قضاییه مورد تایید قرار می گیرد که طی چند هفته گذشته، پایگاه ها و رسانه های منتسب به جریان فتنه، با سانسور یا کم اهمیت جلوه دادن این خبر، سعی کردند تا از این ماجرا بی سر و صدا عبور کنند.
آنطور که شنیده شده، "مجید جعفری تبار"، یکی از روحانی نماهای ساکن قم بوده است که سال گذشته برای مدتی به حصر خانگی محکوم و در نهایت در روز ۱۲ تیرماه ۱۳۹۲، بازداشت شد و پس از آن دفتر وی در قم پلمپ، سایتش مسدود و ۱۳۲ خط تلفنش که به صورت ۲۴ ساعته به سئوالات و درخواست مراجعه‌کنندگان پاسخ می‌دادند، قطع شد.
اما پس از چند ماه، "م . م " همسر و تعدادی از شاگردانش نیز در آبان‌ماه سال گذشته بازداشت شدند. با گذشت اندک زمانی اخباری منتشر شد که مدعی می شد "م.ج.ت"، با حکم دادگاه ویژه روحانیت به اتهام «مالی»٬ «مرید و مراد بازی» و ادعای رابطه با «امام زمان» بازداشت شده است.
پس از یک سال، از گذشت ماجرای این پرونده «مصطفی همت»، با انتشار خبر اعدام وی و همسرش در صفحه فیسبوک خود، دوباره همه نگاه ها را به سوی پرونده این شیخ مرموز جلب کرد.
اما رسانه های منتسب به جریان فتنه و ضد انقلاب با پرداختن به برخی موضوعات حاشیه ای، سعی کردند تا حکم این "جن گیر (بخوانید گیر جن)" را زیر سوال برده و با برجسته کردن این موضوع که وی در امر "استخاره" از سال ۱۳۷۲ سرشناس بوده و به واسطه مراجعه زیاد مردم، با مخابرات قراردادهای میلیاردی داشته (بابت تلفن های استخاره ای)، مسئله را کم رنگ کنند!!
همین موضوع اذهان را به این سمت جلب کرد که "دلیل این همه دستپاچگی و آشفتگی ضد انقلاب چیست؟!"
یک جستجوی ساده در فضای مجازی، پاسخ را به روشنی در پیش چشمان جستجوگر نمایان می کند، فقط کافیست تا نام این شیاد مورد سرچ قرار بگیرد.
آنطور که مشخص است، سال گذشته یکی از "کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری" در تاریخ ششم اردیبهشت ماه (۶ اردیبهشت ۱۳۹۲) با سفر به شهر مقدس قم، دیداری اختصاصی را با این فرد انجام می دهد. بر اساس شواهد و قرائن، این دیدار در صدر دیدارهای آن کاندیدای خاص بوده و مابقی ملاقات ها، حکم حواشی انحرافی را داشته است.
آنطور که شنیده شده، "م.ج.ت" در آن دیدار، با حمله به دولت دهم و شخص "محمود احمدی نژاد" مدعی می شود: در جلسات هیئت دولت صندلی خالی می گذارند و می گویند این برای امام زمان است!"
به گزارش عصر امروز آنچه در خصوص وی جالب است مهمترین قسمت پرونده این شیاد می باشد، که در خصوص ادعای دروغ ارتباط با امام زمان و اتهام اثبات شده "رمالی" یا همان "جن گیری" است که در اخبار انحرافی از آن با عنوان اتهام "مالی" یاد شده بود.
در واقع کسی که دیگران به خاطر همین دروغ به سخره می گرفت و مورد حمله قرار می داد مردم و برخی از خواص را نیز از همین راه گمراه کرده بود!(+)(*)

"Our President, analytical news site"