بازیگر سینما و تلویزیون: آقای احمدی نژاد را از صمیم قلب دوست دارم/ از قول من بگویید کسانی که به احمدی نژاد تهمت می زنند و او را تخریب می کنند، مشتی دروغگو هستند. احمدی نژاد خدمتگزار صادق ملت ایران بود و هر کس هر چه بگوید در قضاوت مردم ایران درباره احمدی نژاد تاثیری ندارد.

به گزارش «پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما»، بیستمین نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری ساعت 15 روز شنبه توسط رئیس مجلس شورای اسلامی در حالی رسما افتتاح شد که برخی از رسانه ها به روال سال های گذشته پس از افتتاح رسمی نیز مشغول آماده سازی غرفه هایشان بودند.
به جز روزنامه وطن امروز تقریبا تمام رسانه های سرشناس در نمایشگاه حضور پیدا کرده اند. مطابق انتظار و به سان سال های قبل، شخصیت های سیاسی شناخته شده حضور در نمایشگاه را به روزهای پایانی هفته موکول کرده اند و به جز سید محمود دعایی که برای سرکشی از غرفه روزنامه اطلاعات در نمایشگاه حاضر شده بود، چهره سیاسی دیگری روئیت نشد.
در لحظات پایانی روز نخست نمایشگاه خانم گیتی معینی با مشاهده تصویر دکتر احمدی نژاد در غرفه دولت بهار حضور یافت و صمیمانه به ابراز احساسات پرداخت.
این بازیگر با سابقه سینما و تلویزیون در گفت و گو با خبرنگار دولت بهار با بیان اینکه آقای احمدی نژاد را از صمیم قلب دوست دارم، اظهار کرد: از قول من بگویید کسانی که به احمدی نژاد تهمت می زنند و او را تخریب می کنند، مشتی دروغگو هستند. احمدی نژاد خدمتگزار صادق ملت ایران بود و هر کس هر چه بگوید در قضاوت مردم ایران درباره احمدی نژاد تاثیری ندارد.
گیتی معینی افزود: نمی دانم امروز آقای احمدی نژاد کجا هستند و چه می کنند، اگر آقای احمدی نژاد را ببینم دست او را می بوسم و به او خسته نباشید می گویم. اگر آقای احمدی نژاد را می بینید سلام مرا به او برسانید و بگویید همیشه به یادتان هستم.
خانم معینی ادامه داد: آقای احمدی نژاد بر خلاف آقای روحانی به بدنه سینمای ایران توجه داشت و معیشت بدنه سینمای ایران را فراموش نمی کرد. بسیاری از بچه های سینمای ایران با مسکن مهر آقای احمدی نژاد و با پرداخت مبلغی ناچیز صاحب خانه شدند، متاسفم که امروز آقای روحانی به بهانه رعایت شان سینماگران از توجه به معیشت بدنه سینما ایران شانه خالی می کنند. آقای روحانی ما به شما رای دادیم تا مشکلات مملکت را حل کنید، چرا به داد بدنه سینما نمی رسید؟ چرا مسکن مهر را تعطیل کردید؟
این بازیگر با سابقه سینما در حالی که بغض کرده بود خطاب به حاضران در غرفه دولت بهار، خاطرنشان کرد: صدای من را به احمدی نژاد برسانید، بگویید هر چقدر که این دولت تخریبش کند باز هم دوستش داریم.
گیتی معینی در پاسخ به تنها سوال خبرنگار دولت بهار درباره علت کم کار شدنش، اظهارکرد: من سرپرست خانواده ام هستم و دو جوان بیمار در منزل دارم.

منبع