به دنبال سخنرانی ناتمام رییس مجلس در جمع راهپیمایان روز 22 بهمن قم، بخش عمده ای از رسانه های مخالف دولت از جمله سایت های خانه ملت، خبرآنلاین، فردا، فرارو و... در اقدامی هماهنگ، این رویداد را به طرفداران دولت نسبت دادند.

به دنبال سخنرانی ناتمام رییس مجلس، در جمع راهپیمایان روز 22 بهمن قم، بخش عمده ای از رسانه های مخالف دولت از جمله سایت های خانه ملت، خبرآنلاین، فردا، فرارو و... تلاش داشتند، این رویداد را به طرفداران دولت نسبت دهند و با جعب اخبار هدفدار علیه دولت، آنهم در روز مقدس 22 بهمن، کام بسیاری از علاقمندان به نظام را تلخ کردند.

این در حالی است که شب گذشته فیلمی کوتاه در برخی شبکه های اجتماعی منتشر شد. در این فیلم بر خلاف ادعای رسانه های همسو با قالیباف و لاریجانی، شمار معترضین بیش از '20 نفر'، '50 نفر' و '100 نفر' هستند. از 'پوسترهای زنده باد بهار' و شعارهای 'درود بر احمدی نژاد و مشایی' هم خبری نیست.

در همین ارتباط و پس از روشن تر شدن حقیقت ماجرای قم، امروز سایت فردا، یکی از انبوه بولتن های تبلیغاتی قالیباف، جبهه پایداری را به عنوان متهم جدید در مورد این حادثه مطرح کرده و آورده است "جریان پایداری پیش‌تر هم نشان داده است که علی رغم شعارهای انقلابی و عدالت‌جویانه، در عرصه عمل کفه حمایتی خود را به سمت دولت دهم سوق می‌دهند و تلاش می‌کنند تا رفتاری توجیه‌گرایانه نسبت به عملکرد قوه مجریه از خود بروز دهند یا دست کم، در برابر ایرادات سکوت کنند. رفتاری که رنگ پریدگی سیاسی را نمایش می‌دهد و البته با معیارهای نظام اسلامی و انقلابی سازگاری چندانی ندارد."