رییس بنیاد فقهی مدیریت اسلامی، رسیدگی به مشکلات مناطق محروم کشور با سفرهای استانی'، 'هدفمندی یارانه ها، 'اقتدار هسته ای' و 'طرح جعلی بودن هولوکاست'را چهار ابتکار ماندگار دولت احمدی نژاد معرفی کرد.

رییس بنیاد فقهی مدیریت اسلامی، رسیدگی به مشکلات مناطق محروم کشور با سفرهای استانی'، 'هدفمندی یارانه ها، 'اقتدار هسته ای' و 'طرح جعلی بودن هولوکاست'را چهار ابتکار ماندگار دولت احمدی نژاد معرفی کرد.
حجت الاسلام والمسلمین 'سید صمصام الدین قوامی' در گفت و گو با ایرنا خاطرنشان کرد: دولت آینده با هر تفکری باید این ابتکارات را بعنوان نماد قدرت جمهوری اسلامی ادامه دهد.
وی تاکید کرد: اقتدار، جدیت و قدرت ریسک پذیری رییس جمهوری در مساله هسته ای باعث عقب نشینی دشمنان غربی، پیشرفت ایران در حد غنی سازی 20درصد و امیدواری کشورهای منطقه شد.
وی گفت: اگر ایستادگی و جسارت دولت در برابر استکبار جهانی نبود آنها امروز در برابر مساله هسته ای ما کوتا نمی آمدند.
قوامی ادامه داد:هدفمندی یارانه ها نیز که نماد اقتصاد مقاومتی است،در این دولت سامان پیدا کرده است و در دولت های بعدی نیز باید ادامه یابد.
رییس بنیاد فقهی مدیریت اسلامی با اشاره به طرح مساله هلوکاست از سوی رییس جمهوری گفت: طرح هلوکاست امر بسیار مهمی در مقابله با رژیم صهیونیستی بود و بطور قطع در تضعیف آن رژیم نقش داشت.
وی ادامه داد: دکتر احمدی نژاد تنها رییس جمهوری بود که به خاورمیانه و تحولات منطقه به طور جدی نگریست و با موضعگیری درست خود، بیداری اسلامی را تشدید کرد.
استاد حوزه علمیه قم، سفر رییس جمهوری به مناطق محروم و رفع مشکلات مردم را اقدامی کم نظیردر کشور دانست و گفت: دولت در مسیر خدمتگزاری به مردم بخصوص اقشار محروم خوب عمل کرد و خدمات خود را تنها به شهرهای بزرگ محدود نساخت.
وی افزود: دولت احمدی نژاد در این چهار جبهه خوب عمل کرد و رهبر معظم انقلاب هم از آن حمایت کرده اند و باز هم حمایت می کنند و ما ندیده ایم که رهبر معظم انقلاب به دولت پشت کنند.
وی نگاه به تحولات منطقه و حمایت معنوی از دولت و مردم سوریه در مقابل تروریست ها را نیز از اقدامات مثبت دولت دهم دانست.
قوامی با اشاره به انتخابات آینده ریاست جمهوری و اینکه میزان حضور مردم در انتخابات باید صددرصدی باشد،گفت: بطور قطع در انتخایات آینده، میزان حضور به گونه ای خواهد بود که دشمنان انقلاب کاملا مایوس و منزوی خواهند شد.
رییس بنیاد فقهی مدیریت اسلامی افزود: در عرصه بین المللی و داخلی اوضاع بسیار حساس است و رییس جمهوری آینده باید علاوه بر عرصه داخلی، در زمینه سیاست خارجی و تحولات منطقه نیز صاحب قدرت و اندیشه باشد.
قوامی گفت: مردم ایران تاکنون10 بار در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کرده و در این عرصه با تجربه شده اند و می دانند برای دفاع از آرمان های انقلاب و اسلام، خدمت به مردم محروم و رفع مشکلات کشور باید به چه کسی رای بدهند.