جشن ولادت یگانه منجی بشریت با حضور دوستداران امام زمان (عج) و اهالی محله نارمک، در میدان 72 محله نارمک برقرار شد.در این مراسم، احمدی نژاد، گفت: خدواند متعال را به خاطر اینکه بنده را از عاشقانِ دوستداران و یاوران امام زمان (عج) قرار داده شاکر هستم.

به گزارش «پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما» به نقل از میدان ۷۲، جشن میلاد یگانه منجی بشریت طبق سنوات گذشته در میدان ۷۲، نارمک برقرار شد. مراسم امسال مهمان ویژه ای داشت که رنگ و بوی مهدویت این جشن را دوچندان کرده بود. میزبان خود را محیای استقبال از کسی که می کردند، که بارها و بارها به جرم اینکه اسم حضرت مهدی (عچ) را در مجامع بین المللی آورده است، مورد انتقاد و تهمت های ناجوانمردانه قرار گرفته است. اما حلاوت این استقبال بر همه این ناجوانمردی ها علیه او، سنگینی می کند.

حامیان همیشه در صحنه احمدی نژاد و اهالی میدان ۷۲ نارمک ، به مناسبت ولادت حضرت صاحب الزمان (عج) و سالروز حماسه رای تاریخی ملت به دکتر احمدی نژاد در انتخابات ۲۲ خرداد ۸۸، مچ بند های مزین به پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را به عنوان نماد انتخاباتی دکتر احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری دهم، توزیع کردند.

جلسه با قرائت، آیاتی از کلام الله مجید آغاز شد. پیش از حضور دکتر احمدی نژاد، حجت الاسلام مسعود شفیعی کیا و مهدی خورشیدی به سخنرانی پرداختند.

دوستداران احمدی نژاد، با شعار هایی چون «صل علی محمد، یاور مهدی (عج) آمد»، «صل علی محمد، یاور رهبر (عج) آمد»، «اباالفضل (ع) علمدار، احمدی رو نگهدار» «به جون هرچی مرده، احمدی بر می گرده»، «امیرکبیر زمان، خدا نگهدار تو» «اباالفضل (ع) علمدار، احمدی رو نگهدار»«بمیرد بمیرد، آنکه تو را نبیند» » ، «مالک اشتر علی، خوش آمدی، خوش آمدی» »«احمدی احمدی ، حمایتت می کنیم»و … از احمدی نژاد استقبال کردند.

در ادامه دکتر احمدی نژاد طی سخنانی با تبریک جشن میلاد حضرت حجت بن الحسن (عج)؛ تصریح کرد: خدواند متعال را به خاطر اینکه بنده را از عاشقانِ دوستداران و یاوران امام زمان (عج) قرار داده شاکر هستم.

رئیس جمهور سابق کشورمان که مورد تقدیر مردم قرار گرفته بود، با بیان اینکه بنده کاری نکرده ام که لایق تقدیر باشم، گفت: بنده نوکر ملت بودم، هستم و خواهم بود. من بدهکار این ملت هستم و خواهم بود. این در حالی است که بسیاری از مردم ما همه وجودشان را برای عزت و استقلال و برای باز کردن راه عزت و بزرگی همه ملت ها فدا کردند.

احمدی نژاد خاطرنشان کرد: از همه مردم ایران تشکر می کنم که پای محبت و عدالت و رشد و مقابله و با بی عدالتی ایستاده اند و پرچم انتظار استقرار عدالت در جهان را به اهتزار در آورده اند. باید بدانیم که امام از فشار ها و ناراحتی های همه انسان ها در رنج و ناراحتی است و ان شاالله با ظهور خود و با ریشه کن کردن همه بداخلاقی ها انسان ها را به نقطه کمال می رساند.