نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي گفت: بايد فردي را انتخاب كنيم كه علاوه بر اصلح بودن ،خواسته هاي ولايت را اجرا كند.

به گزارش دولت يار، حجت الاسلام مرتضي آقاتهراني در جمع اعضاي ستادهاي مردمي محمود احمدي نژاد در مشهد گفت : ببينيد كدام كانديدا هدفش خدايي است ،پس از آن با بكارگيري تمام تلاشتان به وظيفه خود عمل كنيد و به نتيجه فكر نكنيد زيرا هرآنچه خدا بخواهد همان خواهد شد.

آقا تهراني رضاي خدا را موجب بركت كارها دانست و افزود: مرحوم آيت الله بهجت شخصيتي بود كه لحظه لحظه عمرش را براي خدا صرف كرد بهمين جهت آيت الله بها الديني وي را ثروتمندترين فرد دنيا مي دانست پس تلاش كنيد همواره رضاي خدا را در نظر داشته باشيد.

در ابتداي مراسم سيد محمد محسن دعايي مسئول موسسه تحقيقات علوم اسلامي نيز گفت:محور حركت ما بصيرانه است و مقصد اساسي ما گسترش تفكر توحيدي و ولايي است و چون هدف ما خدايي است ، هرگاه ذره اي غيرخدا در كار ما وارد شود آنگاه مسير ما عوض خواهد شد.

وي افزود: متاسفانه امروز در لحن و شيوه عده اي از كانديداها چيزي جز تنازع براي رسيدن به قدرت نمي بينيم در حالي كه بايد نزاع در حاكميت دين و  حاكميت انديشه ديني باشد.

دعايي تصريح كرد: اگر مسير حركت روشن باشد ،مردم تفاوتها را احساس خواهند كرد و به قول آيت الله مظاهري شما بايد خود را در جهاد اكبر تصور كنيد و انتظار موشك باران را داشته باشيد و در پايان شما مانند فردي خواهيد بود كه ازجهاد اكبر بازگشته است و اين جهاد اكبر جهاد با نفس خواهد بود.

وي خاطرنشان كرد: بايد با پالايش نيت خود و در جهت حفظ علم دين خدا بكوشيم و سعي كنيم اين علم بيش از پيش برافراشته شود.

 

احمدي نژاد بالاترين افتخار خود را نوكري ملت ايران مي داند

دبير بنياد جهاني هولوكاست :برخي افراد نوكر احزاب سياسي اند ، برخي ديگر نوكر ثروتمنداني هستند كه هزينه تبليغاتي آنها را تامين مي كنند و برخي ها نيز نوكر بيگانگاني هستند كه از آنها حمايت مي كنند اما احمدي نژاد بعنوان فرزند انقلاب و سرباز ولايت بزرگترين افتخار خود را نوكري ملت ايران مي داند.

  محمد علي رامين دبير بنياد جهاني هولوكاست در جمع مردم نه دره مشهد گفت: افرادي را به حاكميت برسانيم كه اصل اساسي انديشه شان عدالت باشد و در ضمن تربيت شده روحانيت اصيل و ولايت شيعي نيز باشند.

وي افزود : احمدي نژاد معتقد است كه بايد آقايي ملت پرافتخار ايران و شايستگي هاي آنها را به رخ جهانيان بكشيم و وي بر اين مسئله اصرار دارد.

وي خاطر نشان كرد: دولت نهم با رهاكردن تهران و سفر به شهرستانها سعي كرد تا علاوه بر ديدار با مردمي كه بدنبال خدمت به اسلام و ولايت هستند با مشكلات از نزديك آشنا شود و درصدد رفع آنها برآيد.

رامين در جمع نمازگزاران مسجد هجرت مشهد نيز گفت: تبديل مسجد به نمازخانه نقيصه اي است كه بايد به دست مومنين اصلاح شود.

وي اظهار داشت:در قبل از انقلاب در مساجد جرات صحبت كردن نداشتيم و هرچند امروز 30 سال از انقلاب گذشته است اما هنوز فضاي مساجد مطلوب نشده است.

دبير بنياد جهاني هولوكاست اضافه كرد: در زمان پيامبر مساجد علاوه بر محل اقامه نماز محل بررسي مسايل سياسي،اقتصادي،امنيتي و فرهنگي نيز بوده است اما امروزه افرادي كه مي خواهند وارد عرصه سياسي شوند حزب سياسي تشكيل مي دهند و پشت درب هاي بسته براي كشور تصميم مي گيرند و اين معضلي است كه بايد در جهت رفع آن تلاش كرد و با رفع آن قرآن در عمل اجرا خواهد شد.