سازمان رسانه‌ای اوج در واکنش به اظهارات باراک اوباما مبنی بر اینکه تحریم‌های یک‌جانبه آمریکا روی مواضع جمهوری اسلامی ایران تأثیر مستقیم داشته است، با طراحی یک موشن گرافیک تحلیلی روی مواضع دولت آمریکا و واقعیت سر میز مذاکره آمدن غرب ارائه کرده است.

عنوان این موشن گرافیک «صداقت آمریکایی۲» است که حاوی تصاویری آرشیوی و اسنادی است که نشان می‌دهد مذاکره آمریکا با ایران به‌دلیل قدرت امروزی جمهوری اسلامی ایران در مناسبات بین‌المللی است. طبق این اسناد که بخش قابل توجهی از آن اظهارات مستقیم مقامات دولت آمریکا در رسانه‌ها است، دلیل علاقه آنان برای مذاکره با ایران تغییر رویکرد سیاست خارجی ایران بر اثر تحریم‌های یک‌جانبه عنوان شده است، سیاست خارجی‌ای که پاسخی جدی به اظهارات ناشیانه سردمداران آمریکایی برشمرده شده است، این سخنی که مقامات آمریکایی بارها خود به آن اذعان داشته‌اند.

سازمان رسانه‌ای اوج پس از انتشار این موشن‌گرافیک اعلام کرده است که چنانچه سردمداران ایالات متحده آمریکا، به تهدیدات پوچ و پوشالی خود ادامه دهند، موج جدیدی از آثار و محصولات متنوع هنری با مضامین ضدآمریکایی به‌زودی در کشورهای اسلامی و رسانه‌های جهانی منتشر خواهد شد.

این خط جدیدی از مقاومت ملت ایران در برابر زیاده‌خواهی‌های دولت آمریکاست. ملت ایران سال‌ها با ادبیات سیاسی در برابر او ایستادگی کرده بودند اما امروز راند دوم ایستادگی ایران اسلامی در برابر دولت آمریکا رنگ و بوی هنر و رسانه گرفته است. این مقاومت در ترازی جهانی علیه آمریکا و متحدانش در حال شکل‌گیری و فراگیری است.

چندی پیش انتشار پوسترهایی با عنوان «صداقت آمریکایی» در سطح شهرهای ایران به خبر برتر رسانه‌های دنیا تبدیل شد که ماهیت واقعی مذاکره آمریکا با ملت ایران را مورد هدف قرار داده بود.

پس از اعلام ادعای قرار داشتن گزینه نظامی روی میز علیه جمهوری اسلامی ایران از سوی مقامات آمریکایی، سردار محمد علی جعفری، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم گفته بود که سال‌هاست ایران اسلامی انتظار چنین نبرد سرنوشت‌سازی را می‌کشد.

 لینک دانلود کلیپ «صداقت آمریکایی ۲»

لینک کمکی پخش آنلاین و دانلود با کیفیت بالا