نماینده مردم تهران در مجلس: "رفتند پیش حضرت آقا چند جلسه به وی فشار آوردند، طرف گفته از خطوط قرمز باید عدول و تنازل کنیم.آقا چندبار جوابشان را داد که یعنی چه؟، تحریم ها پس چه می شود؟"

به گزارش «پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما»؛ حجت الاسلام  سید محمود نبویان سخنرانی روشنگرانه ای را پیرامون «موضوع هسته ای ایران و تلاش برخی خواص برای تحمیلگری بر امام جامعه در این خصوص»در مورخ ۱۳۹۳/۱۱/۱۷ ایراد نموده که قسمتی از آن بدین شرح است:

«رفتند پیش حضرت آقا چند جلسه فشار آوردند،گفته از خطوط قرمز باید عدول و تنازل کنی… آقا چندبار جوابشان را داد که یعنی چه، تحریم‌ها پس چه می شود.
مگر نمی گویید رفتیم مذاکره کنید برای رفع تحریم ها.. پس برای چی مذاکره می کنید شما.. در دفاع از جان کری و اوباما برای آقا توجیه می کند برگشته به آقا می گوید جان کری و اوباما که زیاد در آمریکا قدرت ندارند مشکلشان کنگره است.. ما باید اینها را درک کنیم.
آقا بر می گردد می گوید که مشکل اینهاست به ما چه ربطی دارد.. آقا فرمود ما انعطاف لازم را انجام دادیم.. رفته این فرد رو فرستاده پیش حضرت آقا و ناراحتی من این است که شنیدم از موضع بالا با آقا صحبت کرده است.
حضرت آقا محکم جوابش را داد، این ها وقتی دیدند که نمی شود رفته پشت تریبون گفته باید رفراندوم بشود. حرف ها را دقت کنید. تا ۱۴ تیر قرار بوده است مذاکرات تمام بشود و جزئیات هم هر چه مانده است، دونه دونه خطوط قرمز نظام است. گفتند به هر صورت ممکن می خواهیم این کار انجام بدهیم آنقدر هم مرد نیستند بیایند جزئیات مذاکرات را برای مردم بگویند.
حالا که همه جا را ساکت کردند، ما چه وظیفه ای داریم ؟ جزئیات را به مردم بگویید توافقنامه را برای مردم بخوانید والا به هر صورت ممکن می روند انجام می دهند و آنوقت به قول خودشان; من تعبیر بکنم اولین ایستادگی را در برابر رهبری انجام دادیم و بعد سراغ پرونده های دیگر;حصر و .. بعد هم گرفتن مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان و.. بیدار باشید..»

دانلود فایل صوتی با کیفیت بالا و حجم 18 مگابایت

دانلود فایل صوتی با کیفیت متوسط و حجم 9 مگابایت

"Our President, analytical news site"

در همین زمینه بخوانید:

ـ سخنرانی بدون پرده سید محمود نبویان پیرامون آمریکا و توافق هسته‌ای ژنو 7 + صوت

ـ سخنرانی صریح نبویان در تبیین توافقنامه ژنو و دیپلماسی هسته ای دولت یازدهم

ـ حجت الاسلام نبویان: خوش بین بودن به مذاکرات با دشمنان اسلام با نص صریح قرآن هم خوانی ندارد

ـ حجت السلام سید محمود نبویان: توافق جامع، پایان کار تحریم ها نیست/ عبارت معنی دار در توافق موقت

ـ مهم: ناگفته‌های حجت الاسلام نبویان از توافقنامه ژنو + تکمیلی+صوت کامل

ـ حجت السلام سید محمود نبویان: تشریح ۲۸ بند "توافقنامه ژنو"

ـ مهم: ناگفته‌های حجت الاسلام نبویان از توافقنامه ژنو

ـ مهم: حجت السلام سید محمود نبویان/کالبدشکافی توافقنامه هسته‌ای ژنو میان ایران و 1+5

ـ نبویان: برای لغو چند تحریم می‌خواهند جشن بگیرند/ ازحدود 40تحریم شاید 6تحریم لغو شود!

ـ پاسخ کوبنده ی حجت الاسلام سید محمود نبویان به دکتر ظریف