تا به حال مطرح نشده است که وی سابقه بر هم ریختن نظم جلسات دکتر احمدی نژاد و حتی مهندس مشایی را نیز دارد به نحوی که در بسیاری از برنامه‌های احمدی نژاد از دعوت نماینده روزنامه ایران سپید خودداری می‌شد...

"حاشیه اولین نشست خبری رییس جمهور/ سؤال اعتراض آمیز یک احمدی نژادی" این تیتری بود که بسیاری از رسانه های داخلی و خارجی آن را برای حاشیه نویسی خود انتخاب کردند؛ خبرگزاری فارس در همین رابطه نوشت:" یکی از مسئولان روزنامه ایران سپید(نشریه مربوط به نابینایان) که خود را همواره یک احمدی نژادی معرفی می‌کند در این جلسه در اعتراض به نوبت ندادن برای طرح سؤالش از جای خود برخاست و با صدای بلند نسبت به روحانی انتقاد کرد و در پایان انتقادش نیز خواستار توجه دولت یازدهم به نابینایان شد."

 مهر نیز نوشت "یکی از نمایندگان جریان فکری دولت دهم، نشست خبری رئیس جمهور را به هم ریخت... خبرنگار طرفدار احمدی نژاد از روزنامه ایران سپید که در نشست خبری قبلی روحانی سئوال پرسیده بود در پایان نشست خبری به اعتراض برخاست و دقایقی به ایراد سخن پرداخت و..." مهر همچنین نوشت: "او خود را «احمدی‌نژادی» معرفی می‌کند اما به نظر نمی‌رسد کارهایش در این دو نشست، اعتباری برای شخص احمدی‌نژاد به همراه‌ آورده باشد."

وی در خلال سخنانش گفت اعتدال به معنای حذف غیر هم فکر و مسامحه در برابر مفاسد اقتصادی نیست و اگر می‌خواهید با شعار اعتدال سر اعتدال را ببرید همان بهتر که افراط را بپذیریم در حالی که اعتدال این است که به عنوان یک هم فکر احمدی‌نژاد به دولت شما خدمت کنم و قصاص قبل از جنایت نکنم. روحانی نیز در پاسخ به او گفت شیوه شما برای طرح نظرتان با اعتدال هم‌خوانی ندارد و اولین گام در اعتدال رعایت نظم و قانون است. رئیس جمهور گفت اینکه شما بدون رعایت نوبت از جای خود برخیزید و سخن بگویید در حالی که دیگران هم می‌خواهند حرف بزنند اما نوبت به آن‌ها نمی‌رسد، شیوه پسندیده نیست"

اعلام برائت مدیرعامل

حنیف حسین ستاریان مدیرعامل سابق مؤسسه فرهنگی - مطبوعاتی ایران نیز که روز گذشته جای خود را به محمدتقی روغنی ها داد روز چهارشنبه در یادداشت کوتاهی در روزنامه ایران از اقدام این فرد اعلام برائت کرد: در پی برگزاری جلسه کنفرانس خبری روز گذشته جناب حجت‌الاسلام دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری، یکی از دست‌اندرکاران روزنامه ایران سپید که ویژه نابینایان منتشر می‌شود و یکی از زیرمجموعه‌های موسسه فرهنگی مطبوعاتی ایران است، خارج از نوبت مطالبی را در جلسه خبری جناب روحانی مطرح کردند که به اطلاع‌ رسانده می‌شود نحوه عملکرد نامبرده (که از روشندلان محترم می‌باشد و ان‌شاءالله نیت سوءیی نداشته‌ است) و مطالب طرح شده توسط وی هیچ گونه ارتباطی به موسسه فرهنگی مطبوعاتی ایران و روزنامه ایران نداشته و اینجانب از حضور ایشان و مطالب بیان شده توسط وی اطلاعی نداشته‌ام. البته خوشبختانه رفتار و عملکرد احساسی وی همان گونه که انتظار می‌رفت، با سعه صدر رئیس جمهور محترم مواجه شد. در هر حال از بی‌نظمی اتفاق افتاده مراتب تاسف و پوزش خود را اعلام می‌نمایم.

به گزارش نکات پرس البته این برای اولین بار نیست که محمد بیگی مدیر مسئول روزنامه ایران سپید سعی می‌کند به نام احمدی نژادی خود را مطرح و خطابه کند.

پیش‌تر وی در جلسات متعددی حاشیه ایجاد کرده بود که از این جمله می‌توان به کنفرانس قبلی دکتر حسن روحانی اشاره کرد.

اما شاید آنچه تا به حال مطرح نشده است تلاش چندین باره و سابقه دار وی برای بر هم ریختن نظم جلسات دکتر احمدی نژاد و حتی مهندس مشایی باشد؛ به نحوی که در بسیاری از برنامه‌های احمدی نژاد از دعوت نماینده روزنامه ایران سپید خودداری می‌شد.

سوم تیر 92 نیز در همایش تقدیر از 8 سال مجاهدت خادم ملت وی همانند جلسه مهندس مشایی با فعالین رسانه‌ای در مجموعه سعد آباد، نظم جلسه را بر هم ریخت تا مورد اعتراض رئیس جمهور، میهمانان و مسئولین برگزاری مراسم قرار بگیرد.

با توجه به ادعا و سوء استفاده مستمر آقای محمد بیگی از نام دکتر احمدی‌نژاد برای بر هم زدن نظم اولین کنفرانس خبری جناب آقای حسن روحانی رئیس جمهور محترم کشور؛ و احتمال تکرار آن و بهره برداری سیاسی برای تخریب حامیان دولت نهم و دهم، نکات پرس برای اولین بار با انتشار تصاویری از همایش سوم تیر قضاوت را بر عهده مخاطبان می گذارد.