عکس هایی که در زیر مشاهده می کنید شکار یک دختر دانشجو از دختر صاحب ایده خنده دار داماد لرستان است که پدرش هم در مجالس ختم زندگان میرفت.

به گزارش «پایگاه خبری تحلیل رئیس جمهور ما» به نقل از باشگاه خبرنگاران، اين عكسهاي نرگس است، دختري كه پدر و مادرش به دليل اظهار نظرهاي توهم آميز شان به آقا و خانم متوهم مشهورند.
اين عكسها تامل برانگيز از اعتقادات و شيوه زندگي خانواده اي خبر مي دهد كه پدر و مادر آن خانواده دختران خود را بهترين مشاوران خود در امور فرهنگي، هنري، علمي و اجتماعي مي دانند و طبيعي است كه در زمينه هاي ياد شده از آنها مشاوره مي گيرند خوب نتيجه معلوم است.

البته خانم متوهم (ز.ر) با استناد به كلام خدا حجاب را لباس تقوا مي داند اما به نظر مي رسد به اندازه چندين فرسخ در درك كلام خدا دچار توهم شده.
ناگفته نماند خانم ز.ر ،متوهم در گفتگو با هفته نامه چلچراغ اينگونه درباره حجاب سخن مي گويد: "حجاب فرايندي است كه بعد از رسيدن به يك ديدگاه تبديل به حجاب واقعي مي شود" و البته اين را نيز گفت: كه در سال 1355 در آمريكا كتابي با عنوان "حجاب پيام زن مسلمان" نوشته است.
حالا که ايشان حجاب دخترانشان را انتخابي دانسته اند بايد پاسخ دهند كه دخترانشان از بين چه گزينه هايي حجاب اين چنيني را برگزيده اند.

لازم به ذكر است سايت باشگاه خبرنگاران به اين دليل اين عكسها را منتشر مي کند که همگي در اماكن عمومي تهيه شده و هيچ بار حقوقي و اخلاقي را براي باشگاه خبرنگاران به همراه ندارد.

تعجب ندارد ، اين خانم دختر آقا و خانم متوهم است !