روزنامه آمریکایی واشنگتن پست:" جان کری، وزیر امورخارجه آمریکا که به زودی برکنار می شود با خشم و حتی روش های غیر دیپلماتیک تلاش می کند تا با روسیه برای خاتمه محاصره حلب به توافق برسد. " به عقیده این روزنامه ، گواه تلاش های کری ، مکالمات تلفنی پی در پی او با سرگی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه و همچنین دیدار در اجلاس همکاری اقتصادی آسیا- اقیانوسیه در پرو است.

ه گزارش «پايگاه اطلاع رساني تخصصي 724»؛ جان کری ، وزیر امور خارجه آمریکا ، تلاش برای دستیابی به توافق با روسیه در خصوص مسائل حلب سوریه را ادامه می دهد ، برای آنکه می ترسد پس از مراسم تحلیف ریاست جمهوری دونالد ترامپ ، ایالات متحده ممکن است جانب رئیس جمهور بشار اسد را بگیرد.

واشنگتن پست در اینباره اطلاع داد. در این مقاله آمده است: " جان کری، وزیر امورخارجه آمریکا که به زودی برکنار می شود با خشم و حتی روش های غیر دیپلماتیک تلاش می کند تا با روسیه برای خاتمه محاصره حلب به توافق برسد. " به عقیده این روزنامه ، گواه تلاش های کری ، مکالمات تلفنی پی در پی او با سرگی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه و همچنین دیدار در اجلاس همکاری اقتصادی آسیا- اقیانوسیه در پرو است.(+)