دکتر احمدی نژاد، روز گذشته با جمعی محدود از دوستداران خود در مشهد دیدار داشت. این دیدار که به تاکید دکتر احمدی نژاد قرار نبود رسانه ای شود، متاسفانه با بی اخلاقی برخی افراد به خبرگزاری فارس رسید و این خبرگزاری روایتی ناقص و تحریف شده از محتوای جلسه و با تیتر "قصد ندارم وارد سیاست شوم" منتشر کرد.

«به گزارش «پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما»  به نقل از دولت بهار، غ - گ» یکی از حاضران در جلسه و از اعضای "هما" روایتی مختصر از این نشست برای روشن شدن ماجرا به دولت بهار ارسال کرد که نکات مهم آن را در ادامه می خوانید:
- این جلسه با اصرار دوستداران دکتر احمدی نژاد و با حضور برخی افراد از جمله برادر شهید فیض، از شهدای فتنه 88 برگزار شد.
- یکی از اعضای تحریریه روزنامه شهرآرا در جلسه مشغول نوشتن سخنان دکتر احمدی نژاد بود که به وی تذکر داده شد ننویسد.
- جلسه حدود دوساعت به طول انجامید که اکثر آن به سخنان حاضران اختصاص داشت.
- محور عمده سخنان حاضرا به مسایل و مشکلات روز و ضرورت شکستن سکوت دکتر احمدی نژاد و حضور جدی تر ایشان در عرصه های سیاسی و اجتماعی اختصاص داشت.
- سخنان دکتر احمدی نژاد نیم ساعت به طول انجامید.
- دکتر احمدی نژاد مطلقا سخنی درباره حضور یا عدم حضور در عرصه سیاسی بیان نکرد.
- تاکید ایشان بر تقوای سیاسی و کار برای خدا بود.
- ایشان بر حفظ امید در جامعه تاکید و بیان کردند که انقلاب اسلامی زمینه ساز تاسیس جمهوری اسلامی است و دارای پایگاهی قدرتمند در جهان است و باید زمینه ساز ظهور امام عصر (عج) باشد.
- دکتر احمدی نژاد مسوولان را الگوی مردم دانسته و تاکید کردند که همواره فساد از بالادستی ها به پایین دستی ها سرایت می کند.
- ایشان بیان داشتند که با وجود جوانان غیور ، جمهوری اسلامی صدها هزار کلاهک آماده پرتاب دارد و نیازی به سلاح هسته ای ندارد.
- دکتر احمدی نژاد علاقه قلبی خود و سایر دوستان به رهبر فرزانه انقلاب را نشات گرفته از فطرت دانستند.
- ایشان رفتار مردم در ماجرای هدفمندسازی یارانه ها را آغاز یک تحول دانستند.