پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR با راه‌اندازی صفحه‌ی ویژه‌ای با نام «امین مردم» به بازخوانی مواضع و اندرزهای رهبر انقلاب اسلامی در قبال ظلم بزرگی كه به مردم و نظام اسلامی شد و جشن پيروزى چهل ميليونى را به كام ملت ایران تلخ كرد، می‌پردازد.
به گزارش «پایگاه خبری تحلیلی رئیس جمهور ما» چهار سال از ادعای تقلب یازده میلیونی در انتخابات ریاست جمهوری دهم می‌گذرد.
 
نظام اسلامی در برابر این تهمت با اقتدار و با تكیه بر اعتماد مردم پیش رفت. از طرفی زیر بار بدعت‌های غیرقانونی نرفت و از تصمیم ساختارهای قانونی حمایت كرد و از طرفی هم، مهلت رسیدگی به اعتراض را برای نامزدها شكست خورده تمدید كرد و رهبر معظم انقلاب نیز در جلسه‌ای با حضور نمایندگان نامزدها به بررسی این اتهام پرداخت و در سخنرانی‌های مختلف تبیین كرد كه با سازوكار انتخابات در ایران تهمت تقلب، تهمتی نارواست.
 
اما پافشاری شكست‌خوردگان بر رفتارهای غیرقانونی و تبلیغات رسانه‌ای دشمن باعث شده بود تا عده‌ای از این دم بزنند كه «مردم اعتماد خود به نظام را از دست داده‌اند».
 
جمهوری اسلامی اهل خیانت به آراء مردم نیست | دانلود فایل صوتی
 
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در نماز جمعه ۲۰ شهریور ۸۸ درباره مسئله‌ی اعتماد فرمودند: «مكرر در مكرر تبليغات كردند كه اعتماد مردم از دست رفته؛ چه كار كنيم؟ حالا بعضى در لباس دلسوزى گفتند چه كار كنيم كه اعتماد برگردد! مردم به نظام اعتماد دارند، نظام هم به مردم اعتماد دارد. ان‌‌‌‌‌شاءاللّه خواهيد ديد در انتخابات آينده همين مردم با وجود همين بازيگرى‌‌‌‌‌اى كه مخالفان و دشمنان و غافلان و بى‌‌‌‌‌خبران داخلى كردند، يك حضور مستحكمِ قوى‌‌‌‌‌اى در انتخابات خواهند داشت.»
 
و امروز چهار سال از ادعای تقلب یازده میلیونی در انتخابات ریاست جمهوری دهم می‌گذرد.
 
مردم ایران در انتخابات یازدهم با حماسه‌ سیاسی خود بار دیگر ثابت كردند كه به «جمهوری اسلامی و ساز و كار انتخابات اعتماد دارند» و پیوندشان با نظام گسستنی نیست. رهبر انقلاب در این باره در پیامشان فرمودند: «حماسه‌ی حضور شما پیوند مستحكم ایران و ایرانی را با نظام اسلامی به رخ همه‌ی بدخواهانی كشید كه با صد ترفند سیاسی و اقتصادی و امنیتی در پی گسستن یا سست كردن این اعتماد و پیوند مقدس‌اند.»
 
پایگاه اطلاع‌رسانیKHAMENEI.IR با راه‌اندازی صفحه‌ی ویژه‌ای با نام «امین مردم» به بازخوانی مواضع و اندرزهای رهبر انقلاب اسلامی در قبال ظلم بزرگی كه به مردم و نظام اسلامی شد و جشن پيروزى چهل ميليونى را به كام ملت ایران تلخ كرد، می‌پردازد.