پس از خروج دکتر احمدی نژاد از حسینیه، مردم در حالی که شعار «شعار هرچی مرده؛ احمدی بر می گرده» و «احمدی 3 سال دیگه منتظریم» خودروی دکتر احمدی نژاد را در خیابان ولی عصر (عج مشایعت کردند.

به گزارش «پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما» به نقل از دولت بهار، دکتر محمود احمدی نژاد روز پنج شنبه مصادف با میلاد منجی عالم بشریت (عج) پس از شرکت در جشن میدان 72 نارمک، در حسینیه قائم آل محمد (عج) حضور پیدا کرد.

عده زیادی از مردم در خیابان ولی عصر (عج) تهران و در مقابل هیات قائم آل محمد (عج) به استقبال رئیس جمهور سابق کشورمان آمده بودند. مردم با شعار «صل علی محمد (ص)، یاوری مهدی (عج) آمد» و «احمدی دوستت داریم» از دکتر احمدی نژاد استقبال کردند. به دلیل ازدحام زیاد مردم در برابر حسینیه، مسئولان برگزاری مراسم به سختی توانستند مسیری برای ورود دکتر احمدی نژاد باز کنند.

دکتر احمدی نژاد در حالی وارد حسینیه شد که دکتر غلامحسین الهام مشغول سخنرانی بود. سخنگوی دولت های نهم و دهم پس از ورود دکتر احمدی نژاد اظهار کرد: مردم در سال 88 شعار «اللهم عجل لولیک الفرج» احمدی نژاد را از میان دیگر شعار های موجود برگزیدند و با نصابی تاریخی دکتر احمدی نژاد را به ریاست جمهوری رساندند.

با ورود دکتر احمدی نژاد صدها نفر از محبان اهل بیت (س) شعار هایی چون «صل علی محمد (ص)، یاور رهبر (عج) آمد»، «احمدی دلاور پیرو خط رهبر» را سر دادند و به صورت ممتد به تشویق و ابراز احساسات به رئیس جمهور سابق کشورمان پرداختند که این مساله واکنش عجیب مهدی ارضی، برادر زاده منصور ارضی را در پی داشت. وی با تلاش برای منصرف کردن مردم از شعار دادن برای دکتر احمدی نژاد، میکروفون را در دست گرفت و گفت: ما در اینجا برای حضرت ولی عصر (عج) دست می زنیم، اگر برای امام زمان (عج) دست می زنید، عیبی ندارد، دست بزنید! این رفتار عجیب اعتراض و ناراحتی مردم را در پی داشت و حاضران به صورت مرتب تاکید می کردند که محمود احمدی نژاد نوکر امام عصر (عج) است. مهدی ارضی با مشاهده واکنش حاضران در مراسم ناگزیر شد بگونه ای اقدامش را توجیه کند.

دکتر محمود احمدی نژاد سپس طی سخنانی به تبیین مساله مهدویت و لزوم پیوستن کاروان بشری به امام عصر (عج) برای رسیدن به قله کمالات شد.

پس از پایان مراسم، به دلیل ازدحام گسترده مردم در تقاطع خیابان ولی عصر(عج) و خیابان بشیری، خروج دکتر احمدی نژاد به سختی و با تاخیر صورت پذیرفت. مردم در این حین شعارهای «احمدی، احمدی حمایتت می کنیم»، «چپ، راست کارگزار علیه خدمت گزار»، «صل علی محمد بوی رجایی آمد» به ابراز احساسات می پرداختند. بازار مقایسه بین دولت دهم و یازدهم هم داغ بود. پس از خروج دکتر احمدی نژاد از حسینیه، اقشار مختلف مردم در حالی که شعار «شعار هرچی مرده؛ احمدی بر می گرده» و «احمدی 3 سال دیگه منتظریم» را سر می دادند، خودروی دکتر احمدی نژاد را در خیابان ولی عصر (عج) مشایعت کردند.