ستاد امتداد مهر استان خراسان جنوبی در آستانه ی شروع تبلیغات رسمی دهمین انتخابات ریاست جمهوری ، فعالیت خود را آغاز نمود.

 

متن بیانیه ی این ستاد بدین شرح است :

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

اللّهم عجّل لولّیک الفرج ، با سلام و درود به روح بزرگ رهبر فقید جمهوری اسلامی ایران امام خمینی (ره) و درود بی پایان و آرزوی توفیق و سلامتی برای رهبر عزیز انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای و ملت بزرگ ایران اسلامی.

 

انتخابات سوم تیر 84 و رأی حداکثری مردم به چهره ای مردمی ، انقلابی و عدالت طلب فصل جدیدی را در تاریخ انقلاب اسلامی گشود. روی کارآمدن دولتی خدمتگزار ، مردمی ، عدالت خواه و پای بند به آرمانهای انقلاب اسلامی و ارزشهای دینی ، ثمره حضور مردم در این عرصه بود.

اکنون بیش از سه سال و نیم از عمر دولتی که عدالت گستری ،مهرورزی ، خدمت رسانی و تلاش و کوشش در جهت اعتلاء و پیشرفت اسلامی را سرلوحه عمل خود قرار داده است می گذرد و در این مدت در جای جای حضور این دولت ، جلوه های بی بدیلی از مجاهدت صادقانه و حرکت در جهت برقراری عدالت ، رفع محرومیت ، حاکم ساختن آرمانهای انقلاب اسلامی و ... دیده می شود. تلاش پیگیر ، ارائه طرحهای جامع و کاربردی ، ایجاد تحول در سیستم اداری ، سفرهای استانی ، تلاشهاي ارزشمند در امر اشتغال و ايجاد بستر مناسب جهت سرمايه‌گذاري، اهتمام و جديت دولت در توجه به نخبگان جامعه و وارد ساختن جوانان خلاق و مستعد ايراني در مديريت كشور، ، ايستادگي و درايت دولت نهم در برابر زورگويان و مستكبران جهاني و رسيدن به نقطه غيرقابل بازگشت در توسعه فناوري صلح‌آميز هسته‌اي، و... حاکی از عزم دولت در پیشبرد اهداف سند چشم انداز بیست ساله نظام و ساختن ایرانی آباد و آزاد می باشد .

امروز موقعيت بين‌المللي نظام و جايگاه والاي اين كشور در دلهاي آزادي‌خواهان، حق‌جويان عالم و افكار عمومي دنيا را نتيجه نوع نگاه، عمل دولت و حركت برمدار اصول ترسيم شده مقام معظم رهبري يعني عزت، حكمت و مصلحت مي‌دانيم و بازگشت به گفتمان انقلاب‌اسلامي، احياء ارزش‌ها، آرمان‌هاي امام(ره) و انقلاب را مدال برازنده افتخار و ماندگار دولت نهم دانسته و اين دولت را به معناي حقيقي كلمه آغازگر جانشين‌سازي عيني خدمت به جاي قدرت مي‌پنداريم و بر كسي پوشيده نيست كه همه موفقيت‌ها و دستاوردها در شرايطي بدست آمد كه بدخواهان، بيماران خارجي، كج‌فهمان و بدانديشان داخلي با شدت تمام به تخريب، تضعيف دولت و سياه‌نمائي اوضاع پرداختند و لحظه‌اي از كارشكني و يأس پراكني نايستادند.

انتخابات دوره دهم رياست جمهوری ايران اسلامي در طليعه دهه چهارم حيات طيبه انقلاب اسلامي و آغاز گفتمان پيشرفت، عدالت و ظلم ستيزي در ابعاد گوناگون سياسي، اقتصادي و فرهنگي و با توجه به اوضاع داخلي و تحولات منطقه‌اي و جهاني از اهميت فراوان برخوردار است ؛ لذا برهمگان لازم است، با تأسي و تبعيّت از منويات مقام معظم رهبري، حضور حداكثري مردم در پاي صندوق‌هاي رأي را نخستين هدف و مهمترين ايده پنداشته و بدان سو حركت نمايند. اين حضور حداكثري آن هنگام كه با انتخاب رئيس جمهوري با پشتوانه اكثريت قاطع آراء و آراسته به زيور ارزش‌مداري و اصولگرايي همراه باشد، تأثيرات تاريخي و پيامدهاي حماسي غيرقابل انكار به دنبال دارد. چنين منتخبي خواهد بود كه مي‌تواند بعنوان نماينده خواست عمومي و اراده ملي ميهن در رفع نابساماني‌ها و مشكلات و تضمين افقي روشن از توسعه و پيشرفت گام بردارد و جايگاه مقتدرانه و عزت‌مندانه كشور را در صحنه نظام بين‌الملل برهمگان آشكار سازد.

به همین منظور و در راستای تعالی ایران اسلامی و تحقق کامل گفتمان امام و انقلاب ، ستاد امتداد مهر خراسان جنوبی (بعنوان شاخه استانی ستاد امتداد مهر کشوری) بعنوان گروهی خودجوش مردمی- بدون وابستگي به هيچ يك از احزاب و گروههاي سياسي- و با نگاهي همه‌جانبه به شرايط و اوضاع داخلي كشور و نيز موقعيّت بين‌المللي نظام و با نگرشي عميق به عملكرد و كارنامه دولت اصولگراي نهم، جناب آقاي دكتر محمود احمدي‌نژاد را با توجه به معیارهای اعلام شده از سوي رهبري معظم انقلاب، اصلح تشخيص داده، حمايت خويش را از ايشان اعلام كرده و تمامي آحاد مردم انقلابي و هميشه در صحنه كشورمان و بخصوص مردم فرهیخته و همیشه در صحنه خراسان جنوبی را به حضور گسترده در انتخابات و انتخاب مجدد دکتر محمود احمدي‌نژاد  فرا می خواند تا در آغاز دهه پيشرفت و عدالت ،حماسه‌اي ديگر بيافرينند كه دشمنان را مأيوس و دوستان انقلاب در سراسر جهان را اميدوار سازد.

 

 

والسّلام علی عباد الله الصّالحین

ستاد امتداد مهر خراسان جنوبی