مستند جنجالی من روحانی هستم شاید این روزها یکی از خبرسازترین ساخته های منتقدان دولت روحانی باشد. مستندی که توسط گروه چند رسانه‌ ای شفق مدیا ساخته شده و موسسه سفیر فیلم نیز مسئولیت اکران در دانشگاه‌ها را به عهده گرفته است.

دانلود لینک مستقیم مستند «من روحانی هستم» با حجم 100 مگابایت

من روحانی هستم روایتی تاریخی از ۵۰ سال زندگی سیاسی حجت‌ الاسلام حسن روحانی است ؛ این مستند بهمن ماه سال گذشته در دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران رونمایی و اکران آن در دانشگاه های مختلف آغاز شد. پس از این اکران، این فیلم در دو دانشگاه امیرکبیر و علامه طباطبایی نمایش داده نشده و روابط عمومی سفیرفیلم، از ممانعت مسئولان این دو دانشگاه برای اکران مستند «من روحانی هستم» خبر داده بود؛ خبری که البته مسئولان این دو دانشگاه در گفتگو با «ایسنا» آن را رد کرده بودند.

با این حال، «من روحانی هستم» بخش‌هایی دارد که خبرساز و جنجال برانگیز شده‌اند و احتمالا همین بخش‌هاست که یک مقام آگاه در دفتر رئیس‌جمهور، در گفت‌وگویی اطلاعات آن‌ها را «ناصحیح » دانسته است؛ البته وی توضیحی درباره این بخش‌های غیرصحیح نداده است.

شنیده‌ها حاکی است منتقدان دولت در حال ساخت فیلمی برای حسن روحانی رئیس‌جمهوری کشورمان هستند.به گزارش آریا این فیلم به صورت محرمانه تهیه شده و بخش‌هایی از آن نیز برای انتشار در شبکه‌های اجتماعی آماده شده است.بنا بر این گزارش در فیلم «من روحانی هستم» تصاویری که بصورت پنهانی از محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان فیلمبرداری شده وجود دارد.

دانلود لینک مستقیم مستند «من روحانی هستم» با حجم 100 مگابایت

 

در همین زمینه بخوانید:

ـ مهم: متن کامل مستند "من روحانی هستم"

ـ اینفوگرافی؛ نگاهی آماری به مستندات و منابع مستند «من روحانی هستم«