امیدوارم فردا آنچه خیر و صلاح انسانها در راه رسیدن به اهداف بزرگ الهی است رقم بخورد و پرچم سرافرازی ملت ایران بیش از پیش به اهتزاز درآید.

متن پیام دکتر محمود احمدی نژاد رییس جمهور به مناسبت انتخابات فردا (24 خرداد) به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یدیه

ملت بزرگ و بزرگوار

ماه پربرکت شعبان، ماه دعا و نزول رحمت الهی و میلاد حضرت سید الشهدا (ع) و فرزند گرامی اش حضرت امام سجاد (ع) و برادر برومندش حضرت ابوالفضل (ع) و پیشاپیش عید عظیم نیمه شعبان، سرود رهایی کامل انسانها و بشارت استقرار سراسری توحید و عدالت و عشق را صمیمانه تبریک عرض می نمایم.

امروز و در پس فراز و نشیب هزاران ساله، آرمانهای بلند و تاریخی ملت ایران برای ساختن جامعه انسانی، سعادتمند و سرشار از زیبایی و ارزشهای الهی و انسانی به رهبری انسان کامل و تجلی همه عشق و امید، امام عصر (ع)، به آرمان همه ملت های مستقل و آزادی خواه تبدیل شده است. فردای درخشان را اندیشه ها و دست های پاکان و موحدان رقم خواهد زد.

البته همواره در این راه پرفروغ و حرکت تاریخ ساز موانعی توسط بدخواهان و شیاطین ساخته و پرداخته شده و می شود، لیکن شما ملت عزیز با درایت و هوشمندی آنها را پشت سرگذاشته و می گذارید و همچون همیشه تهدیدها را به فرصت تبدیل نموده و خواهید نمود. آینده پرشکوه از آن شماست.

اینک و به دنبال یک دوره هشت ساله پرتلاش با دستاوردهای افتخارآمیز و ماندگار، روز 24 خرداد روز تصمیم برای آغاز دورانی جدید است.

اینجانب به هوشمندی و ایمان شما باور دارم و معتقدم شما مردم فهمیم خود می دانید که چگونه تصمیم بگیرید و چگونه برگزینید.

امیدوارم فردا آنچه خیر و صلاح انسانها در راه رسیدن به اهداف بزرگ الهی است رقم بخورد و پرچم سرافرازی ملت ایران بیش از پیش به اهتزاز درآید.

خادم ملت ایران محمود احمدی نژاد