به خاطر خانواده های داغدار شهدای غزه، لااقل جلوی دوربین ها با خوشحالی و خنده با جنایتکاران آمریکایی و انگلیسی و فرانسوی (که هر روز در زبان و عمل از جنایات بیشتر اسرائیل حمایت می کنند)، برخورد نکنید.

به گزارش «پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما»؛نشریه «لااقل نخندید» در قطع A5 و به صورت سیاه سفید، قابل چاپ و توزیع در اجتماعات این روزهاست. فایل آن ضمیمه شده، و متن آن در ادامه آمده است.

چند جمله با وزیر امور خارجه:
لااقل نخندید…

در روزهایی که شما مشغول هم نشینی و مذاکره با تیم های کشورهای آمریکا و انگلیس و فرانسه بودید، غزه با تصمیم و حمایت بی دریغ همین کشورها به خاک و خون کشیده شد.

وقتی معاون شما – آقای عراقچی- در میز مذاکرات، -مانند افراد ذوق زده – با گوشی موبایل خود، مشغول عکس گرفتن از جان کری بود تا آن عکس را در صفحه اینستاگرامش منتشر کند، عکس هایی از جنایات علیه مردم غزه منتشر شد که قلب هر انسانی را داغدار کرد.

وقتی شما و دستگاه دیپلماسی کشور به محکوم کردن زبانی حمله اسرائیل به غزه اکتفا کرده بودید (و البته مراقب بودید که موضعی علیه حامیانش یعنی آمریکا و انگلیس و فرانسه نگیرید)، وزرای امور خارجه این کشورها روزهای پرکار و فعالیت های جدی دیپلماتیک و سفرهای متعددی به نقاط مختلف جهان داشتند برای جلب حمایت و پشتیبانی بیشتر از اسرائیل.

 

کاش لااقل به پشتیبانان اصلی حمله اسرائیل به غزه می گفتید که تا متوقف نشدن حملات اسراییل (یا متوقف نشدن حمایت آن کشورها از حملات اسرائیل)، مذاکره با آنها را متوقف می کنید، که التیامی کوچک باشد بر زخم مردم غزه.

اگر اهل هیچکدام از این کارها نبودید و نیستید، دست کم بدانید که از دست جان کری (که دست تان را به سوی آن دراز کرده اید)، خون برادران و خواهران ما می چکد.
به خاطر خانواده های داغدار شهدای غزه، لااقل جلوی دوربین ها با خوشحالی و خنده با جنایتکاران آمریکایی و انگلیسی و فرانسوی (که هر روز در زبان و عمل از جنایات بیشتر اسرائیل حمایت می کنند)، برخورد نکنید.

ما هنوز به خاطر قهقهه های دبیر شورای عالی امنیت ملی وقت کشورمان با جک استراو، هنگام حمله وحشیانه آمریکا و انگلیس به عراق، و کشتار میلیونی مردم این کشور با سلاح های ممنوعه و غیرمتعارف، شرمنده مردم عراق هستیم.

 


لااقل نخندید…

و حرف آخر اینکه : بدانید وضع امروز غزه، نتیجه ی شصت سال مذاکره با گرگ هاست. ما به این چنین مذاکراتی خوش بین نیستیم. شما هر چقدر می خواهید مذاکره کنید…

دانلود لینک مستقیم نشریه با حجم 553 کیلوبایت

منبع : 20-1