رضایی با بیان این مطلب که گزارش احمدی نژاد به سیاه نمایی ها علیه دولت خط بطلان کشید ‌گفت: مردم شاکر زحمات احمدی نژاد هستند و هرگز خدمات دولت جهادی و مردمی احمدی نژاد را فراموش نمی کنند و امیدواریم دولت روحانی در عمل ادامه دهنده خدمات مثبت دولت احمدی نژاد باشد.

محمد ابراهیم رضایی با بیان این مطلب که گزارش ارائه شده از سوی رئیس جمهور بسیار جامع و دقیق بود، خاطر نشان کرد: این گزاش مفصل و دقیق سیاه نمایی ها و جوسازی ها علیه دولت احمدی نژاد را خنثی کرد.

شب گذشته پیش از سخنان رهبر انقلاب اسلامی در دیدار با کارگزاران نظام و مسئولان کشوری و لشگری به مناسبت ماه مبارک رمضان، محمود احمدی‌نژاد، رئیس‌جمهور گزارش مشروحی از عملکرد هشت ساله دولت در حوزه‌های مختلف بیان کرد، ‌که این گزارش رئیس‌جمهور در قالب پاسخ به 21 سؤال طراحی شده بود که در پاسخ ها عملکرد هشت ساله دولت با عملکرد دولت های قبل مقایسه می‌شد.
وی با بیان این مطلب که گزارش احمدی نژاد آمارهای رشد و توسعه در عرصه های مختلف را در برداشت،‌ افزود: این گزارش سخنان گزاف مبنی بر اینکه به خاطر بدهی های زیاد دولت احمدی نژاد، دولت روحانی بیچاره می شود را خنثی کرده و با ارائه آمارهای دقیق، ‌ثابت کرد هیچ کدام از دروغ پردازی ها و سیاه نمایی ها علیه دولت واقعیت ندارد.
نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با اشاره به این بخش از سخنان رئیس‌جمهور درباره بدهی های خارجی کشور مبنی بر اینکه دولت کشور را با بدهی 41.9 میلیارد دلاری تحویل گرفت، اما اکنون با بدهی 15.9 میلیارد دلاری تحویل می دهد،‌ گفت: بنا بر سخنان احمدی نژاد برخلاف تبلیغات منفی فراوان، در 8 سال اخیر بدهی های خارجی کشور کاهش یافته است.
وی با بیان این مطلب که گزارش احمدی نژاد راه را برای دولت روحانی هموارتر کرد،‌ تصریح کرد: هر انسان منصفی این اقدام احمدی نژاد را تحسین می کند که با ارائه گزارشی جامع و دقیق،‌ مسیر طی شده در هر عرصه را مشخص کرده و به دولت روحانی نشان داد که تا چه مرحله ای و نقطه ای پیش رفته ایم.
نماینده مردم خمین در ادامه گفت وگوی خود با شبکه ایران اضافه کرد: اظهارات دکتر روحانی مبنی بر اینکه در چند ماه اول شروع فعالیت دولت باید مطالعات زیادی برای به دست آوردن اطلاعات در بخش های مختلف صورت گیرد، ‌حکایت از آن دارد که برخی اطرافیان به وی اطلاعات منفی در خصوص اقدامات دولت احمدی نژاد ارائه کرده اند،‌ که البته با این گزارش رئیس جمهور کارها راحت تر شد و دیگر نیازی به مطالعات آنچنانی برای به دست آوردن اطلاعات نیست.
وی با بیان این مطلب که مردم شاکر زحمات احمدی نژاد هستند، ‌گفت: مردم خدمات دولت جهادی و مردمی احمدی نژاد را فراموش نمی کنند و امیدواریم دولت روحانی در عمل ادامه دهنده خدمات مثبت دولت احمدی نژاد باشد.