آنچه در ادامه خواهيد ديد، تنها گوشه اي از كينه توزي هاي فرقه شیعه انگلیسی نسبت به علماي تشيع ايران، بحرين، عراق و ... است.

ياسر الحبيب اجازه اي از سید صادق شیرازی براي خود دست و پا كرده و از لندن و با حمايت هاي مالي جريانات خاص سياسي و انحرافي تلاش دارد چهره موجه تشيع را خراب كند و با تحريكات زياد سعي در افتراق و اختلاف افكني بين شیعه و سنی دارد.
پيش از اين نيز فيلم توهين برادر سيد صادق شيرازي نسبت به آيت الله العظمي بهجت در رسانه ها منتشر شده بود.
در فيلم زير مشاهده مي كنيد كه الحبيب، چگونه عام او شخصيت هاي طراز اول جهان تشیع(امام خمینی- آیت الله بهجت - آيت الله سيستاني - امام خامنه‌ای -سید حسن نصرالله و ...) را نام مي برد و به ايشان توهين مي كند.

دانلود لینک مستقیم فیلم با حجم 5.5 مگابایت

تصوير زير اجازه روايت سید صادق شیرازی به ياسر الحبيب مي باشد كه توسط پايگاه رسمي الحبيب منتشر شد. گفتني است تاكنون اعلام برائتي از سوي سيد صادق شيرازي از ياسر الحبيب و گفته هايش منتشر نشده است. يكي از اقدامات جدي و مداوم ياسر الحبيب دشنام به صحابه و همسر پيامبر(عايشه) است به نحوي كه چندي پيش به مناسبت سالروز درگذشت عايشه، در جشن بزرگي در لندن شركت و سخنراني موهني را در اين رابطه ايراد نمود.(+)

شایان ذکر است چندی پیش سید مجتبی شیرازی(برادر سید صادق شیرازی) نیز طی مصاحبه ای به لعن، توهین و فحاشی نسبت به رهبر معظم انقلاب و آیت الله العظمی بهجت پرداخت که فایل مربوط به توهین این ملعون به مرجع عالیقدر شیعه از لینک ذیل قابل دریافت می باشد:

دریافت لینک مستقیم فیلم با حجم 2 مگابایت